bugün

abartılandır.

bu yetenek değildir etrafına bakarsan küçük yaşta esturuman eğitimi almış milyonlarca velet görebilirsin yetenek herkeste olmayandır joe
kucucuk yasta sahip oldugu yetenegi ile herkesi kendine hayran bırakmıstır. tip olarak tatlılıgı,sempatik konusmaları ve tavırları ile herkesin yuzunde bir gulumseme olusturdu bu cocuk.bu yetenegiyle uzun yıllar gundemde kalır gibi.

bazen diyorum ki ne kadar sanslı velet,kucuk yasta tum hayatını kurtardı. para,sohret,pul,kız,muzik vs ama bazende kucuk yasta bu kazanımların ilerki yaslardaki etkisini dusunuyorum.

umursamaz bir kisilik,depresif ve zevk alamayan,kotu biri olur mu diye. sımarıklasmaya baslamasını engelleyemezsiniz ki o kadar ilgiyle,erken elde edecegi seylerle. allah ailesine kolaylık versin bu tatlı cocugun.
4-5 yaşında sabileri malzeme yapıp "ay bizim çocuk çok yetenekli ay ay" diye televizyona kakalamaktan hiç gocunmayan ebeveyn müsvettelerini özel olarak tebrik etmek isterdim. noldu? yeteneğine mi yoksa yarışmadan kazanacağı ödüle mi dayadın sen o götü? bildiğin maymun ettiler çocuğu televizyonda, ilgi ilgi ilgi ilgi.. otosanayide çıraklığa verilmiş çocuktan ne farkı var bunun? ikisinin de sırtından ekmek yeniliyor? çok büyük sapıtmaya başlandı artık. metalaştırdığın şey senin çocuğun lan, fabl. "acun bey sağolun bu yetenekleri tüm türkiye'ye gösterdiğiniz için" o da rica ediyo falan.. he bu arada yarın hesabına bilmem kaç yüz bin dolarlar yatacak o teşekkür ettiğiniz acun bey'in.. nasıl gidiyo?
4 yaşında ki çocuğunu televizyon programlarına malzeme yapan sorumsuz anne babaya sahip bebek.
4 yasında muhtemelen biz su ya bu derken eleman eline almıs bagetleri ritim tutup bateri çalıyor burda da hala zevzek konusanlar var, insallah bu yeteneğine birileri ve ailesi sahip cıkar da cocuk yetenegi dogrultusunda eğitimini alır.

yerim seni tosunpaşa.

görsel
o tombik elleriyle süper bateri çalan çok aşırı tatlı velet.

o yürürken böyle götü bi o yana bi bu yana sallanıyor ya valla ısırasım geliyor.

ya o değil de bu tosuncukla uyumak ne müthiş olur. ohh yımışak yımışak.
gerçek yetenektir. yaşının küçük olmasına rağmen finaldeki performansıyla gönüllere taht kurmuştur...yolu her daim açık olsun, böyle saçma bir yarışmadan böylesine yetenekli bir çocuğun 1. çıkması beklenemezdi zaten... "gençler" sözü de pek yakışır ağzına*
tombiş ellerinin üzerinde ki noktalar yok mu. et yumağı.
böyle çocuk var piyasada diyen angutlara aldırmaması gereken, bok atmanın en büyük meziyetimiz olduğunu biraz daha büyüyünce anlayacak olan tosun paşa. canını yerim senin. adam google'a yazmış 4 year old drummer diye topu topu çıkan 4-5 çocuk var ki bizim oğlan da onlardan biri, gelmiş burada böyle yeteneklerden dünyada var diyo. var amk var ama 4 tane var işte, birisi de burada. neyin peşindesiniz daha..
yetenek sizsiniz yarışmasının gerçek şampiyonu.

4 yaşındaki bir çocuk karşısında hayatı yalamış yutmuş bir yarışmacı.

eşit şartlarda olmayan bir final oldu.
Gönüllerin birincisi olmuş, saf yetenektir.
sevimlidir hemde çok sevimlidir.
biz çok sevdik, çok eğlendik falan da artık normal bi çocuğa göre daha ciddi bi risk altında.

bu kadar ilgi, hatta o yaşta bile algılayabileceği şöhret ilerleyen dönemlerde sorunyaşatabilir. umarım 10 sene sonra "bir zamanlar herkesin sevgilisiydi şimdi x" gibi gazete haberlerinde rastlamayız kendisine.
acun: kızlar naptı sana baha.
baha: popomu mıncıkladılar.

seyirci: gel buraya baha, gelll buraya
baha: gelmem gençlerrrrr.

sevimli kerata.
Yaşına göre fazla kilosu olan çok şirin türk çocuğudur . Büyüdüğü zaman bu kadar tatlı olmayacağı için ufakken para kazanmalı.
Bu cocuğun neresi sevimli Allah askına , ya diğer cocuklar geri zekalı ya da etrafınızda hiç sevimli cocuk yok . Hülya avşar sevimli buldu diye ekran başındakilerin sevimli bulması da nasıl bir salakliktir. Cocuk tosbaga gibi amk !
yazık edilmiş çocuk .

ne amaçla ne düşünülerek o yarışmada hileler dönerek . oldu hala anlamış degilim . iyi hoş bi güzellik yaptınız da kardeşim hala gündemde . alttaki amaç ne cidden merak ediyorum.
"seni yerim yerim yerim küçük rocker, alırım operim koklarım canım benim" duygularını coşturan tatlı çocuk.
inşallah iyi bir eğitim alır da, bateriyi ağlatır ileride.

fular bi insana bu kadar yakışır.

http://www.youtube.com/watch?v=ARRivQbdFC0
burak gürpınarı'ı idol alan junior baterist...

istanbulda burak gürpınarla buluşmuş ve bir stüdyoda 2 saat birlikte çalmışlardır.

(bkz: gönüllerin şampiyonu)
hülya avşar görmüş masum köylü çocuk.
görsel
kafası kırık bir anneye sahip olan çocuktur. böyle bir şöhrete ulaşacağını tahmin etmemişmiş.

http://magazin.milliyet.c....2013/1699368/default.htm
üşüyoruz reyiz;

görsel

http://www.hurriyet.com.t...0446027&utm_term=post