bugün

bir zamanlar hayranlıkla izlediğim dünyalar tatlısı güzellik.
şimdilerde ne yaptığı merak konusu, alınmamış bıyıklarıyla daha da bir itici olan, survivor'ın kezbanı, eski survivor yarışmacısı.
survivor ihsan ın deli gibi sevdiği ve bu yüzden surviordaki arkadaşlarını sattığı kızdır. survivor bitince başak hanım, burak özçivit ile aşka yelken açmış. ihsan da avucunu yalamıştır.
boynuzlandıktan sonra burak özçivit için twitter'da "koca kafalı bir dingil tanıyorum, üstelik bir de yalancı" demiş olan kişiymiş.(tabi bu bir iddia)
survivor'da elenirken çok seviyorum dediği merve için "bana okuldan arkadaşım merve'ye dikkat et demişti acun bey ühühü" diye ayaküstü çirkeflik yapandan beklenecek bir tavır. adada neyse normal hayatında da aynı oluyor demek insanlar. hayır o lafı burak özçivit için etmese bile koca kafalı dingil ne demek lan?
burak özçivit tarafından terk edilmiş ve bunun üzerine twitter'dan çekip gitmiş kımıl zararlısı.
an itibariyle twitten çıktığına şahit olduğumuz kişi. ama ben demiştim gereksiz işte gereksiz anam: )
burak özçivit tencere, kendisi de kapaktır.
Burak özçivitle zerre yakıştrmadığım, itici bir o kadar da gereksiz kişi...
Güzel mi? Çirkin mi? Bir türlü karar veremediğim, gözlerini çirkin bulduğum kişidir. Ayrıca twitterda takip ettiğim kadarıyla burak özçivitle çıkmaya başlamasından ötürü bir havalarda olduğunu gördüğüm, hele de minik, sevimli kız tavırlarında yaşayan, beni oyuncak seven kız imajından tiksindiren, oldukça gıcık olduğum ve itici bulduğum bir kızdır.
twitter'da sevgilisi burak özçivit'le beraber ne kadar boş ve itici bir çift olduklarını ispat edip durmaktalar efendim, durduramıyoruz.
survivor'ın gelmiş geçmiş en itici ve kaytan bıyıklı bayan yarışmacısıdır.
yeni survivor'daki kızların hepsindeki bıyıkları alıp toplasan onunkinin yarısı etmez.
kimilerine göre ilik gibi olan kız kimelerine göre de mekbetin önde gidenidir.
burak özçivit'i nasıl kafaladığı anlaşılmayan mızmız.
Burak Özçivit'le aşk yaşamaktaymış.
http://www.zevklimagazin....zer39le-goruntulendi.html
eğer merve ye istediği şeyi bir kaç hafta önce söyleseydi şu an kazanamasa bile en azından finalist olurdu.
komşumdur *
vay anasını nerden nereye , 7 sayfalık yazı var kız hakkında.
hanım kızımız burak özçivitle beraber görülmüştür. çocuğun çenesini tatlı tatlı okşadı bir süre. sonrasında da ayrıldım o mekandan. artık samimiyet ne kadar ilerledi bilmiyoruz.
ihsan falan dedik ama sen bayağı büyük oynuyorsun be başak!
sinsidir,hesapçıdır,duygusal değil mantıksaldır(!).ama aynı şekilde davranıldığında sırtından bıçaklanandır.çifte standartseverler derneğinin üyelerindendir.
kesinlikle güzel bir kızdır.sessiz sinema için ideal yüzdür.ama lütfen sessiz olsun!
kim ne derse desin ne gizem ne berke adanın en güzeliydi. ayrıca hakanlarla olmadığı için daha çok sevilmeyi hak etmiştir.
http://galeri.uludagsozluk.com/r/11406/+
işte ben bu kızı bu yüzden seviyorum.
her an bursadan gol haberi verecekmiş gibi duruyor.
(bkz: bu arada bursadan gol haberi mi var)
ihsanla mutluluklar.
yemediği halt kalmayıp, onu bunu eleştirirken kendi yaptıkları hatırlatılınca "ben kendimi biliyorum" triplerine girmiştir. biz de seni biliyoruz güzelim, ne yaptığını açıkça gördük. ihsan kardeşinin kanatları seni saracak kadar büyük değilmiş.
bacakları çarpık,kafası çarpık daha ne diyeyim ben

ne kıymetli başağınız varmış bu arada
Varmısın yokmusunda yarışmış 71.000 lira kazanmış üstüne birde survivor'a katılmış güzel kişi..
nedense ses tonu çok itici gelen yarışmacıydı. fazla çocuksu..