bugün

Obama tabikide.
Kişi değil olay: abd menşeli seçim sistemi programının (bkz: seçsis) kaldırılması.
Bilal erduvan.
(bkz: ilhan kesici)
Muhsin Yazıcıoğlu olabilirdi. Neden öldürüldüğüde belli değil mi zaten?
ilker başbuğ.
chp nin ve mhp nin başı değişirse hdp ye gerek kalmadan Chp ve mhp ortak aday belirtip tayyip i geçebilir.fakat bu durumda akp hdp ye tekrardan yöneleceği için...

bilemiyorum Altan.
3 kişi var kanımca,

1-) Recep

2-) tayyip

3-) erdoğan.
ajdar...
Sinan oğan.
Daha mahir bir oyçalan.
recep tayyip'tir. olum şunu anlamamakta ısrar ediyorsunuz. türkiye'de bu saatten sonra, bu adamı seçimle kimle yerinden edemez. sandıkları tuttunuz ne oldu? adam komple ysk'yı çaldı amk.
Osman pamukoğlu
Ümit ozdag.
10 dakikadır düşünüyorum, yok öyle biri lan. sanırım buda bizim en büyük imtihanımız.
(bkz: cem uzan)
(bkz: devlet bahçeli)
(bkz: Abdüllatif Şener)
(bkz: Banker kastelli).

Dürüst insanlara mahal yok.
(bkz: hüsnü bozkurt)

kendisi yunan komutanı olur ve türkleri izmirden denize dökeceğini beyan etmiştir .

partisini bulmuştur .

kapak tenceresi .
Tek değil 3 kişi getirin her görüşten ama yinede yetmez bugün görüyoruz en kötü ihtimalle alacağı oyu.
(bkz: yok ki)
Her kim olursa olsun erdoğan a denk bir kişinin çıkması vatandaşın kârına olur.
2. mahmuttur. tam bir sistem adamı. kaldıraç.. köhne tüm kurum ve kuruluşları sabah yatak yorgan kaldırır gibi kaldırıyor.
yahut koçi beydir efendim. devletin nasıl ebed müddet olabileceğine dair tam bir devlet adamlığıyla yaklaşımlar getiriyor.
Keşke öyle biri olsa ama maalesef yok. Belki Fatih Erbakan olabilir. Ama onunda aday olarak gösterileceğini zannetmiyorum.
açık ara benim.