bugün

galiba süt kokusu yüzünden oluyor. çocuk yapma sebebim olabilir.
dünyanın en güzel, en temiz, en masum kokusudur.
ilk 6 ay sadece anne sütü verilmelidir bebeğe. işte bu sadece süt emeikleri ilk 6 ayda bebeklerin ağızları karamel. Kakaları ise meyve püresi gibi kokar.

Ve lütfen bebeklerinizi 1yaşa kadar her gün, bu gibi sıcak havalarda ise günde 2 kez ılık suyla yıkayın. Şampuanı ise her gün kullanmayın.
o kadar güzel bir kokudur ki o, sarılıp saatlerce uyumak, hiç burnundan ayırmamak istersin. hele ki o boynu, küçücük kafası, minicik elleri bu kokuyla birleşince ortaya muhteşem bir canlı çıkıyor. olsa da koklasak.
her gün kokladığım, evimin her köşesine dolan koku.
O kadar masumdur ki bazen kokladığımda günahlarımdan arındığı mı hissettirir.
Katı gıdalara geçince bebek kokusu gider yerini bildiğin insan kokusu alır.
kız boyun fıtığı olacak diye korkuyorum, işten eve gittiğimde vampir moduna giriyorum. allah herkese nasip etsin tarifi yok.

(img:#680146)
koklamaya doyulmazdir.
Eşi benzeri olmayan en saf, en temiz kokudur.

Edit : 10 günlük yeğenimi koklarken söylüyorum bunu.
En az 6 senedir koklamadığım koku, kokusunu unuttum o derece.biri çocuk doğursa da koklasak.
dünyanın en güzel kokusu. bildiğin insanı sinir stres dertten uzaklaştırıyor dinlendiriyor.
dünyanın en güzel kokularından biri. bak canım çekti. hanım gel bebek yapalım.
Islak mendil + bebek bezi+ kusmuktan oluşan koku.
Mistir mis.

Safligin ve temizligin bedene yansimis halidir.
(bkz: aile saadeti)

bol bol içime çektiğim kokudur. tarifi yok yaşamanız lazım.
Bebekler terlemez, kakaları kokmaz, ağızı ayağı kokmaz. Her bebek de kusmaz, kusmayan bebekler kusan bebeklere göre çok çok fazladır, doğal reflüden kaynaklanır, lakin kusmuğu da kesik süt gibi kokar ancak, üzerini değiştirmeyen annedir yine sorumlu.

Bazı bilinçsiz Anneler bebeklerini sık sık yıkamadığı için bu durumu müşahade eden bazı kimseler bir kokudan bahseder, bu annenin ihmalidir.

Bebeklerin ağızı karamel, kakaları meyve püresi gibi kokar,
Gerisi de şampuan, bebek bezi, bebek yağı kokusudur.

Lütfen ilk altı ay bebeklerinizi her gğn yıkayınız, bu banyolar ılık su ile ve de üç-beş dakikayı geçmeyecek bazen de şampuan sabun kullanmadan yapılmalıdır. Bir terapi gibi farzedilmelidir.
Doya doya içe çekilesi koku.
25 lik çıtır rus kızın kokusudur.
çok farklı, yumuşak, değişik bir kokudur.
Yumuk yuMuk bir kokudur. Evet bebek kokusu ancak böyle tanımlanabilir. En yoğun şekilde bebeğin kulağı ile boynu arasındadır. Bebeği yeme isteği uyandırır!
iğrenç ph ı asidik gibi kokan bi şeydir. Temiz kedi kokusu çok daha güzeldir.
Küçükse Kusmuk, süt ve çiçek kokusu sanki böyle ay tarif edilmeyecek bir kokudur. Hele yeni yıkanınca böyle dalin şampuan gibi kokarlar. Biraz daha büyüyünce daha hoş kokarlar kusmazlar çünkü. Müthiş değişik yumuşacık bir kokudur. Evet boyun taraflarında almak mümkündür o kokuyu.
uzun sure banyo yapmasinda gorurum sizin mukemmel kokunuzu. boynunun altindan gelen eksimsi koku igrenc otesidir.
buram buram anne kokusu, yağmur değmiş toprak kokusu, lalezar gülistan kokusudur.