bugün

Iel mezunu spıker. Son zamanlarda artan haberlere yorum katma alıskanlıgından dolayı ntvden kovuldugu soylenmektedır.
hastasi oldugum tek haberci. tas gibi hatun. sirp kizlarina benziyor vucut hatlari. neyse konumuza gelelim yoksa genc abazanlar rahatsiz olacaklar. birgun gazetesinin bugunku kapagini hayli sert bir dilde elestirmistir dudagini yedigim. haklidir da. ama keske ayni tepkisini diger patavatsiz gazetelere karsi da gosterse... gosterip de elletmese...
yarın saat 13'te ege üniversitesi'nde ifade ve medya özgürlüğü söyleşisine katılacak olan gazeteci.
spikerlik hayatına kanaltürk tv'de devam edeceği yönünde haberler çıkan güzel hatun.
bilgi birikimine güvendiğim ender kadınlardan.
metallica'yı ağırlayıp müzikten, erich von daniken'i ağırlayıp; varoluştan, evrende yalnız olmayışımızdan bahseder.
bugün ifade özgürlüğü konusunda ingiliz parlamentosunda konuşan kadın. öncelikle banucum hem yaşlanmışın hem çirkinleşmişin, patatese dönmüşün. neyse şakayı bi kenara bırakırsak yaşına göre hala çok güzel ve çekici saygılarımızı sunalım tekrar. Lakin hayal kırıklığına uğrattı. Şöyle ki kendisine hayran olsak bile, fikri anlamda uyuşmazlığımız vardır bazı konularda özellikle kürt sorunu hakkında. ben de aslında çok güzel sorular hazırlamıştım ama kısmet olmadı.Zira, herşeyden evvel gazetecilik mesleğinin bir saygınlığı onuru vardır. sen 1 saatlik konuşman boyunca bana şöyle yaptılar hasan cemal'e böyle işine son verdiler nuray mert'i de kovdular şeklindeki plaza gazetecilerinin hikayelerini anlatıp içeride tutuklu olan 80 küsur gazete emekçisi ile ilgili tek bir kelime etmez isen ben senin gazeteciliğine tükürürüm zira tükürdüm mecazi anlamda. neyse bu provokasyonum ve sert eleştirim baya soğuk rüzgarlar estirdi. Kendisi şahsımı sevmemiştir muhakkak ama naçizane tavsiyemizi verebiliriz, işsiz kalabilirsin, parasız kalabilirsin bunların hiçbiri özgürlüğünü kaybetmekle eş değer değildir, allah da yaşatmasın.
genellikle saçmalaması ile meşhur kişi.

hemen hemen yaptığı her programda görülen hadise.
tabii bunun esas nedeni türkçe konuşmasındaki yeteneksizlik ve cümle kurmakta muazzam zorlanması.
hep böyle "çok sevimlisin banu, bir gülsen dünyaya bedel" şeklinde yetiştirildiğini ve "hayranlarının" da verdiği benzeri bir gazla ekranda idare ettiğini zannediyorum ama bir yere kadar. sevimlilik filan yaparak işi kurtarma çabası profesyoneller dünyasında işlemez ama burası türkiye. gerçi haberleri de elinden kaçırdı tabii. canlı yayında tam bir fiyasko.

üzgünüm ama kraliçe çıplak!

buyurun deneyin: ııııııııııı ııııııııııııııı ıııııııııı.
bariz saçmalıyor kadın yahu.
herhangi bir cümleyi "ııııılamadan" ve mananın içine etmeden bitirise çocuk gibi seviniyor. özellikle özne yüklemde, tekil-çoğul birliği sıfıra yakın. tonlamalar berbat. vurgular yanlış. üüff. üstelik amerikan türkçesi konuşuyor.

http://www.youtube.com/watch?v=bbf01fd0hBY

elinde kağıt olmayan spontan anlarda bir görün:
http://www.youtube.com/watch?v=D7_sxyOB5Nc
suratından entelektüel olma özlemi saçılan, ama bu eylem özlemde kalan, türkiye' ye göre gayet yeterli, objektif olarak çaycı dahi olmaması gereken kardeşimizdir.(bon pour l'orient der bizim fransızlar bu lafı da öğrensin cihangir'de entellenir.)
kariyerine +1' de devam etmektedir.
bağımsız haber adı altında türk milletine düşman güruhların propagandasını yapan güzel insan.
soros destekli isimlerden sadece birisidir. programları yayındayken bolca sorosçu, ermenici, kürtçü ve liboşçu konuk alırdı.
bazılarının düşündüğünün aksine, iç güzelliğinin yüzüne yansıdığı insan. kendi gibi olan insan. insan gibi insan, tatlı olan ama tatlılığı güzelliliğiyle sınırlı kalan insan.

ve gazeteci.
en güzel esmerler ligi kurulsa özgü namal ve merve sevi ile ilk üçe girecek kadın.
ex gazeteci..

artık onu televizyonda görmediğim için mutluyum, daha güneşli günlere uyanıyorum. arada twitterdan fırlıyor o kadar da tahammülsüz değiliz.

abisi intihar etmiştir.
kürtçünün pkklının bayraktarıdır.
toplumsal duyarlılıkta kürtleri himaye altına almış insan.
gencecik bir fidanı şehit verdik. hadi, haksız yere ölen birinin de hakkını savunsana. ama sen yine indirilen terörist heykellerine üzül, bir insan ölmüş çok mu? sempatizan.
hesabı hekliyken daha mantıklı şeyler çıkıyordu tivitirindan. şimdi geri almış eskiye dönüş, o la la.
banu abla arkada ki apolu bayrak fotosu pek belli olmuyor. rica ediyorum daha net olanı değiştiriniz.

journalistim benim.

edit: o değil de ciddi anlamda birden yaşlanmış, ilginç.
Eski sözlük fenomeni. Ekşisözlükte bir zamanlar kate upton dan farksızdı.

james hetfield ile yaptığı röportajda ona aşkla bakması unutulmaz anlardan biridir.
kürtperest kişilik bozukluğuna yakalanmış loser gazeteci.
46 yaşinda olduguna inanamadiğim kadin.
Kimdir acep.
siyasi kimliği ya da haberci kişiliği ile ilgilenmediğim sunucu. kadın gibi kadındır.
güvenilmemesi gereken banudur vesselam.
imç tv'de çalışıyor şu an.
kürt şovenisti, ntv den postalanan spiker. anca imç de orda burda gezersin işte.