bugün

Konuşmasının ezber olduğunu düşünmek istiyorum. Yoksa insan yumruklanıp, tekmelenip nasıl istem dışı oldu diyebilir. Bir başbakanın vurduğu yerde gül biter demediği kaldı. Bir yandan da ezber olmama ihtimalinden korkuyorum. Nasıl bu kadar kör olunabilir?
üzerine çok gidilmemesi gereken gençtir. oğlum 17 aralık operasyonundan sonra o 5 kilo daşşaklı iş adamlarının tayyip karşısında nasıl hüngür hüngür ağladığını gördük . onlar bir şey yapamıyorsa bu adam ne yapsın ?
başbakanın tiki var, tokat tiki. bundan evvelde bakanlardan birini tokatlamıştı ismini unuttum şimdi.

tüm milleti tokatlamış koskoca başbakan birine 'israil dölü' diyerek tokat atmış çok mu?
tokatla orgazm olan gencin beyanıdır.

o nasıl anlatıştır? nasıl zevkli ve saygılı bir deyiştir lan!

sayın başbakandan! tokat!
ne olursa olsun, onurunu satanlara az bile.
gel tayyip, beklerim, bir dene.

ayrıca not: muhabir soruyor: " tek tokat mı iki tokat mı?" diye, herif sanki üzülüyor, tek yediğini gururla ifade ediyor gibime geldi.
önceden ayar yemiştir.
-Başbakan tokatlamadı, adam eline yanaklarını çarptı.
Korumalardan istem içi dayak yemiş adamın sözleri.
Götünün üstünde oturup "#soma" diye twit atmaktan -belki bir de sokaklarda bağırıp çağırmaktan- başka bir şey yapmayan yazarlar tarafından "ruhunu satmakla" bile suçlanan adamın beyanı. Ya dalga geçiyosunuz ya da uluda çok fazla basit düşünen yazar var dedirtmiştir.

Aklınız almıyor mu o adamın kaç kişiye bakmaya çalıştığını? Hiçbir şekilde tehdit edilmese işsiz bırakılmakla tehdit edilecek o adam. Kaç boğaz besliyor kimbilir, o riske girer mi? Çocuklarının geleceğini, şu anını onurundan, gururundan fazla düşünen bi adamı böyle iğrenç sıfatlarla aşağılamanız üzücü olmaktan öte endişe verici.
kesinlikle katildigim hadisedir. nitekim basbakan bilali'de istem disi yapmistir. isteyerek boyle bir bilal oglan yapilamaz.
--spoiler--
Akşam bi dua ettim bi dua ettim başbakan beni tokatlasın diye gündüz beni görünce ilahi kudret eline öyle bir güç verdi ki başbakan ne olduğunu anlayamadan şrraaaaakkadak yüzüme bir tokat bahşetti.

Başbakanın suçu yok, bu benimle Allah arasında bi şey karışmayın lütfen.
--spoiler--
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar