bugün

günaydın kanka dağda mısın?
kampçı mı bu arkadaş ne dağı?
Günümüzde en medeni ülkeler geçmişi sömürgeci emperyalist şimdide kapitalist emperyalist olan ülkeler. Demek ki emperyalizm medeniyete ait bir kavram. Emperyalist olmanız için önce medeni olmanız gerekiyor.

Edit : işte bu yüzden bir osmanlı medeniyetinden bahsedebiliriz. Zaten batılılar da bahsediyor.
(bkz: #41835267) heval sen bu ülkenin insanlarına karşı neden böyle nefret dolusun?
hayır bazılarını ben de sevmiyorum, ama senin gibi her şeylerine nefret duymuyorum, sen sürekli bir küfür ve hakaret halindesin insanlara karşı.
insanların et seçimine, et pişirme tarzlarına bile nefret duyacak kadar ne yaşadın sen çok merak ediyorum?
yahu sana ne, gitsin isterse kömür gibi yakıp yesin eti.
et pişiremiyor diye bir insana hakaret etmek nedir?

bir de şurada; "bir biftek iki kocamı doyurur" yazmışsın.
görsel

ben o kısmı anlayamadım.
senin 2 kocan mı var? ne diyorsun "afiyet olsun kocacıklarım" mı diyorsun onlara?

ayrıca bir solcunun, bir sosyalistin avustralya, yeni zelanda bifteği ve pirzolasını bilmesi de hiç samimi değil. hani ne oldu ezilen halkların şeyleri?
onlara da böyle pirzoladan, biftekten bahsediyor musun heval?
Nickine uzun süre bakınca bile gözümün önünde keleş canlanıyor. Tanımıyorum kendisini ama belli hangi yolun yolcusu olduğu.

Rahatsız olursa dm atsın silerim bu yazıyı.
Son faşist, gerici, dinci hoplatıcı. Evet.
bir geri zekalı vardı,

kaması götüne kaçmış ibne tarkanmıydı ?

neydi ?

zamanında kamasını iyi monte etmişti

format değiştirmiş hatta kudurmuş

gelmiş saldırıyor.
bir o.ç. vardı, önce kaması götüne kaçmış ibne tarkandı

sonra götten yemiş ismaik kazpırınski oldu

beyni yoktu ama fikri çoktu

bu arkadaş hunharca sülalesini silmişti

şimdi sözde ulusalcı olmuş kudurmuş köpek gibi saldırıyor.

tarrak yemeye doymamış, yedikçe çoşuyor, yedikçe çoşuyor.
bu kazpırinski iti o kadarını nereden bilsin

babasını bile bilmiyor ki zavallı. anasının tükürdüğü

peçeteden kendi kendine can bulmuş.

babası belirsiz kazpırinskiyi

it zannediyorduk, oysa maymunluk da varmış

bizim lafları bize tekrar ediyor.
babası belirsiz kazpırinskiyi

it zannediyorduk, oysa maymunluk da varmış

bizim lafları bize tekrar ediyor.
(bkz: #41853641)

Ya ne boş beleş adamlarsınız siz.

Ne alaka amk spartalıların götçülüğünden efelere konuyu bağladın.

Sparta nere ege nere?

iskender ne alaka ?

Yazmış olmak için yazan bir adet teneke.
kürttür lan o

kesin yalan söylüyor..
Kürtmüş gibi konuşan ama Kürt olmadığını vurgulayarak ya da inkar ederek kürtlüğünden utanan biri. Değişik bir tavır. Barış barış diyip pkk silah bırakmasın diyenlere benziyor. Faşistsiniz derken ırk düşmanlığı yaptığını da okumadık değil. Özellikle türklüğe karşı. Sevimsiz bir amca..
Türk nefretinin temelinde inkar ettiği “kürt” kökeni var sanırım. Ama neden onları bu denli övüyor anlayamadım. Yakında üstün Kürt halkı falan da demeye başlar. Kürtlerle pek samimi demek ki..
çok boş bir kavga ya..

canlanın biraz lütfen..
sözlükte gördüğüm sığırların başını cekiyor galiba. trol adayı gibi hareketleri var. yazık kimin çocuğu ise.
berkin denen sevimsiz küçük martıyı ve kaypakkaya denen teröristi özgürlük savaşçısı olarak gören bir kimsenin sicilinin altından başka bir şey çıkamaz zaten.
daha öncede altta olduğu gibi şahsıma aşağılayıcı, küçümseyici tavırlar takınarak hakaret etmiş bir zavallı. çok kez uyardım kendisini, şikayet ettim ceza aldı, haftalarca çaylak oldu ama akıllanmadı. sanırım, kendisini muhatap olarak görmemem onu bu şekilde davranmaya itiyor.

zira, eziklik hissediyor. dolayısıyla da bu ezikliği üzerinden atmak için, hakaret ediyor, küçümseyici ifadeler kullanıyor, bana karşı. az evvel ağzıma ne gelsiyse söyledim, olmadık küfürler ettim. ama sonra bunun da çözüm olmadığını anladım, çünkü karşımda arsız, ahlaksız, gurursuz bir zavallı vardı.

o da bu şekilde kendini tatmin ediyor, hakaret ederek "bende varım" demeye getiriyordu aklınca. ne yapalım, bu da böyle bir cins işte! seni kendi haline bıraktım k o ç! bu sözlükte olan, lakin unuttuğum bazı özelliklerden, donuz butonundan tekrar haberdar olmamı sağladın!

az sonra donuz listemin derinliklerini boylayacaksın. bundan mütevellit nasıl istersen öyle havlayabilirsin! haydi yolun açık olsun!
görsel
hakkında itham edilenlerin yenilir, yutulur cinsten olmadığı sözlük kullanıcısı..

açıkçası bu denli bir tavıra karşı nasıl bir eylemde bulunacak merak ediyorum..

ziyadesiyle gerildim ben bile yahu..

edit: yuh amk.. adam sadece normal bir eleştiri yapmış.. verilen tepki ziyadesiyle höh amk’lik..
Sözlüğün benden sonra en entelektüel kişilerinden biri. Çoğu yazarla kavgalı ama bu onun bilgisel kişiliğini değiştirmez.
Hiçbir doğruluğu olmayan birtakım iddiaları kahve ağzıyla ankronik bir üslupla ad hominem aktaran yazar.

görsel
Dünyaya bakış açısı ahan da böyle. Kendi dar perspektifinden sadece algıladığı açıdan.
Susun, at konuşuyor.
Kişne oğlum..
(#42243339)
beni şaşırtan yazar.
abd büyükelçiliğine siyah çelenk bırakmaya gitti galiba.
kanka ayağında mekap ile suriye sınırında görmüşler seni.