bugün

5-6 saattir çektiğim ağrı.

Uyku, ağrı kesici, hiçbir şey fayda etmedi. En sonunda teyzeler gibi tülbentle başımı bağladım oturuyorum.
ağrısıyla sizi kıvrandıracak, günlük hayatınızda aksamalara neden olacak illet.

şimdi ben bünyesi pek sağlam bir insan değilim kabul. mesela gün içerisinde çay içmediğimde başım ağrıyor. eminim çoğunuz da kahve için böylesinizdir. sonuçta bünye alışkanlığı. birkaç aydır periyodik olarak başım ağrıyordu. bir tane de çok sevdiğim ilaç var ismini vermiyim, regl sancısı baş ağrısı birebir. onu içiyorum ağrı geçiyordu. benim de şöyle bir bünyem var. başım ağrıyınca uyusam bile kalkınca ağrı kaldığı yerden devam ediyor. yani uyuyunca baş ağrısı geçenlere hayranım. bir süre sonra farkettim ki bu ilacın da bağımlısı olmuşum. haftada 3 ilaç içtiğimi farkedince tırstım biraz. karaciğerde sıkıntı falan çıkmasın ne olur ne olmaz diye medicana hastanesine gittim. sağolsunlar bayağı da ilgilendiler. ilaç kullanmamdan yana sıkıntı çıkmadı ama baş ağrımın sebepleri varmış. öyle basit baş ağrıları değilmiş. başka hastalığımın ortaya çıkmasına vesile oldu.

diyeceğim o ki; eğer düzenli şekilde baş ağrılarınız varsa bunu ‘ay çay içmedim ondan’, ‘ay stresliyim işler yoğun ondan’ diye geçiştirmeyin. bir gidip kontrol ettirin.
Insanın kafasını koparmak istemesinin sebebi. Ortadan ikiye ayrılacak gibi oluyorum ben :p
Şu an çektiğim diş ağrısının yanında hiç birşey.
bol bol su içilmesi gerektiğinin sinyalidir.
bugünümü silkip atandır.
gün içerisinde sık sık kulaklıkla haşır neşir olan bireylerde sıkça görülür. bir müddet radyasyon üreten cihazlardan uzak kalınması önerilir.
berbat bir seydir. Migren hastaları beni anlar. Resmen kafanı duvara vura vura patlatmak istiyorsun. Derinlerde bir şey var, çıkmıyor çıkmıyor.
Şu anda azda olsa bende olan ağrı. Sabah hiç birşey yoktu hâlbuki.
insanı hayattan soğutan ağrıdır. Bazı ağrılar idare edilir de baş ağrısı gerçekten her şeye engel. Insanı süründürür özetle.
Nedeni astigmat ise uzun süre geçmez.
Sabahtan beri geçmesini beklediğim ağrıdır.
Bende kısa süreli uykularla baş gösteren ağrı.

Şekerleme yapmak bana iyi gelmiyor azizim. Kafayı vurup tam uyumam gerekiyor.
Gözünde bozukluk olup gözlüğü kullanmamaktan kaynaklanan veya migren gibi sinir, stres kaynaklı hayattan soğutan, kusturan ağrı.
uyutmuyor.
Lanet bir şey. Şu an kafamı baltayla koparmak istiyorum.
Başım o kadar ağrıyor ki.
Dayanılmaz olan ağrıdır.
Şuan bendeki sebebi sinüzit. Zor giriyorum bu entryi.
bir sürü sebebi olabiliyor başlıcası stresten kendimde yaptığım gözlemlerim. aklım başka yerde iken bu ya aklımdan atamadığım geçmişten an yada kaydı yaşatan gelecek öngörüsünü düşünürken. bir yandan da günlük hayatın koşusturması eklenince kafamı şu ana odaklamaya çalışırken ortaya çıkan çıkan zorlanma tetikliyor bu siktiğimin baş ağrısını.
şu an ne uyutuyor, ne de uyanık bırlakıyor. gözlerimin arkasında biri sanki gözüme tekmeler atıyor.
ylajali . migren o panpa . onun ben a.ını sikeyim .
ağrı kesici ile son bulur.
Biri gelip kafanı testereyle kesse sesinin çıkmayacağı ağrıdır.
ilaç içemeyenler için Rezene ve karanlık bir nebze rahatlatabilir.
Uyku kaçırır.
Çözümünü bilen varsa tavsiye versin.
Şuan beni kıvrandıran durum. Eve gidince çantamın her gözüne bir tane ağrı kesici koyucam çevremde kilerde de yok ders çalışmaya çalışıyorum ama imkansız daha ek dersim var sayılar titremeye başladı eve sağ salim dönebilsem başka bir şey istemiyorum.
güncel Önemli Başlıklar