bugün

saraca bu sözlüğün kırmızı tangası pardon çizgisidir.

(bkz: haddini bil)
Saraca nickli trollün başlıklarına maruz kaldıkça akla gelen özellik. Adam donuz listemde ama hala başlıklarıyla beni yorup söylendiriyor. Ne anladık ki bundan ?
bazı trollerin başlıkları görüldüğünde söylenmemek ve sinirlenmemek için ihtiyaç duyulan özellik. zaten öfkem beni ele geçirmiş durumda, bir de bu başlıkları görünce iyice sabrım taşıyor. çok mu zordu şu özelliği getirmek ya ?
özel bir sol frame oluşturma şansı verecek özellik.
mesela bazen sol frame' e bakıyorum, donuza eklediğim yazarlar başlıklarıyla orada oluyor. onları unutmak, geride bırakmak istiyorum ama buna ben karar veremiyorum.
anladınız siz.
zall denilen herif tam getirecekti ki o malum olay yaşandı. sonra sözlüğe küsüp hiçbir şey yapmadı.
gerçi o tarihten bu yana zall'dan haber alınamıyor.
Sadece saraca adlı trollün kendini övdüğü başlık ve fotoğraflarını görmemek için bile getirilmesi şart olan gerekli buton. Lütfen sesimizi duyun.
sadece diğer yazarların sinirleriyle oynamayı seven kötü niyetli yazarların ve ilgi çekme meraklısı trollerin sözlükte istemediği gerekli özellik. çünkü geldiği ve kullanıldığı anda kaybolacaklar.
nedir bu adama çektirdiğiniz be yeter artık...
kimse olumlu ya da olumsuz bir açıklama yapmadığı için yeniden yazmak zorunda kalıyorum.
sözlüğe getirilmesi artık bir şart halini almış gerekli özellik. adamı donuza ekliyorum ama cinsel fantezileriyle ya da nickime saldıran başlıklarla beni rahatsız etmeye devam ediyor. lütfen sesimizi duyun artık. donuz butonu yetmiyor. her gün kötü niyetli kişilere sabrımı korumaya çalışarak ayar vermekten bıktım ve yoruldum artık !
Klavyemizde isteye isteye tüyün bittiği ama yönetimin getirmek konusunda herhangi bir adım atmadığı gerekli buton.
Yahu adamı donuza eklemek yetmiyor ki ! Başlıklarına maruz kalmaya devam ediyorum. Çok mu zor şu özelliği getirmek ? Sonra tahrik ve iftira dolu başlıklara ayar yetiştirmekle uğraşıyoruz. Lütfen bir el atın.
normal sözlük'te olmasına rağmen çalışmayan buton. başlıkları engellenen yazarların entry girdiği başlıklar yine de sol frame'ye düşüyor. acaba entry girdiği değil de sadece açtığı başlıkları mı engelliyor bu buton?
Bana diyo.
yokluğu donuz butonuna eklenen yazarın başlıklarıyla rahatsız etmeye devam etmesini sağlayan gerekli buton.
adamı galatasaray' a hakaret ettiği için donuza ekliyorum ama hala başlıklarını çekmek zorunda kalıyorum.
çok mu zor şu özelliği getirmek ?
hala sözlükte olmaması sözlük moderasyonunun hatasını ifade eden önemli özellik. adamı donuza ekliyorum ama iğrenç bir başlık açıp beni rahatsız etmeye devam ediyor. ne anladık bu işten ?
getirin şu butonu isteyen istediği başlığı okuma ve okumama özgürlüğüne sahip olsun. yordular artık.
Ulan chatpt bile kod yazıyor artık.
Walaaa gelsin.
Sol framede kadınlara saldıran başlıkları gördükçe akla gelen özellik. Adamı donuza ekliyoruz hala başlıklarıyla rahatsız ediyor !
bir kere daha buradayız. bir kere daha aynı konu ve ben artık bıktım saçma sapan başlıklar görmekten.
her gün insanı söylendiren rahatsız edici başlıkların çoğaldığı bu dönemde getirilmesi mantıklı olacak sözlük özelliği. getirin, isteyen kullansın, isteyen kullanmasın. ama bir gerçek var ki sürekli bu rahatsız edici başlıkları çekmek zorunda değiliz. adamı donuzluyorum başlığıyla rahatsız etmeye devam ediyor. ne anladık bu işten ?
normal sözlük'te bile var.
artık gelsin ya cidden bıktım. o kadar saçma sapan düşünceleri olan insanlar var ki. yok peygamber'i cinsel suç uygulamakla suçlarlar, yok işte bir yerlerini düşünce gücüyle hareket ettirecekmiş filan. gidin şu sapık zihniyetinizi inci sözlük'te filan yaşayın.
sözlük için kesin bir gereklilik. isteyen kullansın, isteyen kullanmasın ama mutlaka düşünülmelidir getirilmesi.
olması gerekendir kesinlikle şüphesiz..
biz bu özelliği hak etmeyecek ne yaptık? normal sözlükte bile var.
sol frame' de karşılaşılan cinsel başlıklardan sonra yeniden akla gelendir. merhaba, orada biri var mı ?
artık ne yapıp edilip getirilmesi şart olan özellik. tabi '' sözlüğün katılımı düşer, gerekmez '' diyorsanız siz bilirsiniz ama şunu bilin ki çoğu yazar bu özelliği istiyor.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar