bugün

nevali hazır ekran karşısında bekleten dizi. lan amele amele programları izlemekten bünyede
bir mallık, bir gerizekalılık, hay sergileyeceğin göğüse italyan çektireyim, hay çarpık bacaklarına boşalayım hissiyatı oluştu.
başla la başla ak başla. am, göt, meme, fitne, fücur, dedikodu, entrika, saçmalama haricinde birşeyler görmek istiyoruz 2 saatliğine de olsa.
(bkz: behzat ın vurulması vs hüsnü nün vurulması)
1 hafta özlemle bekledik harun'un gelip larissa'yı evde sıkıştıran adamın ağzını yüzünü dağıtmasını. oldu mu şimdi bu.

ayrıca o logo hiç iyi durmuyor renkli renkli bu diziye hiç gitmiyor arkadaş ne yapsak konuşsak star tv'yle kaldırırlar mı acaba la bu dizi yayınlanırken ?
yanıldık;
(bkz: #14202561)

larissa shumilova bacımızın parmağı falan kesilmemiş, burnu bile kanamamıştır.
şu selimi atın ya diziden.
Savcı hanım güzel bir gece geçirdiğini ve behzatın yatakta da iyi olduğunun mesajını vermiştir gözlerinin gülmesiyle.
--spoiler--
-provaya niye misafir alıyorsunuz?

+ne misafiri la? biz buralıyız...
--spoiler--
behzat ç. "tiyatrodan nefret ederim."
harun "neden abi?"
behzat ç. "uzun hikaye"
harun yarmıstır: okumayalım ya !
--spoiler--

oyuncu- ben oynamam abi burak öldü ne oyunu.
yönetmen- oyun oynanacak, tiyatrocuyuz biz, ben babamın öldüğü gün sahneye çıktım.

harun- adama bak ne soğukkanlı çıktı sanki hamlet'in oğlu. hala oyun oynanacak diyo.
behzat ç.- sanane lan oynar oynar adam yönetmen. sen ölsen ben cinayeti mi bırakcam sanki.

--spoiler--
----spoiler----

Amirim sanki dönüşü olmayan bi yola girip narkotikçi hatuna çakıcak gibi ama aman diyim aga gül gibi savcı esran var yea yapma etme.

----spoiler----
yönetmeni değişmiş sanırım. direk hissediliyor, gayet güzel olmuş. ayrıca erdal beşikcioğlu gibi birine rol icabı da olsa ben tiyatroyu sevmem la dedirtebilmiş dizidir.
alıp götüren dizi öyledir ki;

dizi başlar kaptırırsınız kendinizi.
aniden telefon çalar.
her zaman "efendim" sözcüğüyle açılan telefon "heeaa" sözcüğüyle açılır.
kısa süren bir sessizlikten sonra telefon kapatılır.
arayan kişi "aşkım" sıçtığınızın resmidir.
--spoiler--
sanat cinayetle ilgileniyorsa ben de sanatla ilgileniyorum.
--spoiler-- *
harun'dan yüzyılın buluşu;

--spoiler--
-çay bardağına limonu sıkıyorsun, üzerine pul biber bide turp sıkıyorsun, bununla gargara yapıp tam mideye gitmeden geri öğürüyorsun mideye süper geliyor..
--spoiler--

ahahahaha, mideye ulaşmadan mideye süper gelen ilaç..
an itibariyle akbaba'nın klasik müzik konserine de gittiğini öğrendiğimiz dizi. *
--spoiler--

tiyatroda uyuyan akbabanın oyunda 'cinayet' sözü geçince uyanması, sonra tekrar uyuması yarmıştır.

edit: ahahaha tüm ekip uyuyor eda hariç.

--spoiler--
harun an itibariyle savcı'yı da güldürmeyi başarmıştır.
tiyatro sahnesi gülme krizine sokmuştur.
'hanimefendi, kendisi cumhuriyet savcisidir ister konusur ister sessiz olur.' off harun.

edit: bi siktir git la savci.
Behzat Ç bu bölümde fena nedim sabana selam çakmıştır.

`http://leventkazak.tumblr...akl-k-ve-nedim-saban-onur`
hayalet:ss akbaba bu arabayi bi servise goturek la sikinti var.
akbaba:ne sikintisi olm gidiyo ya!
amirlerine aynı figüranı birden fazla kez kullanmalarını yakıştıramadığım ekibin dizisi.
telefoncu çocuk tanıdık sanki.
--spoiler--

ve behzat amir uzun hikaye dediği tiyatrodan nefret etme sebebini açıklamış ve ekibi ufak çaplı gülme krizine sokmuştur

''4.sınıftayım, sene sonu bi oyun oynayacağız, hayvanlı bi oyun, basit oyun ormanda yangın var, ben avcıydım, bi kuş vardı, kuşun 'yangın var inanmazsanız avcıya sorun' demesi lazım, kuş girdi 'yangın var yangın var' dedi gerisi gelmedi, ben de orda öyle kalakaldım.''

--spoiler--
noktalam işlaretleri yokken:
--spoiler--
seyit rıza'nın geldiğini söyleyince
--spoiler--

ve varken
--spoiler--
seyit, rıza'nın geldiğini söyleyince...

--spoiler--

bu da mı tesadüf dedirtmiştir.*
üni kazandıktan sonra televizyon yokluğundan izleyemediğim dizi. sırf bunun yüzünden okulu bırakacağım o derece.
güncel Önemli Başlıklar