bugün

Acılı bir gün yaşamakta olan kafatasçıdır.

(bkz: pkk kırmızı kod kasım engin öldürüldü/#43478746)

Adettendir, baş sağlığı dileyelim bari...
Azılı bir kürdistan hayalperesti zavallı bebektir.

10 entrysinden 9'u Türk karşıtıdır.
(#43490858)

Günde 15 saat sözlükte türk düşmanlığı yaparak kendini tatmin etmeye çalışan 50 yaşında kadayıf olmuş dede

Yakında evden cesedi çıkar arkasından bir kişi bile rahmet okumaz buna.
No justice no peace!
beyinsiz dolu bir ülke
Yine damlamış zırto ulan dua hakkımı senin gibi bir zırtoya mı harcarım ben dua değil olacağı anlattım yarın öbür gün nalları dikeceksin hala vatan hainliği,pustluk peşindesin ben bunu söyledim

Göktürk bayrağında kurt var mı yok mu bilmem lakin kurt figürünün her kültürde olduğunu ben bu denyoya anlata anlata dilimde tüy bitti kel oldu amk zırto bak iyi oku kurt figürü roma,kelt, germen, çin,japon, kızılderili,eskimo, moğol,roma-breton, iskandinav, türk folkloru başta olmak üzere her kültürde mevcuttur bunun daha kafkasya, fin-ugor dan tut akkad ve ibrahimi dinlere (Hristiyanlık ve islam) kadar her dinde ve folklorda mevcuttur

https://en.m.wikipedia.or...20great%20uncle%20Amulius.

Al okursun zırto

Ayrıca bu zırto diline dolamış ikide bir Leon cahun diye o adam yahudi asıllı bir Fransız Türkçü değil Osmanlı sınırları içinde hiç değil adam gök bayrak ve Asya Tarihine Giriş, Türkler ve Moğollar adında iki eser yayınlıyor bizim Türkçülerde bu eserlerden esinlenip türk tarihini araştırmaya başlıyor olay bu bu denyoya kalsa Türkçülük akımı o adamdan çıkma

Ziya Gökalp'in de Kürt olduğuna dair adam akıllı tek bir kaynak yok bu ve türevi zırtolar harici hoş bunlara göre Atatürk de arnavut,yahudi,Makedon olduğu için çok da siklememek lazım

Normalde ciddiye alınıp cevap verilecek adam değildir küfürü basıp geçmek lazım da bunun yazdıklarına inanan çıkar diye vazifemizi yerine getirelim yoksa bombok adam ne anlattığı doğru ne söyledikleri normal bir keko iste.
“yani buraya şu şöyle olmuş bu böyle olmuş deme kaynakların linkini at yazı yazmana bile gerek yok. sadece kaynak göster.”

Mümkünse kaynağı özelden atsın. Sanırım sözlükte kimse Yaşlı Kürt götü görmek istemez.
Valla kardeşim kurt figürünün her kültürde olduğuna dair kaç kere kaynak attım bırak türk, moğol, çin,roma bilmem neyi Hristiyanlık ve islamiyette bile var

Gel gelelim insan kazma olmayıversin anlamayınca anlamıyor yapacak bir şey yok.

(#43492285) yazı da burada.
(#39031488)

Eski hesabımızda da yazdık bir gün Boşnak olur bir gün gürcü-laz olur öteki gün türk olur başka bir gün ahmetovlardanım der diğer gün nihal atsız ile akraba olur manyak işte amk 50 yaşında erken bunamış

Bu arada bizim attığımız makaleler internet tabanlı günlük bilgilermiş doğrudur kendisi zamanında kahvehane işletirken işittiği götten sallamasyon şeyler hep doğrudur

Bir ara batı iran'da yaşayan bakşir adlı bir kavim var diyordu iran'da bir süre durmuş sonra başka yere gitmiş bir de yazdım internete arama sonuçlarında o kavimle alakalı bir tane arama sonucu yok sonra da diyor internette bulamazsınız essah mı maho Google değil sana mı güvenelim

Sonra yazmış kommagene krallığı Kürtler tarafından kuruldu diye kendisi değil freely iddia ediyormuş gittim onunda arattım Google'da zilyon tane makale çıkaran Google freely denilen kişiye ait kommagene krallığı ile alakalı bir yazı çıkaramadı

Diyoruz biz bulamadık sen at onu da atamıyor

Ulan adamlar kurt figürü ile alakalı dünyada araştırma yapmış Roma'nın romus-romulus dan tut Moğolların gizli tarihi adlı eserdeki kurt efsanelerine oradan çin kaynaklarında yazıya alınmış türeyiş ve Ergenekon destanlarında Avrupa'daki kurt adam efsanelerinde eski Türklerde kurt formuna geçen şamanlara kızılderili ve eskimoların kurt maskeli şifacıları,şamanları dolu örnek attık akkad,Kafkas(Çeçen,inguş) dolu kurt figürü var ama doğal olarak bunlar hep günübirlik bilgi bunun kılları kadayıf götünden çıkma sallamasyon gerçek.
arkadaşlar üstüne çok gitmeyin bugün.

şanlı türk silahlı kuvvetleri'nin pençe kartal operasyonu başladı. gergin bugün bu adam, hoş görün. ardı yanmış belli ki, yine türk tarihçilerinin veya yabancı türkologların falan bulduklarını, zâten bildiklerini falan paylaşıp türklüğe saldırıyor.

acısı büyük. kim bilir hangi dostları, akrabaları türk bombalarıyla parçalanıyor şu an.
görsel
görsel
görsel
görsel

“temirata denilen zurna meraklısın herhalde kürt götü ile penisine ..”

