bugün

zihin gücüyle onu bir tas çorba yapıp içen vardır. doyar mı doymaz mı bilinmez ama takdir edilesi insandır.
darbeli matkap etkisi yapan, o an için yapmıyorsa da gelecekten mideniz için çektiğiniz kredinin gözükmeyen ve en zevkli kısmıdır. afiyet olsun.
Midenin boşluğunu azda olsa dindiren eylemdir.
sigaranın yanması ile ortaya çıkan ve sigara dumanında bulunan ''mikroskobik boyuttaki radyoaktif ve kanserojen moleküllerin'' ağızdaki salyaya yapışmasına ve salyayı yutma yolu ile doğrudan mideye inip, gastrointestinal sistem kanserleri açısından major bir risk faktörü olmasına yol açacak olan hadisedir..

aç karnına sigara içmek ayrıca mide asidini gereksiz yere arttırırak gastirit, reflü ve ulser gibi hastalaların akut faza geçmesine yani azmasına yol açar..

bu pisliği içmeyin..

içeceksenize de katran oranı en düşük olan sigarayı filtreli ağızlıkla için, az için, tok karnına için ve içtikten sonra hemen bir c vitamini tableti yutun..

böyle yapmak sigaranın zararını ortadan kaldırmasa da azaltır en azından..
eğer dozu kaçırılırsa ertesi gün mideye dokunulduğunda acı hissedilmesine neden olur.
tamamen iştahı kapatan ve 1 senede 10 kiloya yakın vermenizi sağlayan bir uygulamadır.
Özellikle uyanır uyanmaz içildiğinde insanı rahatlatan, huzura erdiren, o muhteşem eylem.
uyku açıcıdır. ancak korkutur ileriyi düşününce.
denemedim bilmiyorum.
bıkmadan usanmadan her sabah yaptığım hödö.

ulan bir gün de kahvaltıyı bekle yahu, bir gün...
iştahınızı keser.
sabah sabah uykuyu açan en baba yöntemlerden biri. şahsım tarafından test edilmiştir.
açken içildiğinde açlığı yatıştırır. çizi gibi bir nevi. tabii sonradan midenin pert olması, bulanması. parliament içince inceden biftek tadı veriyor tavsiye ederim.
Cocuğun emziği istemesi gibi birsey. Agiz kokusu bulanti yapmakla beraber kimi insan için vazgeçilmezdir.
yıllarca yapıldıktan sonra alışkanlık olur. ve reflü diye bir dosta kavuşursunuz.
açlığın yatışmasıyla devam eden bu fiil, aynı zamanda mükemmel bir diyet formülüdür.
yiğidom aç karnına öyle hababam içilmez.
aç karnına sigara içmek güzeldir fekat sabah sabah içilirse. daha kahvaltı yapmadan içilen sigaranın tadına doyum olmaz amma velakin gün içerisinde aç karnına içilen sigara b.k gibidir.
sabah iç.

edit: başlık kaldı başıma, artık kaçmayan yazar isterim.
insanın midesinin yanmasından haz duyan, tiryaki eylemidir. manyağız lan biz.
edit: imla
(bkz: aç karnına içilen sigara)
bazen baş dönmesi yapabiliyor. ama zevkli.
aç olan eşle içilen sigara.
mide kanseri olma riskini arttırır. iğrenç bir şeydir. insanı sigaradan soğumasına neden olabilir.(kısa bir süre olsa da)
Sebepleri vardir. 1 ergenlik 2 okul 3 evlilik 4 artistlik 5 alacakli vb.
her sabah bir bardak cayla yaptigim eylemdir.
son iki haftaya kadar matahmış gibi gerçekleştirdiğim eylemdi. sigarayı yakmazsam kahvaltıdan tat alamıyordum, sırf onun için ağzımda o anda oluşan o berbat tada bile katlanmışım. bıraktım. aç karna içmeyi.

edit: entryleri okuduktan sonra yine başlayasım geldi ya la.