bugün

yüce halkımızın bazı değerli yurttaşlarının balık ile balinayı karıştırdığı başlıktır.
görsel
Hepsinde değil ama bazılarında var bu seksilik.
kadının fetüs için daha uygun bir ortam olacağı içgüdüsel mesajını verdiği için daha çekici gelendir. Hormonlara bağlı homosaphiens yaşamında olağandır.
balık etini doktorların neden bu kadar tavsiye ettiğini şimdi daha iyi anlıyorum. sağlık için faydalı olmasının yanında zevkli bi ettir. demekki görsel daha etkili oluyormuş balık etinin faydasının bünyede yaratacağı etkiyi tahmin etmemiz açısından.
Senin fıstığındır. Ben ince seviyorum sevmez olan.
Dünyanın gizlenmiş 8. harikalığıdır.
görsel
görsel
Balık etli var balık etli var. Kadın kadındır bu şekilde ayırmak biraz üzücü olabilmektedir.
görsel
görsel
görsel
görsel

Bazıları için kendisini belli eden seksilik.
görsel

Hepsinde değil. Ama böyle olanlar da vardır.
sırf erkekler beğensin diye kurugöt olmayı tercih eden kadınlardan seksidir. ayrıca baklavaları olmayan kadın hantal ve yağ sıkısı olmuyor. hormonlar vücut tipi vs den dolayı kadınların o şekilde bir görünüme kavuşmaları için ciddş profesyonel bir egzersiz programını takip etmeleri gerek ki günümüzde buna vakit ayırabilecek insan sayısı oldukça az. yani mesleğin bu değilse imkansız değil ama çok zor. tabi ki sağlık için spor vs önemlidir. 7/24 pc başında hamburger pizza kola cips tüketen bireyleri savunmuyorum ama kaslı görünüme sahip olmayan kadınlar hantal ve yağlı diye bir şey yok.

yine dalga geçilen ama doğru olan bir konu da kemik kalınlığı kemik yoğunluğu. cidden iri kemikli bir bireyin kurugöt olmasını bekleyemeyiz. kendi vücuduma takıntılı olduğum için herkesin vücudunu incelemek gibi bir hastalığa yakalandım ve bu konuda çok fazla tecrübem oldu.t ince kemikli üflesen uçacak tipler gerçekten vitaminsiz görünüyor ve cinsel çekicilik ile uzak yakın alakaları yok. şişmanlık çekicidir değildir tartışılır tabi ama sağlıklı değil bir kere asıl önemli olan bu. balık etli olmaktan anlaşılan şey kilosu normal den bir iki kilo fazla olan insanlar olmalı. ki normal geniş bir yelpaze. direkt obez damgası yapıştırmayın insanlara. eti yumuşak ve dolgun insanlar bu kategoriye girmekte. (kasaptan et seçer gibi bir tarif oldu ama öyle)

şahsen erkek olsaydım ben de balık etli yumoş kadınları severdim. kadın olarak erkeğin bile balık etlisini seviyorum ben. hayır geniş omuz kas vs okay ama abartmamak lazım tabi. sarılınca sert sert olan insan hoş değil. *

edit: eklenmesi gereken önemli bir detay unutulmuş. sebepleri ne olursa olsun birini sevdiğiniz aşık olduğunuz zaman burada artis artis saydığımız bütün kriterler anlamını yitiriyor ve o kişi çekici geliyor zaten. çok mükemmeliyetçi takıntılı insanlar değilseniz sevdiğiniz kişi zayıfladı ya da kilo aldı diye hemen bırakıp başkasına gitmezsiniz diye düşünüyorum. öyle olsa evlenen herkes 3-4 ay sonra boşanırdı.
Obez kezbanları övmeye gelenlerin açtığı başlık.
Yalnız ben hayatımda böyle saçma bir duyar ne gördüm ne duydum. Bravo, beyin iki doz çamaşır suyu ile yıkanmış. Pırıl pırıl.

Güya kadınlara yöneltilen sıfatları eleştireyim derken erkekleri yermiş, Bunu da uzun uzun, sanki bir şey anlatıyormuş gibi yazmış. Hani insanların tipleri ile dalga geçmemeliyiz ya, o araya “Mahmut Tuncer” kaynamış gitmiş. Aman canım, ne olacak sanki? Kadın mı Mahmut bey? Tipsiz olduğunu söyleyince bir şey Olmaz. Lakin birisi çıkıp kendi gözüne hoş gelen kadın vücudunu anlattığı zaman ise s*kten küçük beyinli olmuş, ek olarak “mal” statüsüne doğru yol almış.
Ve bunlar bireyleri savunmak iddiası ile konu edilmiş.

Ek olarak, mesele zaten kadınların sıraya girmiş olması değil, kişilerin zevkleri. Herkes kırmızı rengi sevecek diye bir kaide yoksa Bunu da basit bir çıkarım ile aynı mantığa oturtabiliriz. Bu minvalde de isteyen dilediğini arzular, gözüne hoş gelmeyeni eleştirir.

Şov yapmak böyle bir şey işte çocuklar. Siz yapmayın. Tü kaka.
Hah, Bunu gerçekleştiren yazar biraz düşünse, hayküğsunu az zorlasa ortaya attığı fikrin kökten çürük olduğunu görecek. Fakat kendisi de diyor ya, ülkenin yarısı mal.
Eh işte, ne diyeceksin. Yazık.
Kaslı kadın seven erkek meyillidir arkadaş.

Bu konuda da böylesine netim.

Edit: balık et denilen kavram da öyle bir şey ki ne yana ceksen oraya gidiyor. Her neyse.
görsel

Ortada olan seksilik türü.
görsel
görsel
üzerine de azıcık kimyon oldu mu tadından yenmez.
Bu Doğu erkeğinin asla vazgeçmeyeceği bir bilinçdışı tercihtir.
müptezele bak sipariş veriyor sanki .

aç tavuk kendisini buğday ambarında sanarmış o aynen o hesap .
kemiklerinin üzerinde biraz et olan kadınlara bayılırım.