bugün

bozuk yok. bakkaldan bozdurup gelirmisiniz?
soru yağmuruna tutan müşteri için.

(bkz: ybsgaq)
- bana verdiğiniz bu kredi için çok teşekkürler. gerçekten kobilere çok yardımcı oluyorsunuz.
- bak birader aslında biz seni fena düdüklüyoruz. hem de öyle böyle değil. anandan emdiğin süt 3 ay içerisinde sen bu taksitleri ödeyemeyeceğin için burnundan gelecek. ya sen iyi misin? bu devirde kredi mi kullanılır. dünya krizde güzel kardeşim git evinde otur, paşa paşa krizin geçmesini bekle sonra gelirsin. yoksa fırsattan istifade donuna kadar alırız.
özellikle bankanızın uygulamarını beğenmeyen ve "başka bankalar yapıyor" cümlesine kuran her müşteriye istisnasız (bkz: bi siktir git)demek istiyorum.
1-beyefendi dünyanın en ezik ve en aciz insanısınız, anlıyorum sizi benden başka dinleyen insan yok , muhtemelen asla bulamayacaksınız ama sırf müşteri ayağına lütfen ailenizden, çocuklarınızdan ya da arkadaşlarınızdan göremediğiniz ilgiyi benden beklemeyin, zaten bir şeyi anlamamakta direnip kırk kere soruyorsunuz .

2- keşke derdinizi anlatabilecek kadar bilgi ve birikiminiz olsaydı belki işleminiz daha kısa sürerdi.

3-interaktif çağda yaşıyoruz hanımefendi*beyefendi telefon faturası ya da 10 tl için sıra alıp saatlerce beklemektense neden bankamatik kullanmayı ya da internetten işlem yapmayı öğrenmeye çalışmıyorsunuz.

4- sabahtan akşama kadar bazen tuvalet için bile yerimden kalkamıyorum, en acımasız kapitalizmin kalesi olan banka gibi bir yerde bundan faydalanıp sinirlerim üzerinde tepinmeseniz sonra hırcınlıgın verdiği tatminle olay mahalinden ayrılmasanız, gercekten insan gibi sırasını bekleyip insan gibi derdini anlatıp işi gücü olan müşterilerin hakkını yiyip sonra insanları bankacılara karşı kışkırtmasanız?
güncel Önemli Başlıklar