bugün

rezil bir kürtçü. hepinizin kökünü kazıyacağız olum.

şimdi gelecek bana faşist diyecek.
(#38586625)

Oku oku cahil ..... (noktalara istediğini koyabilirsin ama iyi bir şey demedim yani) oku da öğren*
Ben bu çocuğu özellikle takip etmezdim ama yazılarına denk geldikçe okurdum. Sırf sosyalist diye de ülkücü gençlik tarafından fazla büyütüldüğünü ve linç edilmeye çalışıldığını düşünürdüm.

Bugün biraz entrylerini okuyayım dedim, okumaz olaydım. Sosyalist maskesi ardına gizlenmiş bir Kürt milliyetçisi olduğunu anlamak 5 dakikamı aldı. Kemalistlere dahi faşist diyecek kadar nefret dolu bir Kürtçü. Ama kundaktaki bebeği öldürenler özgürlük savaşçısı değil mi? Şimdi onu Da jitem yaptı dersin ama ben o ocakçı ülkücülere benzemem koyarım önüne serxwebun dergisini, Bizzat pkk yayın organında pkklıların nasıl Bebek öldürdüklerini anlattıkları yazıları okuturum sana.

Kemalist faşistlermiş bak bak. Çözüm sürecinde Kemalistlere ve ulusalcılara demediğinizi bırakmayıp rte'yi yalayan akiller değil miydiniz siz? Unuttuk mu biz sizi? Hala rte'nin gözünün içine bakıp çözüm sürecinin devam etmesi umudunu taşıyacak kadar Zavallı değil misiniz siz? Lafa gelince demokrasi, insan hakları Ve özgürlük ama içinizde nasıl bir pkk sempatizanlığı olduğunu bilmiyor muyuz biz? Doğudaki köy ağaları mı demokrasi, yoksa çocuk gelinler mi özgürlük? Yoksa eşek sikmek mi hayvan hakları?

Kemalist faşistler dediğin adamların eğitim sistemi sayesinde tek göz odada üreyip üreyip 15 kişi yaşayan barzolar bile okula gitmiş, meslek sahibi olmuştur bu ülkede. Ama sizler adına çözüm denen ihanet sürecinde rte'ye gösterdiğiniz minnetin %100'de 1'ini bile göstermediniz Kemalistlere.

Bir dahaki dönüşümüzde sizi dincilerle koyun koyuna sokup süreceğiz bu ülkeden. Bak bu cümleyi bilerek yazıyorum ki bana cevap verebilmen için 'faşist' diyebileceğin bir argümanın olsun. Başka da bi sikim diyemiyorsunuz zaten.

Hadi eyvallah.
Kemalistlere faşist dediyse okunur bu yazar.
Kendisine göre

*Türkler yok
*türk boy/kabileleri yok
*göktürk harici türk devleti yok
*tatarlar,uygurlar türk değil

Ama olmayan ülkeye şovenizm var

Semitik ırktan oldukları vatikan,italya ve almanlar tarafından belirtilen

*asuriler kürt
*keldaniler kürt
*süryaniler kürt

Ayrı bir halk olduğu ruslar ve türkler tarafından tarihi kaynaklarda yazılı

*zazalar kürt
*lurlar kürt

Çok entersan.
rezil kürtçü. kalkıp birde millete faşist diyor. 120 satır boş boş yazıyor.

pu senin kalıbına.
Her satırına imzamı atarım.

Not: solcu olsun çamurdan olsun.
her entysi uzun ve boş.
Takip edinilmesi gerek zira mantıklı ve geleceği öngören entryler giriyor.

Ve gelmişken şunu da söyleyeyim,

(bkz: baris hemen şimdi).
Ağlıyor efenim durduramıyoruz yazarıdır.

Barış, halkların kardeşliği, bizleri susturamazsınız, kır zincirlerini, aynen jiyan bizimkiler de çok zulüm görmüş felan filan...
https://m.uludagsozluk.com/e/38701330/

Ahahauauahuauauauahdhhdhfdjajdkfkd o sayı 486628495 milyar birader sen yanlış yazmışsın oahoahaoahaaa. Afrin'de maymun katliamı olduğu için şokta galiba ahahhdhahahaha.
Uzun uzun yazıp içi boş yazan kişi. Saçma sapan alakasız kelimeleri birleştirip aklınca bak ben yazıyorum demeye çalışıyor. Vasıfsız. Evet.
Severek artılıyoruz çok güzel entryler.