Bu ülkede kimin Kürt götüne, penisine meraklı olduğunu herkes bilir. Gidin gerilla kardeşlerinizle birbirinizi sikmeye devam edin.
Bir de milletin anasına, karısına küfür ettiğimi iddia etmiş ulan orospu çocuğu diye bölücü ibneye yazdıktan sonra sen üzerine alınıyorsan ben ne yapayım

Bir Amerikan polisi felan demiş olm senin tasmanı tutan ABD değil mi zaten kuzey suriyede kuzey Irak'ta Türkmen ve Araplara abdliler ile Kürtler birlikte etnik temizlik yapmadı mı Irak'ı işgal edince dağdan indirdikleri Kürtleri kullanarak Türkleri katledip arazilerine çökmedi mi orada Barzani şu an güçlü ise Kürdistan bölgesel yönetimi diye bir yer varsa ABD sayesinde sen de gidiyor adamlara hırlıyorsun sahibine çok hırlama kemiği keser sonra haberin olsun.
Kandillde doğmuş olabilir. Barış yanlısı. Yandan yandan..
Takip edilmesi gereken nadir yazarlardan.
Eşcinsel bir aurası var.
Kurt figürünün her kültürde olmasına sitem etmiş

Bir de lafımı çarpıtıyor

Ulan denyo ben kurt figürü Türklerin bir numaralı sembolü demedim kurt figürü türk folklorunda diğer kültürlerde olduğu gibi önemli bir yer tutar dedim

Kaldı ki o dönemde yazılan vey kitabı ve kuzey hanedanlar tarihi adlı çince yazılan eserlerde kao-ch'i adlı kabilelerin kurttan türemesini anlatan "türeyiş destanı" kuzey hanedanlar tarihinde anlatılır işte bu kao-ch'i denilenler Göktürk kaynaklarında tölös olarak geçiyor tölös denilen de aşina sülalesinin ataları göktürkleri kuranlar

Allah bilir sana göre kuzey hanedan tarihî ve vey kitabı eserler de hep Türkçü yalanlarıdır böyle kayıtlar yoktur

Al bu vey kitabı
https://en.m.wikipedia.or...i%20from%20386%20to%20550.

Al bu da kuzey hanedanlar tarihi kitabından bozkurt destanı

https://tr.m.wikisource.o...(Kuzey_Hanedanlar_Tarihi)

Burada da Asena figürünün aşina sülalesinin kurttan türemesi mevzusuna atıf olduğunu lakin bu efsanenin toharlardan Türklere geçmiş olabileceğini ifade ediyor

görsel

Bu da Göktürk mezarlarından çıkan bir kurt veya pars kısacası o familyadan bir hayvan bunun yanında köpek,yaban domuzu,ren geyiği,karga, kaplumbağa, Griffin, ejderha,horoz, keçi,koyun figürleri de çıkmıştır adam hepsine şaşmıyor kurt figürüne takılıyor zuhahahah

Bir de türk kültürüne ihanet ediyormuşuz sanki türk kültürü çok zikinde de adamın laf yetiştiriyor olm senin güttüğün koyun kadar benim götürdüğüm çoban var çok şaapma yani alır koyarım önüne han kitabı, vey kitabı,sui kitabı,kuzey hanedanlar tarihi,shiji gibi eserleri öyle kalırsın.
3 milyon yıllık bir tarihe sahip yüce kürt ırkının sözlükteki temsilcisi.

Nicke bakınca otomatik kürt kokusu alıyorsunuz zaten.
de'nin yazımını öğrenmesi gerekiyor acilen.
benim de gözlerim kanıyor.

bu insanın noktalama işaretleri ve boşluklarla bir sorunu var. entrylerine biraz göz atın panik atağınız tutuyor.

bir şey yazıyor mesela tırnak işareti açıyor, cümleyi yazıyor tırnak işaretini 3-4 boşluk bıraktıktan sonra kapatıyor. virgülü kelimeye bitişik şekilde koymuyor, bir sonraki kelimenin önüne koyuyor. cümle bitti diyelim, yaşlı insanlar gibi birkaç boşluk bıraktıktan sonra nokta koyuyor.

cümlelerin anlatmak istediğinden farklı bir anlama sapıyor. bana göre bu, noktalama işaretlerini yanlış kullanmandan, eksik kelime kullanmandan ve kelimeler arası tek boşluk yerine 3-4 boşluk kullanmandan kaynaklanıyor, yazdıkların çöp oluyor. sanki whatsapp grup sohbeti yapıyor gibi bir yazış şeklin var.

sonracığıma... türkçeyi unutuyorum, bi de çok uzun yazıyorsun bilgin olsun.
(bkz: dil bilgisi hemen simdi)

Üşenmese sevdiklerinin yanına, dağa çıkacak da rahatını bozmak istemiyor..
Hala sözlükte durmamın önemli sebeplerinden biri.

Severek okuyoruz.
ağır eziklik psikolojisi içerisinde olan yazarımsı atık.
Ahhahahahahah barış haklı nicke bak amk.

Adam makale yazsa ciddiye alamam bu nickle.
beni de ırkçı olarak lanse ettin ya helal olsun amk.
Türk doğmadığı için kendisine çok kızgın ve Türk doğanları kıskanıyor.

Çok ilginç bir yazar lan. Şimdi yazmaya başlasam en az yarım saatimi alacak ama değer görmüyorum. Neyse...

isveç'in her yıl 5.000-10.000 dhkp-c'li ve pkk'lı teröristi mülteci olarak almasını savunuyordu bu bir ara, işte öyle bir yazar...