bugün

Geri kafalı kezo gururu.
son zamanlarda yetişen nesil için cesaret isteyen sözdür.

sokakta yüz kıza sorsanız böyle söyleyecek kız sayısı üç beş tanedir onlar da utançlarından söyleyemez.

bakire olmak geri kafalılık değildir ve bu ahir zamanda bununla gurur duyulmalıdır.

bakire olmamak ayıptır günahtır.

allah bakire olmayanların belasını verir.
Sakso ve anal yapmadıysan kimseyi öpmemiş sevişmemiş vede sürtünmemişsen devam et duymaya yoksa bi sikimde yaramaz duyduğun gurur dedirten başlık.
iki organın birbirine temasını gurur meselesi haline getirmiş vasıfsız insan söylemi. Gurur duyacak başka şeyler bulun efendim el oğlu uzaya çıkıyor. Elinizi donunuzdan çekin
bu durumu siz kızlarda yaratan aslında biz erkeklerdir. eğer her kızın kendini bu konuda rahat ifade edebileceği bir konumda olsaydı kadın ölümleri kadın şiddeti çok azalacağı kesindi.
haklı kızdır. kimseyi ilgilendirmez.
bir sürü malın toplumbilimcilik yaptığı başlık. siktirin gidin.
Herkesin kendi hayatı. Yaşayan yaşar istemeyen yaşamaz.Bir kadın asla zar ile yargılanmamalı. Ben bir erkek olarak birşeyler yaşıyorsam ileride evleneceğim kadın illa bakire olsun deme hakkım yok. Sen bakiresin diye gurur duyarsın diğeri seviştiği için gurur duyar.Saygı göstermek gerekir her iki tarafada.
bunu evli bir kadın söylüyorsa kesin yalan, bekar biri söylüyorsa doğru olma ihtimali olan bir mahrem konu.
eğer gerçekten böyle biri varsa saygı ile önünde eğilmek gereklidir. günümüzde arsızlığı ve kefaşeliği sosyalleşmek ve aydınlık olarak nitelendiren beyinsiz toplum bulunmaktadır. Soyunmak ve teşhirciliğin aydınlık ile kıyaslandığı ortalık malı olmanın kadın seçiciliği şeklinde nitelendirildi bir zihniyette tabiki gerçek bakirelere saygı duymak ve onları tebrik etmek gerekli.
bakir bireye bakire düşer;koyan bireye koyulan düşer.
allah senin gibi geri kafalıların belasını niye vermiyor diye düşünmeme sebep oldun iyi hoş bakiresin övün (ki bunda övünülecek şey ne anlamadım)ama senin gibi olmayanlara bela okumak evet bu tam bir gerizekalılık alametidir.
Müslüman ve baskıcı bir ailenin kızından duyulabilecek söz.

Erkeklerin böyle bir kız istemesinin sebebi ise yataktaki kötü performanslarının kritiğini yapıp, onu başka erkeklerle kıyaslayabilecek yeterli veriye sahip kadınlardan çekinmeleridir.
insanın ruhu orospu olduktan sonra bedeni bakire olsa kaç yazar.

diye düşündürür.

hey yavrum hey.
40 adamla yattim hala bakireyim ve bunu korumak cok kolaydi.
bakireym, gururluym, 250 gramın turşusunu kuracağım çünkü .
kendisinde gurur duyacak başka bir meziyet olmadığı için, oyalanıyor işte napsın.

(beyni bel altında çalışan haspam... )
Bundan bize ne ki? Onun muhasebesini seni zikmek isteyen yapsın,derim ben böyle bi söyleme.
Yazanların nerdeyse hepsi erkek. istiyorlar ki ellerini artık sikmesinler canlı kanlı seks yapsınlar dertleri bu. Yoksa kimin sikinde mk ? Ne kadar ezik abaza ambitlerisiniz ahaha.
söylemeye cesaret isteyen söz müdür? hadi ordan seni. bu toplum henüz o kadar bozulmadı yavrum. rusya da yaşıyorsan bilemem. bakire olmayanlara halen namussuz gözüyle bakılıyor. ki bence bu namus meselesi kadın erkek için eşittir.
yurdumda bu kızlar kendini bir bok sanar. bunu duyan halkımız da kızlık zarına daha çok önem verir. sanki tek sen bakire kaldın senin ruhun orospu diyesi gelir insanın.
Gurur duyacak bir yetenege, basariya sahip olamayan yurdum kizi itemi. Tamam yine istiyorsan bakire ol ama gururlanmak nedir amk.
Millet Fahişeliğinden Utanç Duymuyor Sen de Bakireliğinden Gurur Duyma Çünkü Bu Lanet zamanda namus Pek birşey ifade etmiyor artık !
Artık camına yetti anlamında mi yazdın kardeşim.Bunun ilan edilecek tarafı neresidir.Övünç kaynağı denilen şey bu olsa gerek.
Bu pis kokma olayi manevi anlamdadir. Kalp gozu acik kisilerin algi seviyesinde farkedilebilir.

Ancak kuran'da ve hadis'te bu sekilde gectigini soylemek zorundayim.