bugün

bakire olup götü hangara dönen insanların olduğu ülkede en azından ne yaptığı belli olan kıza da güvenilebilir.
seveceği insanı 0.1 mm lik * bir zar için seven insan söylemi.
namusun bakirelikle ilgisi olmadığını bilen akıllı, özgür iradeli kızdır.

gidipte gecelik nikahlarla veya 3 kişinin toplanıp -sözde- yaptığı dini nikahlarla herifin tekiyle birlikte olmayan,
kendini kandırmayan kızdır.
bu arada bunu yapan adamların zeka seviyesi gerçekten merak konusu. acaba oğul bushtan yüksek midir IQ ları ?
allah bilir.
bakire olup yemediği nane kalmayan ''kızları'' gördükten sonra böyle bir mal çeşidi tanımıyorum. olay zarda bitmiyor anlayacağınız.
bakirelik ve namus arasında bir bağ yoktur. namusun bacak arasında ne işi var arkadaş. bunu savunan mal bacak arasından kafasını kaldırsında beynine azıcık kan gitsin.
bekarete önem vermenin gerikafalılık zannedildiğini bilmeyen insanın söylemidir. bekarete önem vermek ayıp değildir. bunu dillendirdiğinde örümcek kafalı olarak suçlanacağını bilmemek ayıptır.
namusu iki bacak arasında aramayan mal'dır(!)
tam tersi durum daha güvensiz gibidir sanki;

'bir malın namusuna güvenebilen bakire olmayan kız'
sözlükte olan 2 farklı türdeki malların söyleminden sadece biridir.

(bkz: her bakire olmayanı orospu zannetmek)
(bkz: her ateist olanı cani zannetmek)
Bir şey çaldım ama hırsız değilim, adam öldürdüm ama katil değilim, kötülük yapıyorum ama kötü insan değilim...

Bunlar ne kadar mantıklı geliyor insana ? bakire değilim ama namusluyum da bakire olanlara bir haksızlık olarak geliyor bana.
güncel Önemli Başlıklar