bugün

Gidip kendine iş araması gereken kızdır, o da eve yoğurt alır, ikisini katık yaparlar.
Yalan söyleyen orospu kızdır.
En yakın zamanda terk edecektir.
bunu söyleyebilecek kapasitede olan kızlar var. bi de kucaktan kucağa gezmeyi, x kişinin altından kalkıp y arkadaşının altına girende var. var oğlu var yani sayın sözlük. *
Kuru ekmeğe erkek nasıl razı olmuş bunu tartışalım dediğim durumdur.
Zeytini çok seven hatundur. Ehehe.
öyle kalmış kız çoktur ama öyle kalacak kız yoktur.
ilk zamanlarıdır aşkın.
(img:#1042708)
aşk ağır dozda vuku bulmuş demektir. aşk bir şekilde azaldığında o sözler eskide kalır.
ikinci gün terk eder. evet.
seviyordur ama kuru ekmeği yerken zorlanacaktır.
Starbucks istemez seninleyken vip gold bile yeter diyen kizdir.
Diğer gün aşkım neden paran yok sen nasıl erkeksin diye sorgulayan tiptir.
yalancıdır.
Kruvasandır o kuru ekmek olsa duramazsın.
Öyle bir kız varsa getirin erkek kardeşimle baş göz edelim öylesi bulunmaz. Yaşı küçük ama olsun kuru ekmeğe razı olan 12 yaşındaki çocuğada bakar.
asla değeri bilinmeyecek, hatta aldatılarak cezalandırılacak kızdır. nereden mi biliyorum? tecrübe ile sabittir.
Görüyorum ... gratisin önünden geçerken annesinin " kızım bu çocuk sana istediğin hayatı sunamaz !! " sözlerini hatırlayıp ağlayan aşık ve pişman kızı görüyorum..
Yok öyle bi kız. insanlara umut vermeyin boşu boşuna.
Akşam yemeği dışarda yiyelim.
Sabah köy kahvaltısı yapmaya deniz kıyısına gidelim.
Öğle yemeğini şu restoran da yiyelim.
Ulan biz hiç evde yemek yemeyecekmiyiz ?
niye lan manyak mısın dedirten kızdır.

bir kere senin memen var, kuru ekmeğe değil en azından 1.5 porsiyon iskendere tav olmalısın, bu senin fıtratında var.

(bkz: su içşem yarıyor)
Yalan soyluyodur.
sevgilisinin parası yok diye yokum diyende vardır, tokum diyende. kıymetini biin..
dünyanın en buyuk yalanlarindan biri bence. gercekten razi olan bunu beyan etmeyecek kadar da mutevazi olmalidir.
aşkım sadece sarılıp yatacağız diyen erkeğin kız arkadaşı olabilecek kadar yalancıdır. makyaj malzemelerini kime kitleyeceksin kezo yalan söyleme.
Gider onu zengine söyler. Neden? Kız zaten garantiye almış trilyonun içinde kuru ekmeğe kalmayacağını zaten biliyor beyaz yalan işte.