bugün

istisnalar olsa da geneli gercekten pasaklidir. Bu kadindaki daginiklik hastaligini baska hicbir burcun kadininda bulamazsiniz.
Ayrica aglaktirlar, duygusaldirlar gibi genel tanimlamalarinin aksine katidirlar, merhamet anlayislari insanligin ahlaki gorusunun otesinde bir boyuttadir ve kittir.
Kesinlikle yine istisnalar mutlaka vardir fakat geneli sinsidir. Sinsiligi tabiatlarinda yeretmistir. Eger kendisine kotuluk oldugunu dusundugu bir davranisiniz gerceklestiyse, bin misliyle size geri donecegini goreceksiniz, yine bunu siz ayakta uyurken yapar, haberiniz bile olmaz.
Kendileri hakkinda bu tanimlamalari yapmak istemezdim fakat tesadufe yer vermeyecek sekilde tanidigim tum balik kadinlari ki hatri sayilir bir miktar, istisnasiz bu sekildeydi.
Bir kadinla tanistiginizda mutlaka burcunu sorun hanimler beyler, burclarla ilgili oldugunuz goruntusunu verme ugruna sorun ve balik burcu cikarsa, oradan son surat uzaklasin.

Ozellikle yay ve terazi burcuna dusmandir bu burc. Bosuna cabalamayin anlasmak icin. Ne gezegenleri ne grubu, sizinle uyumludur. Bir yerden mutlaka kazigini yersiniz, kotulugunu gorursunuz.

ister onyargi deyin ister baska birsey.
Bunlarin ne halt oldugunu taniyacak kadar yasadim.
bu burcun darlamaları, daraltmaları meşhurdur. insanı zaman zaman yaşamdan soğuturlar. çok duygusal olup değilmiş gibi davranmalarıyla da ünlüdürler. allah akıl fikir versin
Aslinda bazen ayran gönüllü olduklari soylenen burc olmalarinin yaninda,sadakati ile bilinirler.
Genellik col sehvetli ve duygusal yapidadirlar.
Cinselligi iyi bildikleri kesindir.
Yasamayi ve yasatmayi severler.
Ablamdır.
(bkz: saf)
eski sevgilimdir.
Sevinsek ağlarız, üzülsek ağlarız, kızsak ağlarız.. birçok şeye ağlarız. Ama mızmızlığımızdan değil yumuşak yüreğimizden ileri gelir bu. Kısaca bizi üzmeyin kıymetimizi bilin swh
bu insanlara duyguları fazla koymuşlar. her dakika mıc mıc sevgi, ilgi nereye kadar arkadaşlar. oğlak burcu erkeği olarak duygusal olsamda ben aşk dolu ponçik sevgili olamam bu kadar galiba.
Bir balık burcu kadını olarak söylüyorum evet çok duygusaliz,oyle böyle değil hemde kitap okur ağlarım,flim izler,dizi izler ağlarım,yasli teyzeleri amcalari görür ağlarım,dilenen çocukları görür ağlarım,karsimda ağlayan biri varsa sebebini bilmeden de ağlarım.Ya çok mutlu oluruz yada çok üzgün bunun ortası olamaz o nedir bilemeyiz.simdi yine agliycam ama.
ağlayıp sızladıklarına, Öyle ideal kadın profili çizdiklerine falan bakmayın he, edebiyat, şiir, kitap, şarap falan... evlenilcek beyler eklesin ayağındalar her daim, bunlar ne uyur yılan, siz bilmezsiniz bunlar en piçini, en meriçini de siker, adamı yolda bırakırlar.
işsiz bir pazar günümde "madem işsizim o zaman dans" diyerek tamamen kıçıma ve kendime dayanan tespitlerle anlatacağım kadındır.

hayalperesttir. ama öyle böyle değil bazen tüm gününü hayal kurarak geçirebilir, yaptığı işe kafasını veremez o derece. hatta bazen hayalle gerçeği ayırmakta zorlanır, duygu karışıklıkları yaşar böyle anlarda.

dengesizdir. bir gün ortada tavşan gibi zıplarken, ertesi gün bir gözü toprağa bakabilir; hatta saatlerle bile değişebilir duygu durumu. bu onlar için doğaldır ama başkaları yadırgayabilir.

kararsızdır. bir çikolata almaya karar vermekle, sol böbreğini vermek arasında kararsızlık açısından hiçbir fark yoktur. bu yüzden favori cevabı "fark etmez"dir. fark etmez çünkü karar veremiyoruz o.ç.ler zorlamayın.

ağlar. ama olur olmadık şeylere ağlar. bazen en ağlaması gereken yerde tek damla yaş gelmez gözünden ama gider bir reklama içi çıka çıka ağlar. dengesiz demiştik değil mi?

kabalık ve saygısızlığa asla tahammülü yoktur, anında soğur. bir teşekkür, bir özür çok yücedir onun için. gurur yapmayın kullanın bunları, size olan saygısı kat be kat artacaktır.

biraz ayran gönüllü derler doğrudur, ama gerçekten severse çok zor vazgeçer. gerçekten sevmediyse çapkındır, bir gözü sizdeyken öbürü etrafı tarar kabul ama gerçekten sevdiyse dünya umrunda olmaz zaten her şey sizin etrafınızda dönüyordur onun için.

