bugün

Yağmurlu karlı havada bile balkonda vakit geçirebilmek, rahat rahat çay sigara yapabilmek içindir. Mantıklı olan da bu zaten.
Çingene gibi her yere naylon germenize gerek kalmaz.
Değildir. Gayet mantıklıdır.

O balkonu kapatmak ilk olarak ısı yalıtımı sağlar. istersen camları açar oturursun, ister kapatıp erzak koyarsın. Hem fazla kirlenmez, hem de kafana göre hareket edersin.
balkonu geniş müsaitse mantıklı. hele birini gördüm internette terası komple camla kapatmış birde kuzine soba kurmuş keyfe bak dedim. ehli keyif adam işi sanki cam balkon açılmıyor. manzaralı bir yeri görüyorsa balkon at koltuk mini buzdolabı tv felan hiç eve girmem ki. kışında kahve çay ile kar yağışını seyret.

bunlar hep doğa özlemiyle beton yığınlarına hapis olduk. bahçe yok felan.
herkes istediğini yapar ama yazın açık balkonun keyfi farklı güzel.
Muhafazakardır.
Bugün de gerizekalı olduğumu öğrendiğim başlık.
Kendi tercihidir.
cam balkon yaptirana da hakaret etmedim demezsiniz artik.
Balkonunu camla kapatan gerizekalıların kendince mantıklı açıklamalarda bulunduğunu başlıktır.
Biriside demiş kış bahçesi. Bir kere kış bahçesi giriş katta olur. Özel camlarla yapılır balkon ne alaka vizyonsuz.
Toz toprak dolmamasi icindir. Ev haninligima alirim bi on puan.
Dışardan göstermeyen camla kaplatıp şehir manzarasında çatır çutur sevişiyoruz.

Mk fakiri de aşağıdan bakıp "ba hele enayilere balkonu kapamışlar, ula balkonu kapayınca oda olir ki" diyor.

Senin ben aklını sikim..
Valla tozdan pislikten geçilmiyordu. Gittim ısı camlı en iyisinden yaptırdım. O kadar memnunumki.
Adanalı değildir muhtemelen.

Adana dışındaki şehirlerde var bu gerzeklik.
Komik ve berbat gözüktügünü göremeyen insandır. Hadi ev çok küçüktür kapatırsın da Ankara'da varoşta gördüğüm evlerin balkonlarının çoğu kapalı ve iğrenç gözüküyor evler. Genelde köyden kente gelenler yapıyor bunu. Ev zaten geniş balkonu kapatıp ne yapacaksın amk Yarak gibi manzara var zaten. yazın bin saat balkonda oturacak ya asgjhj.
Sahil kenarında ya da fabrika yanında oturuyordur. Değilse salaktır.
evinin pencerelerinin cam olduğunu unutan gerizekalı beyanıdır.