bugün

aşağıdaki linkte resimleriyle birlikte görülebilen ve türk bayrağı üzerine oturan akp'nin çağdaş kadınlarıdır. hele ki sol tarafta oturan bayanın türk bayrağının üzerine oturup, akp bayrağını eline alması bende ayrıca bir şaşkınlığa neden olmuştur.

http://siyaset.milliyet.c....2012/1511363/default.htm
milli benliğin temellerinden olan bayrağımıza saygısı olmayan insanlardır.
-ne bekliyordunuz ki adamlar dini kullanarak iktidar geldi.özgürlükleri elinden alınınca oturacakları bir bayrak bile kalmayabilir.
ülkene bayrağına diline dinine sahip çıkmak bir bütündür.
Kara cahilliğin en büyük göstergesi.
Saygısızlıkta aşmış kadınlardır.
O kadar küçük beyinlilerki bayrağa saygısızlığı sol görüşe saygısızlık olarak görüyorlardır, büyük ihtimalle yaptıkları saygısızlıkla övünmüşlerdir.
kasten yaptıklarını düşünmüyorum

fakat kıçının altına kur-an'ı alıp oturmayacakları kesin olan bu tiplerin, bayrağa otururken akıllarının kesmiyor olmasına anlam veremiyorum.fazlasıyla düşündürücüdür!!!

not: yukardaki entrmi silerseniz sevinirim modlarım, canlarım. malum websense!
türban meselesine bağlamayın. hangi partiden olursa olsun bayrak direğini ağzına vermenin vacip olduğu hadise.
olayı akp ve chp kavgasına sürüklemek yerine bayrağın anlam ve öneminden, bayrağa duyulması gereken saygıdan bahsedilmesinin mantıklı olduğu durumdur. akp ya da chp li ne fark eder bayrağa saygısızlık yaptıktan sonra. sen daha kendi bayrağına nasıl saygı duyacağını bilmiyorsun sırf şakşakçılık yapmak uğruna bir halttan anlamadan futbol takımı tutar gibi siyasi parti destekliyorsun. öncelikle milli değerlerinize sahip çıkmayı öğrenin sonra istediğiniz partiye şakşakçılık yaparsınız.
afedersiniz ama şerefsizlerdir.
(bkz: chp lilerin bayrağa saygısızlığı)

"katranı kaynatsan olur mu şeker" durumudur.
bayrağa saygısızlık yapan insanlardır. gelenek herhalde chp'liler de benzer şeyler yapar.
(bkz: türk bayrağının üstüne yayılan chpliler)
(bkz: chp lilerin bayrağa saygısızlığı)
akp'den beklenen olgudur.
çok sevdikleri o başbakanın a.b. toplantılarında yerde görünce eğilip aldığı cebine koyduğu, her fırsatta atalarımız kanı ile sulandığından dem vurduğumuz o kutsal bayrağa oturacak kadar gözü dönmüş şuursuz kişilerdir.
kafasındaki bezi feodalizm adına putlaştırırken, karşı olduğu milli devletin bezine tepki koyan, bunu da kocası emrettiği için yapan kadınlardır.
bel fıtıgı vardr, oturunca canı acıyordur. sırf destek amaclı milliyetciliginden bayrak tasıyordur ama mecbur kalıp üstüne oturmustur yani.
edit: bunlara ben de inanmıyorum. aslnda içimden geçenler: lan karı ne biçim türksün ama neyse.
Saygısızdır. Partisi her ne olursa olsun bu vatana ait olamamış bir insandır.
işte bu an atatürk´ün "muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur" dediği andır.

o nesnelerin üzerine oturdukları şanlı bayrağı savaşta taşıyan asker, en önde yürüyordu, asker vurulup düşüyodu, ama bayrak asla...

eğer bu "sizin bu değeriniz benim götümün altındadır" mesajı gerçekten verilmişse olay bitmiştir.

özür dilesinler. dilemezlerse, bundan sonra kötü şeyler olacaktır.
Türkiye Cumhuriyeti'nden nefret eden dinci, osmanlıcı kadınlardır. insanlar bu iğrençlikleri görmeden din ile uyutularak bu şahıslara oy veriyorlar, bunlar ise din sömürücülüğüyle kaptıkları oylarla ülkelerini karış karış satıyorlar. Çok yazık...
akp kadın kollarındaki toplantıda bayanların bayragın üstüne oturması ve sonradan koyacak yer yoktu demeleri gayet manidardır. öyleki şanlı bayragımızın yeri kıcımımızın altı degil basımızın üstüdür.
akp ordu ili olağan kongresinde asil türk bayrağımızın üzerine oturanlar tarafından yapılmıştır.

not: hemen suçlamamak gerek; o kadar cahiller ki bayrak ne demek, ne ifade eder bilmiyorlardır belki !
düşünüyorum ama hiç bir iyi niyet bulamıyorum. oturacak başka şeymi yok yermi yok. şerefsizliktir.