bugün

Kan davası, kavga vb çıkarıcak sözlerin başında gelir, maazallah..
siktiğim memleketinde ne kadar aptal kampanya var.

bu da bir tanesi daha.

özellikle türbanlı feministler bunu savunuyor.
ama öbür türlü gecenin üçünde moda sahilinde gezmesini biliyorsun.
bırakın bu ayakları lan!

"dişi kurt kuyruğunu sallamasa erkek kurt gitmez."

tamam bazı kırolar ve abazanlar var da bütün erkekleri de bununla yargılamak kıt zeka belirtisidir.
onlarca kadına şiddete hayır eylemleri yapıldı sayılar azalmadı.

toplum olarak neferlerimize işlenen bir şeyler var.
onları attık mı çağdaş medeniyetler seviyesine gelebiliriz.
bacaklarının arasında 2 taşşak birde sik taşıyarak bacak toplamanın kolay olduğunu sanan lezbiyen kampanyası.
Türkiye de kavga çıkaran cümlelerden biridir, mazallah.
Birleri söylemis.
oturuştan oturuşa fark var. erkekler kadınlar gibi oturamaz cinsel organından dolayı ama bunu abartan ayılar var. işte onlara söylenmeli bu. azıcık bacak arasını açmış erkeğe söylemeye hakkın yok. ağzının payını alırsın.
Durumu çok fazla abartmış bacaklarını her oturuşta iki metre açan erkeklere söylenmesi gereken söz.
2 taşağın bi sikin var diye edepli olmayıda mı bilemiyorsun.
Ooo super kampanya.
kampanyanın amacı kadını cinsel obje olarak görmemesi için uğraş vermektir.
güzeldir.
başarılıdır.
yapılması gerekendir.
Sinir oluyordum böyle kişilere .. aynisini kadinlarda yapmali ama.
Desteklediğim kampanya.

Öyle bir öküz görürsem kesin söyleyeceğim laf.
bu ne saçma kampanya. ben bacaklarım açık oturmam. kendi sınırıma dikkat ederim. yanımda bir erkek dahi olsa düzgün otururum ki rahatsız etmeyeyim. bir kere bile bacaklarını ayıracak kadar açan görmedim. abartınızı zkeyim diyorum. desteklemiyorum da ayrıca.

aylar sonra gelen edit: haklıymışsınız. erkeği kadını, bu olaydan sonra dikkat ettim de çok aşırı abartılı oturan var. yaş, ırk, din, cinsiyet farketmeksizin insanları rahatsız ederek oturan herkese denilmesi gerekiyormuş.
Metroda yayılarak oturanlara yaş ve cinsiyet gözetmeksizin söylediğim söz öbeği.

Bozulsun amk, saygı göstermeyi öğrensin.