bugün

teomanın en çok sevdiğim şarkısıdır. aşk kırıntısıyla doyulmaz arkadaş! (bkz: ya hep ya hiç)
müthiş şarkıdır.
teomanın seslendirdiği bir şarkı.

aşk kırıntısıyla doymaktansa
tek başıma aç kalırım bu hayatta
paylaşacak bir şey artık yoksa
bir erkekle bir kadın arasında.
pencerenin önüne konulması gerekendir. bu soğukta kuşlar yiyecek bulm- bir dakika bu başka başlığın entrysi. pardon.

(bkz: sağa sola sosyal mesaj bırakma çabası)
Bitmis bir askdan geriye kalan azicik sevgi, saygi, ozlemdir. Ayrica teomanin sarkisidir.
dinlenildiginde, yasadiklarinizi hissettiren bir şarkıdir.
Sünnetleyin sevaptır. (bkz: mutsuz fakir)
üstüne basmamak gerekiyo. zira çarpılabilirmişiz.
teomanın en çok sevdiğim şarkısı.
ufak tefek acılar verir ama öldürmez.
çoğunlukla zengin elit kesimin dinlediği şarkı.
Teomanın güzel bir şarkısının ismidir.
(bkz: hala dinliyoruz reyiz)
Ile doymaktansa tek basima ac kalirim bu hayatta; seklinde devami olan,teomanin sevilen ve son derece dokunakli olan sarkisidir.

Edit:Aglatir.
aşk kırıntısıyla doymaktansa tek başıma aç kalırım bu hayatta....
Bu şarkıyı çok sevmemin sebebi elbette ki sarah nile cameron un aşık olunası sesidir sözleri azdır ama içinize dokunmaya yeter de artar bile.

Yokla ceplerini aşk kırıntıları kalmış olmalı biraz
“aşk kırıntısıyla doymaktansa” kısmının melodisini arı mayanın şarkısına benzettiğim teoman şarkısı. biraz üzüyor, biraz da umut veriyor sanki. her gün, her an yoklayın ceplerinizi. umarım bulursunuz.
teoman'ın şuana kadar dinlemiş olduğum tek şarkısı. şarkıyı güzelleştirense güzeller güzeli şebnem ferahtır.
Her dinlediğimde olmayan kişiyi düşündüren şarkı.

Yani böyle çok şey yaşamış gibi üzülüyorum sigara yakasım geliyor sonra saçmalama sekhmet07 diyorum.

Neyse dinleyin..
beni en çok etkileyen kısım, o kusursuz arka müziği her girdiğinde, nakaratı söyleyen kadındır. boşuna değil özellikle kadın seçilmiş. sözler şöyle;

aşk kırıntısıyla doymaktansa
tek başıma aç kalırım bu hayatta
paylaşacak bir şey artık yoksa
bir erkekle, bir kadın arasında

bu zamana kadarki tecrübelerime göre, bir kadın flörtten evliliğe kadar ilişkinin her evresinde aşkı hissetmek ister, aşkı hissetmiyorsa aç kalmaya razıdır. bir kadını sizde tutmak istiyorsanız her o aşkı ve tutkuyu ona hissettirmeniz gerekiyor.
görsel
"inan çok çalıştım, bu kalpsiz dünyayı sevebilmek için,
neyim var ki sanki senden başka?
hadi son bir kez ceplerini yokla aşk kırıntıları kalmış olmalı biraz."
Halı altına kaçandır, gün Sonunda bir köşeden tekrardan çıkan.
Bir kalp parçasıdır aynı zamanda.
Kalp kırıklığı belki de.

Bir de teoman şarkısıdır;
"Aşk kırıntısıyla doymaktansa tek başıma aç kalırım bu hayatta."
https://open.spotify.com/...&utm_source=copy-link
güncel Önemli Başlıklar