bugün

Çokta götünü kaldırmadan yalnızlık rıhtımına yollamak lazım.
terkedildikten sonra "lütfen dön sensiz yapamiyorum" erkeğidir. siz çok havalara kaldırmışsınızdır, indirin bi de öyle bakın.
Üzülürsündür.
k: kız
e: erkek

k: ben sana aşığım
e: bana aşık olma, bana aşık olmayı öğret.
- Bana aşık olma. ben seni üzerim.

+ Neden?

- ben böyleyim kızım. Hep böyleydim.(kaybedenler kulübü???)

+ eyvallah bro. bana Sevgilisi yoksa mehmeti ayarlasana o zaman ^^

- ...

+ ne bakıyon ya?
tıraştır, geçiniz. üzerim ben seni kızaaaaaam filan noldu nejat işler tribine mi yakalandın koçuuum.
Bana aşık olma, ama ben bana aşık olman için elimden geleni yapıcam sen sakın aşık olma diyen erkektir. Egosunun okşanmasını severler, korkaktırlar ve hayatta cesareti olmayan hiç bi halta yaramayan erkektir.
ilişki düşünmüyorum ama erkegiz ölmedik hesaabı.
Kızların gidip ısrarla aşık olacağı piç erkektir. Ondan sonra berkecan beni üzdü. Ee üzer tabi amk berkecan sikip bırakıyor hala ısrarla adamı düzeltmeye uğraşmayın siz de. Ama illa kendine bağlayıp diğer kızlara övünecek ya peşinden gider hanım kızımız.
Piç olsa da Kaşarları uyaracak kadar dürüsttür en azından çoğu Piç gibi yavşak değildir. Ama kaşarlar beyinsiz olduklarından buna rağmen onlara verirler.
çok kadın hiç kadındır olm yalnızlıktır sonun
kadehte yansımama baktım ayaklı bir kanıttım

şarkısını dinleyen erkektir.

size bir sır veriyim; sevgilisi vardır. o yüzden sevgili olmak yerine öyle canım cicim flörtleşelim olayındadır. sevgili demek 7-24 arayıp durması, zıngır mesaj atması demek. bu da esas ceylanını elinden kaçırması demek.

(bkz: ben değil kuzenim)
Belirli bir yaştan sonra, hay kafamı sikeydim diyecek erkektir.
Onun ben seyini sey yapayim.

Edit: seyini dediysek seyini degil aq..
Göte tekmeyi yemiş yazarların ağladığı erkektir.
samimiyetsizdir ve çok film izlemiştir.azcık düşünceleri olgun erkeklerle konusun kızlar sizde konustuğunuzun sadece tipine mi bakıyonuz anlamadım ki.
istemiyorsa olmayın amk sanki ucunda ölüm var.
herkes bana aşık kızıyla mutlaka tanışmalı.

aşka zarar vermeleri önlenmesi gereken grup.

t:uçkunlukta yakışan çiftin erkek modeli.
Her haltı yiyelim ama bana umut bağlama, sıkılınca daha eğlenceli bi başkasına giderim diyor.
elde etme arzusuna, sevgi figürünü yansıtıp bunu ulaşılmaz aşk sanan bir kızın başrollerde olduğu bir hikayedir.
Fuck buddy istiyordur.

Beybi!
ıssız adam tribaline yakalanmış erkektir. bir level üstü 'ben seni üzerim erkeği'dir. bir de bunun evde diz, göt yapmış pijaması, yağlı saçları ve masayı sıkıştıran göbeğiyle tüm gün oyun oynayan versiyonu vardır ki evlerden ırak; evlat olsa sevilmez.
ne erkekler varmış be.
--spoiler--
beni sevmek için programlanma, devrelerini yakarım.
--spoiler--
Inanma seni sikecek.
Favorim ıssız adamım diyenler. geri zekalilar. ahaha