bugün

Edeben öpmesi iyidir. Hatun her bayram benim elimi öper. Dudağıda aşınmadı.
Melekler sabaha kadar lanet eder.

Yok lan bu başka bir şeydi.
hafifçe dövülmesi makuldur. avret yerlerine vurulabilir.
Yapılması gereken muamele ektedir:
görsel

Büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden öpüyorum, hayırlı bayramlar dilerim. (Sizin de ellerinizden öpüyorum hanım kardeşlerim)
Önemli değil canın saolsun cnm.
Yarımdır, eksiktir.

Afedersiniz börek yapmayı bilmeyen kadın gibidir.
Sekülerlerin yaşam tarzı bizi bağlamaz. Kocalarına karşı sevgi ve saygı dolu olmayıp birbirlerini rakip olarak görüyorlarsa yiyin birbirinizi demek düşer bize.

Müslüman kadınlar, kocasının elini öpmelidir. Kadın kocasından 10 yaş da büyük olabilir, 15 yaş da. Ama öper başının üstüne koyar. Evet.
Akıllı kadındır. Koca denen kişi ilerde parayı bulunca terkeder,birlikte yaşadığı kadınla evlenir,her kurbanda 3 4 küçükbaş keser,size de bir bardak soğuk su içmek düşer.
bayram harçlığı vermezsiniz olur biter.... bu kadar büyütmeye gerek yok bence.
Yaşı büyük olan aile büyüklerinin eli öpülür, cinsiyetle alakası yok, genelde erkek büyük oluyor diye yanılsamaya düşmeyin.
Beyni yıkanmış kadındır.

Aile üzerinde tahakküm kurmayı ilke edinmiş feministlerin propagandaları doğrultusunda fıtratı bozulmuştur. Yeniden kadınlığına dönmelidir.

Hem feminist hem kadın olunmaz. Ya feminist olacaksın ya kadın.
Babasının elini öpmemeyi marifet zanneder.
Yanaklarından öpüyordur. Dudaklarından da öpebilir.
Sonuçta kocası, nerden öpeceği kimseyi ilgilendirmez.
Erkek iş arkadaşlarıyla içmeye gider.
Ayıp eden kadındır...

Kadın dediğinin, Kocası bayram namazından geldiğinde kapıyı açar açmaz elini öpmesi gerekir...

Sonra da güzel bir kahvaltı edilir...
görsel
görsel
Kapıcılar kralı da mı izlememiş dedirtir. Örf, adet, gelenek kalmamış bunlarda efendim. Keşke bu zamanlarda yaşasaydım dedirten cinsten. Ah ah...
Ben ailemde hicbir kadının eşinin elini öptüğünü görmedim. Memleket nere?
benim karı bu sefer unuttu galiba. ben de ses etmiyorum, durup dururken paramızdan olmayalım. 100 eurodan aşşagıya kurtaramıyoruz.
sen de mi brutus? dedirten bir başlık.

Yani zaten uzun süredir sözlükte troll salakları yüzünden yazmıyorum - hep söylüyorum bunların sözlükte yazmak yerine akıl sağlıklarını düzeltecek bir doktora gitmelerı lazım, diye.

Kardeşim sizin önemli olmak için toplumu rencide edecek başlık açmanız ve buna yorum yazmanız sadece sizin hasta olduğunuza delil olur.

Bu konuyu lütfen bir doktorla görüşün - sözlük köşelerinde nedenini bilmediğimiz psikolojik problemlerinizle insanları uğraştırmayın. Ok? Alles klar?
Bayramda kocasının elini öpmeyen kadın da ne biliyim...

Öpün hanımlar. El öpmekle ağız aşınmaz. Beraber bir ömre evet demişsiniz el öpmekten mi gocunacaksınız.
Gelenek görenek dinlemeyen kadındır. Yazık. Evet.
Türk örf ve adetlerinde hanımın kocasının elini öpmesi diye bir şey yok.
Kendisinin derhal türk örf ve adetlerine çağrılması gerekir.
Bizden değildir.
Feministtir. Ama saygısızlık etmiş şimdi.
An itibariyle anneannem dedemin elini öpmedi diye büyük bi tartışma var. Sebep iste dedemin, anneannemin işitme cihazının pilini kaybetmesi.