bugün

(bkz: oytun babasının prensesi olması)
(bkz: sabah sabah oytunun aklına sperm gelmesi)
(bkz: sabah sabah oytun blowjob mu yaptı sorunsalı)
(bkz: men dakka dukka)
Her gördüğümde ibretlik bir tespit oluşundan dolayı kahkalar atıyorum bu başlığa.
Şu hayatta ölümden sonra gelen en büyük gerçek. Burada kızacak duyar kasılacak bir durum yok.
kız babası olmak isteyen sözde erkeklerin anlaması gereken acı gerçek.
Aldığımız nefes kadar gerçek. Sizin ananıza bacınıza kızınıza da yapacaklarcılar gelmeden yazın gidin hadi.
bismillah

Hiç hoş olmayan hareket.
inciye bi siktir olun la allasen.
Fenerbahçe nin şl de “0” çektiği kadar vardar denen lise takımına elenmesi kadar gerçek.
Cumartesi geceleri ülkece rahatlatan eylemdir.
Genç prensesler rahatsız. Evet.
görsel
Deepthroat yapmadığın sürece çok abes bir durum değildir.
(bkz: Boşnak saksosu)
(bkz: kusturmalı Boşnak saksosu)
Hayatın acı bir gerçeğidir. Evet.
annesinin ilk goz agrisi, evdeki prenses televizyon izlerken para kazanmak icin calismak zorunda ya, ona say.
ne zaman görsem bir gülme gelir.
görsel
görsel
Sen besle büyüt, prensesim diye sev. O da gitsin bir bar tuvaletinde onun bunun veledine sakso çeksin.
Kız evlat sahibi olmak zor iş. Allah'ın gücüne gitmesin ama yarabbi beni kız evlat ile sınama, verirsen de senden gelene razıyız ama beni hayırlı erkek evlatlarıyla imtihan eyle.
görsel
Baba için üzücü bir durumdur.
eee? bigün zaten olacak o. onu zaten baban da biliyo. o da kayınpederinin prensesinin agzına vermişti...

siz 8 yaşında falan mıısınız? gerizekalı falan mısınız siz?

"seksüel uyumsuzluk" boşanma sebebi diil mi kardeşim?

ben karımın ağzına vermek istedm, o istemedi, bir istemedi, iki iistemedi,on istemedi,yüz istemedi...gittim, "seksüel uyumsuzluk"tan boşanma davası açtım...

hakim, "aaaa ne kadar ayıp, insan babasının prensesinin ağzına vermek ister mi? çok ayıp çok" mu diyo, yoksa talebiniz haklı boşanmanız normal mi diyo?...

efendim?...

dünyadan haberiniz yok olm sizin...gerizekalısınız siz. yani hakaret falan diil ha...valla zekanız geri sizin...

babana bi sor bakiim baba sen hic anneminağzına verdin mi? diye...vermemiş olabilir mi?
(bkz: Yaran yanlış okumalar)
(bkz: Babasının prensestinin ağzına vermek)
ModlaR buna nasıl izin veriyor?
Ulan iyice 12-15 yaşa bağladınız. Biraz adam gibi sohbet yada bilgi paylaşayım yok. Anca wc muhabbeti. O kadar ağzınızda gezdirmeyin bırakın yerinde kalsın biraz...