bugün

"13 sayısının uğursuzluğuna inanır mısınız? Kötü şans getirir derler. Peki bunun aslı astarı var mı? Neden 12 ya da 14 değil de 13? Halbuki matematiksel olarak baktığımızda ne güzel bir sayıdır 13. Her şeyden önce benim en sevdiğim sayı tipi olan asal sayılardan biridir."
Yukarıda alıntıladığım paragrafından da anlayabileceğiniz üzere, kendisini hayli geliştirmiştir.
youtube'un youtube kanalına konuk olan ilk ve galiba tek türk youtuber.
görsel
Hakkinda bu kadar az entry girilmesine şaşırdığım, eleştirenlerin diğer youtube kanallarına bakıp bakmadıklarını merak ettiğim, Sufi isminde çok tatlı bir evlada sahip youtuber.
Youtube'da kaliteli içerik üreten ve kendi hikaye anlatıcısı olarak nitelendiren, hukuk mezunu gerçek hayatta tasarımcılıkla uğraşan ne iş yaptığının tanımlanamaması ile birlikte; toplum yararını düşünen bir youtuber'dır.
Hitabet ve iyi ses tonuyla bir yere gelmiş arkadaş. Bir şey bildiğini düşünmüyorum. Arıyor araştırıyor ezberliyor ve video çekiyor.
Her pazar kahvaltı yaparken izlediğim youtuber.
Kendisini izlediğim kadarıyla, amerika'da ne hikmetse???? Yaşamaya başlamasıyla, saçıyla tipiyle hatta karısının tipiyle bile %100 fetocu olduğunu iddia ettiğim tiptir. Tipin sikem sana prim verenlere bir, sana iki.
Akdavarlar şimdi de bu adama sardı gizli fetöcüleri deşifre ediyorlar akıllarımca neymiş tipi fetöcülere benziyormuş. Ee açık açık ne olur hocam bitsin bu hasret diyenleri nerenize sokacaksınız acaba açığı hallettinizde gizli fetöcüler kaldı tek. Hımına soktuklarım YouTube da adam akıllı içerik üreten tek barış özcan var onu da el birliği ile bezdirseler kına yakacaklar herhalde.
sade ve akıcı bir dili var .sessiz sakin bir şekilde video çekiyor bu da artısı. yani izlettiriyor kendini.ama videoları biraz daha kısa tutmasında yarar var diye düşünüyorum.
Youtube'daki takibe değer tek kanalın sahibi insan. Her video atışını heyecanla bekliyorum.
çok kişi bilmezken takip etdiğim ancak ünlendikden sonra çok ta takip etmediğim benim için şuan gizemini kaybetmiş yutubır.
Türk medyası uyurken, youtube kanalından müthiş bir falcon heavy yayını yapan kişi. Böyle bilim tutkunu insanları görmek çok güzel.

https://youtu.be/yG-9XIIELk4
Youtube'da eğitim kategorisinde videolar çeken birisi.

Youtube ve youtuberlik olaylarına çok uzak olsam da bu adamın videoları gerçekten ilgi çekici ve eğitici. En azından size hiçbir şey katmayan ve sırf ülke ya da dünyada trend oldu diye çekilen videolardan paylaşmıyor. Bu adamı izlemek sizden bir şey almıyor size bir şeyler katıyor. Üzerine yapılan suçlamalara kulak asmamak lazım. Bu ülke de hep bir kutuplaşma olmuştur. Zira birisi sivrildiğinde kürtse PKK'lı Amerika'da yaşıyorsa hemen FETÖ'cü damgası vurulduğu için çok da ciddiye almamak gerekli. Trend videolar/slime/stres çarkı çekmek yerine Uzay'a ilk gönderilen tesla'nın canlı yayını yaptığı için sevmeyebilirsiniz. Sevmeyin zaten. Birini herkes sevecek diye bir şey yok. Ama saygı duymak zorundasın.
kaliteli video ceken nadir youtuberlardan.
Youtube Türkiye'de izlenebilcek sayılı kanallardan biri.
bugün kendisiyle ilgili şüpheye düştüm, artık tehlikeli bulduğum bir youtuber. inşallah türkler uyanır da teker teker takibi bırakır.
görsel
15 temmuzdan bir kaç gün önce ailesi ile birlikte abd ye kaçan fetöcu. Şimdi sol camiada bolca parlatılıp öne çıkartılıyor. Sonra fetöye biz hiç destek vermedik ki. Onlarca eşinin ve kendinin fetö paylaşımı var. Darbe akşamı bile eşi darbecileri destek mesajları attı.
Şaka maka türkiyenin en kaliteli youtuber'ı.
Aşağı yukarı 1 yıl önce tesadüfen bir videosunu izlediğim (Mandela etkisi videosu) ve o günden beri de müptelası olduğum youtuber kendisi. Sesi de güzel ve etkileyicidir. Beni mutlu eden bir yanı da yazım kurallarına özen göstermesidir. 1 milyon takipçiye ulaştığındaki hali çok samimi geldi bana çünkü işini çok severek yaptığını düşünüyorum. Kendi ilgi alanlarından da videolar çekiyor ama o konulara ilgi duymayan bir insan bile izlediğinde bir şeyler anlayıp faydalanabiliyor. Ve belki de adamın en sevdiğim yanı -yukarılarda da yazılmış- insanlara (en azından bana) istedikleri şeyleri yapma cesareti vermesi. Kişisel olarak tanımadığım halde hayatıma çok fazla katkısı olan üç-beş insandan birisidir. Buradan da teşekkür etmiş olayım. Birkaç videosunu izlemenizi tavsiye ederim.
Şanışerle şarkı yapmışlar bu haftan. Güzel olmuş
Felsefe ve psikoloji ile rapi birleştiren bir parça yayınladı. Her videosu gibi bu da efsaneler arasında.
şanışer ile rap yapmasıyla beni dumur eden youtuber. az önce izledim ve hala gerçek olduğuna inanamıyorum.

birazdan bir kapı açılacak, orta yaşlı bir kel gülerek gelecek ve diyecek ki:

biz sana şaka yaptık. az önce izlediğin video ve üzerinde yaşadığın dünya aslında başka bir boyutta yani şuan gerçek dışı boyuttayız ve uludağ sözlük gerçek boyutun kantini, hadi gidip atom tost yiyelim.
Ülkede rap yapmayanı dövüyorlar galiba.
Başka bir açıklama bulamıyorum bu adamın rap yapmasına.Herkes bildiği işi yapsın kardeşim.Böyle saçmalıklara gerek yok.
https://www.youtube.com/watch?v=LGCZCo-rgu4
görsel
vay canına bu adamı eleştirebilecek seviyede birileri de varmış sözlükte.
sizin gibi kültürlü, araştırmacı ve entelektüel insanlarla aynı sözlüğü paylaşmak ne güzel.