bugün

(bkz: götüncü)
soytarı bile olmayacak adamı peygamber yapanlar size çok büyük saygı duyuyorum yeminle bak. sizler beyni olupta bunu kullanmayan tek türsünüz sizin karsinizda susmaktan başka yapabilecegimiz bir şey yok.
bu yeni peygamberin hangi ve ne tür sapıtmış bir dinin peygamberi olacağını şiddetle merak etmeme neden olan ifade.
bu tür başlıklar açan kişiler ya provokatördür ya da ibne. başka açıklaması yok.
Ulan dengesiz yamuk herifler, bu lafı bir sosyalist olarak ben söylesem kodese girerim, normalde siz söyleyince de Allah'a şirk koşmuş olmanız gerekir ama nerdeee! Bana göre dinler insanlığın gelişiminin önündeki tek engeldir. Kimse kendini peygamber sanmasın.
peygamber gibidir ne ya? evliya gibi de, mehdi olabilir de, mücahid de, salih mümin de, ama peygamber gibi deme. yeni bir din getirdide haberimiz mi yok yoksa.
(bkz: yalaklıkta sınır tanımamak)
Başbakan peygamber olsa türklerin büyük çoğunluğu ateist olur.
Bunu söyleyen kişinin kafa yapısını merak ediyorum keşke açıp bakabilsek.
ruh hastalarını peygamber bilmek sizin en köklü adetiniz.

bu yüzden şaşırılmayacak ifadedir.
(bkz: yuh ama ya)
Gökten vahiy gelen tek peygamberimiz Hz. Muhammet(sav) efendimizdir gerisi yalakalıkta sınır tanımayan insanların sonu pek iyiye gitmeyecek görüşündeyim.
aynı şakirt; son peygamberin hz. muhammed olduğunu söyleyerek, o küçücük beynini bu gibi şeylerle yorar.
(bkz: akp blowjob fest)
aydın il başkanı ismail sezer'in kurduğu bir kelam.
ikinci peygamber nedir? hz. musa dan sonra isa gelyor. basbakan mesih mi?
yok ebeninki cümlesidir. ki o başbakan şimdi başbakan değil. nolacak şimdi. yeni başbakandan mı devam.
inandığı ve mensubu olduğu dini bilmeyenlerin yumurtlayacağı söz öbeğidir. kutsal kitapta adı geçen peygamber sayısı 25'miş. bari laf olsun diye konuşuyorsun 26. peygamber gibidir deyiverde tutacak bir tarafı olsun. benim merak ettiğim ise başbakanı ikinci sıraya alarak hz. adem'den sonraya mı konuşlandırdığı, yoksa hz.muhammed'i ilk sırada baz alıp diğer peygambeleri alt sıralarda mı değerlendirdiğidir.
insan hayvanlarının yeni cümlesi...
(bkz: rte allah ın elçisidir)

(bkz: yandaşların küfürde tavan yapması)

(bkz: akp lilerin şirk beyanları sıralı tam liste)
[kat: akp şirk beyanları]
[kat: akp lilerin şirk beyanları sıralı tam liste]
türk halkının peygamberiydi ama müsade etmediler. etmezsiniz tabi adam geldiği gibi canınıza okudu. içkiyi yasakladı dış borcu bitirdi. hainler.
bizzat allah olmak varken, elçi falan boş işler bunlar.

tayyip allah'tır deyin konu kapansın.

bir şirk beyanıdır.
Unutmayınız ki bir gün bunlar unutulmasın.