özgürlüğüne düşkündür. kısıtlamayın, sıkmayın, avucunuzda sıktığınız anda kaçarlar nasıl gittiğini anlayamazsınız bile. rüzgarın suratına değmesi bile özgürlüğü çağrıştırır bu hayal dünyasında yaşayan kadınlara.

çok şeyi içlerinde yaşarlar, akıllarından geçen cümleleri dışarı pek vurmazlar çünkü içleri onların mabedidir, kimseyi tamamen içeri almak istemezler.

etrafta olan çok şeyin farkındadırlar ama anlamazlığa vururlar; kimi zaman uğraşmamak için kimi zaman böylesi işlerine geldiği için. evet bu sinsilik göstergesi aslında, sinsiyiz lan evet.

üşengeçliği zirvede yaşarlar, çok plan yaparlar ama hep dışardan gelecek bir "hadi"ye ihtiyaçları vardır çünkü tembeldirler. ama bir "hadi" ile her şeyi yaparlar.

genellemelerin yanlış olduğunu söyleyen kadındır, işbu entry tamamen can sıkıntısıyla gelen anlatma isteği üzerine yazılmışıtır.

balığı sev, doğayı koru, rakıyı iç.
aşık olmazsanız iyi insanlar aslında. hani şu ortamda herkes ne yiyor diye bakıp aynından isteyen, dert anlatmayıp dert dinleyen, hassas, kimi zaman ağlak insanlar var ya işte onlar balık. tek dertleri sevilmek. hatta bunun için çevirmeyecekleri dolap yok.

ben de onlardanım. sevin bizi.
Melek gibidir ablamdır kendisi.
(bkz: sexy!!)
Benim o.
Ne yaptığını bazen kendi bile bilmeyen ama sevdiği zaman bu dünyanın alışık olmadığı cinste seven garip kadınlardır.
Balık burcu kadını hakkında kötü yorum yapan göt heriflere sesleniyorum. Duygusal olmamız zayıf olduuğumuz anlamına gelmez 1. Keşke sizde duygularınızdan kaçacak kadar korkak olmayıp kabullenecek kadar cesur olsanız bu 2. Ağlamak acizlik değildir bu 3. Saf olduğumuzu iddia ediyorsunuz, biz herşeyi kurgular, planlar yaparız bu 4. Ayrıca bir balığın aşkını yaşamamış insanlara acırım bu 5. Öyle şıpsevdilik de yoktur kanımızda, seçer severiz, kendinden, duygularından emin bir adam bekleriz bu 6. Zeki ve çekici olduğumuzu dile getirmeye gerek duymuyorum bırakın eller bizi övsün kızlar * bu da son.
nankör, sinsi ve güvenilmez kadınlar.
%100 ünüzü verirseniz %100 ünü verir. %99 unuzu verirseniz gider.
burçlardan anlamam ve zerre inanmam ama bendeki çağrışımı bu.
ne bileyim sanki böyle kıvırcık saçları olan güzel gözleri olan bir kadın.
güçlü bir duruş sağlam karakter ama sevgiye muhtaç bir yapı.
sevince en sağlamından,
ama en ufak bir hatayı affetmeyip cezalandıran bir kadın geliyor aklıma.
allahtan burçlardan anlamıyorum da balık burcu kadını dedin mi aklıma rakı geliyor.*
dünyanın en gereksiz kadınlarının çıktığı burç. ömürleri duyguları sömürmekle geçer. arabesk müzik bu kadınların yanında pop gibi durur.
odunluğu dna'sına kadar kodlanmış olan erkek bireylerin ellerinde harcanacak kızdır. balık burcu erkeği olmadıkları için duygusallıklarını toplumun baskıcı kurallarına aldırmadan yaşayabilmek gibi büyük ve harika bir özgürlüğe sahiptirler.
Kadin erkek fark etmez Çok iyi anlaştığım burç olur kendileri.
genelde nalet olurlar ama bakacaz.
6 sene beraber olduğum kadın. *