bugün

mutlu yıllar dilerim sözlükte benden büyuk olduğunu düşündüğüm bir bayan kalbi güzel insan bana bir zararı dokunmadı bana dokunmayan yılan 100 yıl yaşasın nice senelere

edit: biraz karmaşık bir kutlama oldu.
O rakının yerine çay rica ediciğim.
görsel
Bir an icin erkeklere acıyan yazar, acıma bacım. Öyle bir an hissedersen kalk ve aynada kendini tokkatla. *
ne çok seveni var. cami mi yaptırmış?
popüler bir yazar. her gün sol frame'de.
Mutlu bayramlar, sağlıklı ve huzurlu nice yaşlara güzellik.
biraz rötarlı da olsa mutlu yıllar dileklerimi ilettiğim yazar.
bu yıl 74. kez kutlanan doğum gününü ben de kutluyorum.

oyşş yerim.
pardon bir adres soracaktım.

hoşunuza nasıl gidebilirim acaba?

edit: sözlük bugu bulduk. trollüğe hiç gerek yok.
Kuşkusuz Buraya ne yazsanız eksilenir.

Bakın şimdi.

Edit: gördünüz.
olm daha geçen hafta kalemi kuvvetliydi, öveni artıya boğuyordunuz. ne oldu iki günde amk?

acilen kedi fotosu atıp imajını düzeltmesi gereken yazar.
Perde net memur evi perdesi. 80 lerin nesli anlar bunu çoluk çocuk bilmez.
Gece gece açık oylayan yazar. ilgi mi istiyor ne istiyor ne yapmak nereye varmak istiyor merak konusu.
isim yapmaya gelmiş vasat troll.

görsel
takip listemde yer alan, son derece kaliteli bir yazar.

kendisiyle asla bir problemim olmadı, olamaz. hürmet ve muhabbetlerimle efendim.
takip listemde yer alan son derece kaliteli yazar.

kendisiyle asla bir problemim olmadı , olmaması için de kendisiyle iki taraflı düzeyli bir çaba içindeyiz. selamı sabahı eksik etmemeye çalışıyoruz. hürmet ve muhabbetlerimle efendim.
aralardan sık sık açık oylar sağolsun.
nick altısında kaleme aldığım entry nedeniyle yazar arkadaşlarımın şaka takılmalarına ve alay geçmelerine maruz kaldığım yazar.

sorun değil efendim. ağzım, burnum kırılmadığı müddetçe her türlü mizaha saygı duyuyorum. ayrıca bu açıklamayı arz ederken nick altısını kullandığım için kendisinden bir kez daha özür diliyorum.

benim kimseyle problemim olmadı, olamaz arkadaşlar. hürmet ve muhabbetlerimle.
nick altısında kaleme aldığım entry nedeniyle yazar arkadaşlarımın şaka takılmalarına ve alay geçmelerine maruz kaldığım yazar.

sorun değil efendim. ağzım, burnum kırılmadığı müddetçe her türlü mizaha saygı duyuyorum. ayrıca bu açıklamayı arz ederken nick altısını kullandığım için kendisinden bir kez daha özür diliyorum.

benim kimseyle problemim olmadı, olamaz arkadaşlar. hürmet ve muhabbetlerimle.
Yazdıklarını tebessüm ederek takip ediyorum çok yerinde tespitler yapıyor ve güldürüyor genellikle. Seviyoruz be kızım. Öptüm seni şap şuuup.
övünce de eksiliyorlar gömünce de. enteresan bir nik altısı.

kendisine karşı nötr olduğum yazar. görünüşe göre epey bir kız düşürmüş sözlükten, hayırlı işler dilerim.
Bende bir sarı bir de turuncu var. Hangisi olsun?

Edit: pardon çok yanlış gelmişim ben. Böyle bir yazar varmış. Bir de Sıla şarkısı varmış. Ben dümdüz başlık sanmıştım.
Öyle bakınırken denk geldiğim,sağla solla işi yok gibi,tertemiz yazar.
Not:mesaj alımı kapalı siz denersiniz diye ben denedim kapalı yani ehehe
bu kadar kısa sürede bu kadar nik altı aldığına göre kesin kalemi kuvvetli bir yazardır. kedi sever ve hümanisttir de muhtemelen.
Reis çok mu ağlattılar seni? Ne derdin var? O güzel gözlerinin böyle olmasının sebebi ne? Benden daha mı dertlisin?