bugün

Nesli giderek tükenme noktasına gelen nesildir. Eğitim ve kültür seviyesi arttıkça, insanlar bilinclendikce malesef bu kültür yok oluyor.

Vay be, eskiden güzeldi.. Türlü haylazliklar yapar, annenin şikayeti üzerine akşam şöyle güzel bi dayagimizi yer, sonra gece zibarip yatardik. bazen işin içine kemer de girerdi. Ve bazen... Bazen de turlu nesneler firlatilirdi üzerimize. Mesela sandalye.. Mesela kumanda..
Hiç olmadı kafa göz girişilir, tuttuğu gibi duvara firlatirdi bizi canım babamız...

Ulan özledik be. Şimdi bi tokat vuranimiz bile yok..
şimdi kafada iki soru var:
1- mazoşizm nedir?
2 -nasıl olunur?
Lan ne ara efsane oldu bu nesil. Oooh her şey efsane amk. Yakında kayyu izlemiş efsane nesil başlığına da görüp rahat rahat gebeririz artık.
Yapma dedim, kafaya doğru vurma, sakatlık çıkacak dedim, dinlemedi! Az kalsın aptal oluyordum neyse ki hafif geri zekalığı ile yırttım.
bu evsanevi nesil şimdi kendi yavrucağına bir fiske vurmaya bile kıyamaz.
aralarına girdiğim ilginç ve baba dayağına son maruz kalan nesildir kanımca. zira bu nesli görenler çocuklarının sağlığı için bilinçlenip şiddete karşı birer birey haline geldiler.
azarlarken halı desenleri incelenir.

dayak atarken ağlanır.

saygılar sunuyorum azizim...
Babadır o. Sever de, döver de..
Uslu cocuktum ben bi kac tokatla yirttim.
önce döver sonra acıyıp para verirdi
-al atariye gidersin(jetonlu atari).
-(iç sesim) ulan iki tane daha çaksaydın da iki jeton parası verseydin tek jetonla bölüm bitiremiyorum.
oğlumun da muhtemelen içinde bulunacağı güruh. kızım için aynısını söyleyemem ama.
güncel Önemli Başlıklar