bugün

PLAKA KODU 10 OLAN GÜZEL ŞEHiRiMiZ.
çok dandik bi şehir resmemn köy toros arabaları gezer insanları apachhee ıykkk köylü resmen ama bandırma için öyle söyleyemem canavar gibi ilçesi kızları güzel midyesi güzel kokoreci güzel..
güney marmara ve kuzey egenin yozgatıdır ve şüphesiz ki sikko bir şehirdir.
Sahil kıyısı ilçeleri çok güzel ama merkezi beş para etmez olan şehir. 9 sene yaşadım. Ucuzdur, iyidir. Höşmerim gibi bir güzelliği vardır.
Malum kategoride Merzifonu geçmiştir.
Şoparlar diyarı, bu kulvarda edirne ile kapışır.
memleketim olan ama toplasan 2 sene kaldığım şehir..merkezi bok gibidir o ayrı konu..ama en güzel yeri de bandırma değildir sayın kasabalılar..ayvalık kalan heryeri donunda sallar..ilçeleri güzel merkezi bok gibi şehir malesef..yerlisi de yobazdır merkezde..30 yaşındaki adam bile ergen kafasında kavgaya falan gider..
Merkezi 1 saate gezer bitirirsiniz. Bandından çok ayvalık daha güzeldir. Üniversiteside şehrin dışında köy gibi bir yerdedir. Ama güzeldir. Kendi halinde sessiz sakin bir yer.
Türkiye’nin en güzel ili. ilçeleriyle bir bütün ve Türkiye’nin incisi. Evet.
Atatürk ve Cumhuriyet sevgisi olmayan insanlar şehri.
Fiyatlara tepki gösteren zeytin üreticileriyle dolu Balıkesir:

Erdoğan: 47,39

ince: 39,55
Atatürk ve Cumhuriyet sevgisi olmayan insanlar şehri.
soğuk su akıntısından mıdır bilmiyorum, fakat egenin geneline göre hayli soğuk bir denizi olan, denize girmesi zevk vermeyen şehir.
edremit, burhaniye, ayvalık en bilinen tatil beldeleridir.
bir de höşmerime aşığım 8 kez gittim yemediğim tek sefer bile olmadı.
türkiye'nin en büyük 3. ili. evet.
Memleketim. Yarın gidiyorum.
Bir başkadır benim memleketim.
Hem marmaraya hem egeye kıyıları var her tarafı cennet.
sevmem
bandırma candır.
Çılgın eşekleri şehirden daha ünlüdür.
eee biz boşuna demiyoruz
"bandırma il olsun, balıkesir göt olsun".
imza: 10.5
marmara ile ege arasında, büyük şehirlere yakınlığı sebebiyle tercih edilesi olması beklenen ama hem bursa'nın hem de izmir'in gölgesinde kalan garip şehir.
kavunu- kızı- kaymağı ( 3k ) ile meşhur olandı. şimdiki hali değil galiba.
Esasen merkezi biraz sıkıcıdır. Gelişemedi bir türlü. Ama sahil ilçelerimiz pek güzeldir. Mümkünse yazın değil, kışın gelin. Yazın birden doluşuyorsunuz, sizin yüzünüzden evden çıkasımız gelmiyor. Aranızda anlaşıp aylara yayın şu işi. Hadi bakem.
bandırma olmasa çöp sehir
bizim limanımızdan gelen vergiyle geçiniyor ve hala bize pislik atıyolar
bandırma il olsun, balıkesir göt olsun
ha şu anda bandırmada bulunan biri olarak şu rüzgara biri birşey desin. yetti gari her yerden ötüyor amk.
Bir tutturmuşlar höşmerim diye yumurtalı omletin şekerlisini saçmalıyorlar.