bugün

(bkz: bay e) *
Yıllardır dinlediğim kimi zaman "abi kayıt mı giriyor herifler" diye dumura uğratan dj,öyledir çünkü espriler,tonlama belli bir yerden sonra aynıdır.
takip edilesi nadir dj'lerden. çok komik çok eğlenceli...
favori komedyenim dir malzemeleri günlük hayattan çıkarır zeki ve işini iyi yapan biri arabadan inmek istememe sebebimdir.
kilolarını kafaya takan dj dir.

- ilk kez aşırı kilo aldığımı anladığım gün yakın bir erkek arkadaşımı göğüslerime bakarken yakaladım.*
sıkılmadan dinlenebilecek nadir djlerden biridir. türkçeyi çok iyi kullanır bana göre ve kelimeleri ardı ardına tane tane söyler.
türkiye'nin banu alkan'dan sonra en megaloman insanı.
çok şey bilen adam.
Çocuğunun Doğa Kolejine gittiği sürekli lanse eden italyan Dj.
uzun süredir dinleyemiyorum kendilerini ancak bende yeri çok ayrıdır. en güzel yaz tatilimin daha da güzel geçmesine vesile olan insan olarak hayatımda yerini almıştır. bay j dj ise diğerleri ne sorusunu sordurtur insana.
cem yılmazla beraber en komik adamlardan diyebilirim. herkese tavsiye ederim. bkm mutfak falan izleyip de gülen insanların şiddetle dinlemesi lazım.
gevezeyle kanka olan dj. en sevilen djlerdendir.
ukala ve vazgeçilmez bir herif alıştın mı gidiyor, öss'ye hazırlanırken de bunu dinlemiştim ondan kazanmadım herhal.
biraz abaza olan, ama bi o kadar da eğlenceli dj.
bazen cinsele çok dalmasının dışında diğer türk dj lere göre insanları daha fazla önemsiyen insan
- Yanımda para taşımıyorum .. Çünkü param yok , karım hepsini alıyor
(bkz: Severek dinliyoruz)
Zekâinin parasıyla ekmek aldığı halde kaçarcasına fırından uzaklaşması ..
an itibariyle "sokakta yatan adama bi parça ekmek vermezler küresel ısınma için bağrınırlar." diyerek ayarın allah'ını vermiştir.
türk vatandaşlığı için başvuru yapmış başarılı radyo sunucusu.

(bkz: aaa evet)
eskiden çok güldüğüm, dinlenesi insan idi. Şimdiki durumunu bilemeyeceğim.
artık kendini tekrar etmektedir. özellikle son zamanlarda sadece belden aşağı çalıştığını üzülerek farketmiş bulunuyorum.
--spoiler--

j: sevdiğim işi yapıyor olsaydım üç yüze yakın çocuğum olurdu.

--spoiler--
kel kafalıdır...
yeni transfer olduğu virgin radio'nun playlistine ciddi anlamda müdahale etmesi şart olan dj. yoksa kimse akşam vakti o kafayla açıp virgin'in berbat parçalarını çekemez...
yerini cenk ve erdem beylere bırakmıştır. sürekli 10 bin dolar aldığını, power fm için vazgeçilmez olduğunu söylerdi. ne oldu bilmiyorum. ya ratingleri düştü ya da 15 bin dolar teklif aldı. sanırım ilki.
bağımlılık yaratan insan. espirileriyle programın içine çeken insan. havayı koklayan adamla muhabbetide ayrı bi güzel olan insan.