bugün

Yıllarca ağam paşam diye büyütülen erkek çocuğun ne ağa ne de paşa olmadığını ve yine yıllarca prensesim diye büyütülen kız çocuğunun bir prenses olmadığını anlamasına sebep olan, psikolojik olarak gedik açan trajedik vakıa. *
Erkeklerde hiç mi suç yok. Hemcinslerimi de eleştiriyorum büyük çoğunluğu orospu çocuğudur. Amaç sadece kızları kullanmaktir. Kızlar siz de mal olmayın kendinizi kullandirmayin. Burayı okuyunca sanki Amerika'da yaşıyoruz amk diyorum. Evlenirken ben bakire kız isterim kimse ellememis olsun diye dayatirsiniz ama. Bunu sorun etmeyecek insanlar da vardır illaki ama azcık sabredin bişi olmaz evlenince istediğinizi yaparsınız. Sonradan diktirenlere bile şahit oldum. Boş yere başınıza bela almayın.
Hak edene hak ettiğini vermektir. Evet.
Senin anana bacına yapsalar hoş olur mucular gelmeden gülelim gidelim. Yoksa malum duyar kasıp can sıkacaklar.
Nikahsız yaptığın taktirde babasınında senin ağzına vermekle sonuçlanma riski büyüktür.
ileride sizin prensesinize de yaptıklarında böyle gülelim hatırlatın da. Duyar diyorlar bide, iğrençliğinize duyar kasmak yerine gülmek asık ilginç olan.
görsel
Allah belanı vermesin içtiğim suyu burnumdan fışkırttım askksjdjdnsje.
karma felsefesinin en basit örneğidir.
babası da kim bilir kimin babasının prensesinin ağzına vermiştir gençken.
kızının ağzına verirsen kızının ağzına verirler.
Hayatın acımasız gerçeğidir. Evet.
üzülerek yapılan eylem....
Annen de bir zamanlar babasının prensesiydim. Sonra baban onu aldı yıllarca güreş tuttular. Sonra sen meydana çıktın ve prenses esprisi yapiyorsun. Asıl prenses annen ona iyi davran.
görsel
iç burkar. Aniden aklınıza babası gelir hele üniversiteye yollarken gururu , hüznü , sevinci yaşayan babası ...

Alt tarafa bakarsiniz , böyle hoşuna gidiyor mu Meriç ? diyen salyalı prenses vardır .
sonuçta baban da birinin prensesinin ağzına veriyor ve o prenses anan oluyor. bu tür şeylere fazla takılmamak lazım sonuçta cinselliği birini aşağılamak için kullanınca er yada geç döngü ananıza geliyor çünkü siz cinselliğin sonucu dünyaya gelmiş bir canlısınız. bu da babanızla ananınızın ortak yapımı.
ya uzun süredir gördüğüm en guzel baslıklardan biri. muhtesem. kahkahalar atıyorum durduramıyorum kendımı ya.
bak yine aklıma geldi ahahhaha müthişş ya.
yazık o babaya dediğim durumdur.
(bkz: tüfeğine prenses ismini veren baba)
enfest ilişkiye girer yapmayın öyle şeyler.
inşallah o prensesin bir de prens abisi vardır da o da senin boşluklarını doldurur amk abaza ergen piçi.
o babanın yerinde sen olsan nolur olurdu ayıptır günahtır.
Her gördüğümde kahkaya boğan başlık.

Bir başlık bu kadar gerçekçi olamaz *
gerçekten çok edepsiz bir durumdur.allah affetsin.*
Prensesleri rahatsız etmez. Evet.