Madem uğradık şunu da belirtelim (bkz: barış hemen şimdi).
afrin operasyonundan dolayı kudurmuş tip. sıra hepinize gelecek. sabırsızlanmayın.
hdp'nin sosyal medya provokatörlerinden.

geçmiş seçimlerde kullandıkları sloganı direkt nick olarak almasını emretmişler, o da kandilden gelen emri geri çevirememiş haliyle.
Sözlüğün en aklı başında adamlarından biri evet o’nun entellektüel birikimi karşısında cevap veremeyen çomarlar ağızlarından salyalar akıtarak o’ na saldırıyorlar.
Adamın medya galerisi asker fotoları dolu. Kim kimi kekliyor acaba ?
savaş ve propagandasını yapmak suçtur. barış istemek ise bir insan hakkıdır.
bm sözleşmesi, madde:29

Savaşa hayır,
inadına barış.
#HalklaraÖzgürlük
birleşmiş milletler sözleşmesinin 29. maddesi ile suç sayılan savaş'a 'hayır'; hak sayılan barış'a 'evet' dedim diye 4 tane (-) almışım. (+) ise sıfır.

Edit: an itibarıyla -12/+2

baktımda;
savaşseviciler, silahseviciler, kanseviciler, ölüseviciler sarmış önümü, arkamı, sağımı, solumu.
ben neyleyim,
ben neyleyim,
ben neyleyim..
Türk askeri terörist vurdukça ağlayan tip. Hayırdır Barış güvercini teröriste terörist diyemiyorsun diye mi bu ağlama zırlama? Ha pkk ha ypg meclisteki ismi zaten belli onu destekleyen tipler de. Terörist temizliyoruz diye rahatsız oluyorsanız daha çok rahatsız edeceğiz. Evet.
Kafası karışık bir eleman

(bkz: türkler ve türkmenlerin otozomal gen karşılaşması)

(bkz: türkler ve özbekler otozomal dna karşılaştırması)

Yazılarında verilen haritalardaki gen dağılımı doğru diyen ama ondan sonra hala türk diye bir ırk yok diyen kayserililer asuri kürdü(bu konuya değineceğim şimdi),ziya gökalp de zaza kürdü diyendir

Yazıyı okusa tam da dediği şehir kayserililer ile ilgili bir bölüm de var orada ama neyse o yazılarda türklerin diğer türk dili konuşan halklara göre daha fazla sibiryalı,neolatik afrika,kızılderili geni taşır diyor

Ayrıca kendisinden torbacının adresini istiyorum asuri,süryani,keldani,nasturi ve zazalara kürt diyebilecek bir kafayı yaşamadan ölmek istemem yani.
ah kuzum!
afrin'deki zeytin dalı harekatı nasıl da rahatsız etmiş bir bakın hele; (bkz: #39011438)

yok harita yanlışmış, yok bilmem ne...

hayırdır kardeş?
çok seviyorsan ypg'li kardeşlerini git yardımlarına madem.
cephede gerçeği gör.
bozkurtlar çakalları nasıl perişan ediyor birebir uygulamalı şahit ol.

o zaman anlarsın harita gerçek mi, değil mi?

--------------------------
edit: aynı zamanda yalacı da. yazdığım şeyleri çürütmüş güya. neyi çürüttün bir örnek versene...
sen anca tecavüze uğramış eşek cesedi çürütürsün.
zeytin dalının kimlere girdigi belli olmus
sıkma kendini rahat bırak.
Uzun uzun yazıp hiçbir şey anlatamamak diye sorsalar baris hemen simdi derim.

Bir yazar.
Değişik yazar

Çok acayip bir eşcinsel sevdası var eşcinsel olmayı hakaret olarak algılıyor millete devşirme,dönme,rum,sırp diye laf atıyor sorsan ırkçılık ve homofobi karşıtıdır

Hayır yazdığı sinirlendirmiyor veya güldürmüyor da amacın ne bebeyim.