bugün

'' neden alınteriyle değil de şike? '' sorusunun kendisine sorulmadığı başkandır.
Aziz Yıldırım: Kimseyi işten çıkarın demedim. 30 dakika sonra

Aziz Yıldırım: TRT genel müdürüne söylüyorum bu isimleri temizlesin!
16 dakika hala içinde duruyor, sevindim.... Mezarına kadar soğumasın, dursun içinde!
konuştuğu gazetecilerin seslerini kayda almakla meşhurmuş bu abimiz güya

bakalım daha ne naneleri çıkacak ortaya..
leş kargalarına teker teker cevap veren adam.
'ben cüneyt çakırı istiyorsam açar tff başkanına söylerim arkadaş' demiş insan kişisi

birileri sırf bu sebeble juventusun bir alt lige düşürüldüğünü soramamış mı acaba?

pardon yalak mekanındaydı aziz bey dimi pardon sormadım kabul edin..
hala neden ortalık da dolaşıyor bu adam? diye merak ettiren, dünyanın gözünde türk futbolunu küçük düşüren fenerbahçe başkanıdır.
virüstür kendisi..
Bir galatasaraylı olarak açıklamalarını son derece beğendiğim Fener taraftarının deyimiyle büyük başkan. Harbiden büyük adamdır kendisi. Alex'in efsane olmadığını güzel bir şekilde açıklamıştır. En önemlisi ve beni bitiren " Ben bu ülkede sadece Atatürk'ün heykelini diker ve gider onu açarım." sözleridir. Adam harbi adamdır. Şike falan diyincede vardır elbet her büyük takımda karışmıştır neden Aziz Yıldırım diye düşününce belli değil mi sebebi sizce ya Adam şu hükümete ters hadi onu geç füze kalkanı projesini biraz araştırın ya.
bazı spor kulüplerinin taraftarlarını kıskandıran başkandır. bu gibi basit şahıslar bu gibi adama da bok atmaktan geri kalmıyor ya pes.

nazar etme nolur çiğne senin de olur diye motto vardı ya... heh bildin mi ? aferin.
konuşması* bana sempatik gelen fenerbahçe spor klübü başkanı.

not: aziz yıldırım fan club'dan değilim.*
yine ataturku lafinin arasina koyunca butun gunahlari gormezden gelinen aziz baskan.
Mahkemede, TV'de, evde her yerde konuşursam yer yerindne oynar söylemine sahip olup hiç bir ortamda konuşmayan başkan modeli. (bkz: Bomcacı Rıfkı)
dün akşam ntvspor'da dinleyemediğim başkan.
ama yine aynı şeyleri söylemiş;
- "biz, biz temiziz diyenler kadar temiziz" şeklinde bir beyanatı olmuş.
kardeşim 2 aydır aynı safsata, yok onlar da yaptı onlar da suçlu. bırakın şu ağlak tavırları. eğer hala bu adamı ciddiye alan gerçekten lider gören fenerbahçeli varsa bir sözüm yok.

ha kendisi fenerbahçeyi 10 yıl içinde 20 yıl ileri taşımıştır, yatırımları ile vs. ama artık zarar vermeye başladı. ve bu acı ile de daha da zarar verir türk futboluna.
dün akşam kendisini savunmamış ve sorulara değil de sadece kendi bildiğine göre açıklama yapmıştır. olması gereken de budur. hukuk ihlalleri ile ilgili 2-3 örnek verdi süreçle alakalı, yeter de artar. sadece mahkemeden talep ettikleri yerine getirilse bu işin sonu sıfırdır. boş küme yani.
not: süreç henüz bitmediği için orospu çocuklarına daha sonra sıra geleceğini de inceden söylemiştir ama anlamayan anlamıyor. sonra gidiyorlar "rok" diye bir adamı spor servisinde köşe yazarı yapıyorlar!
işte en çok buna gülüyorum zaten ve başkanda gülüyor, çünkü bu işler parayla değil sırayla. onların da vakti zamanı gelecek. acele yok!
çok siyasi takıldığını da söyleyeyim, çok ince hem de. daha önce de dedim, köprüyü geçene kadar, geçtikten sonra ne parti kalır ne de siyasetçi bunu da iyi bilin lan dingiller!
sürekli zamanı gelince bunlarla ilgili de konuşacağım deyip kafa ütülüyor.

yahu aziz, bırak boş bidonluğu. anladık, sende tipik bir fenerli kevaşeliği var. sürekli laf-u guzaf yapıyorsun. biraz icraat yap be kardeşim. ancak namusuna laf getirecek, adını ve sorumlusu olduğun şeyleri kirletecek icraatler değil, adam gibi icraatler... taraftarın taşak oğlanı oldu, dalga üzerine dalga yapılıyor. yazık yahu.
kahe adlı tarla işçisini açıklamak zul geldiği için cevap vermedi. o telefon dinlemeleri yüzünden juventus küme düştü. 2001'den avrupa'da en başarılı türk futbol takımının fenerbahçe olduğunu iddia etti. http://www.uefa.com/membe...arankings/club/index.html son beş yıl. maa karşı olduğu haberleri yapıldı (hiç yalan demedi) bugün ise ben destekledim dedi. yine konuşursam ortalık karışır dedi konuşmadı galiba sturm graz dememiş bu sefer.
kendisine göre avrupada son 5 yılın en başarılı türk kulübü fenerbahçe'ymiş.

geriye doğru bir gidelim bakalım;

2012-13: spartak moskova çocuğu koydu, fenerbahçe şampiyonlar liginde gruplara dahi kalamadı.
2012-11: şike yüzünden avrupadan kovuldu.
2011-10: young boys çocuğu koydu, fenerbahçe şampiyonlar liginde gruplara dahi kalamadı.
2010-09: uefa'da ancak 2. tur görülebildi. bu sefer çocuğu lille osc koydu, fenerbahçe elendi.
2009-08: şampiyonlar ligi 1. tur grubunda, grupta 6 maç sonunda 2 puan alarak sonuncu olup elendi.

ilahi aziz. ne matrak adamsın. bu mu lan başarı?! *
(bkz: aziz yıldırımın sözleri sürekli kesmesi/#16874494).
kendisi çok zeki, taraftarı da çok salaktır.

15-20 yaşında çocuklar tabi ki anlayamazlar fenerbahçe'ye nasıl zarar verdiğini. bir 20 sene falan geçmesi lazım.

fenerbahçe'nin içini yavaş yavaş oydu, daha da oyacak. inşallah ölene kadar kulübün başında kalır.
her ne kadar çelişkili laflar da etse doğru sözleri olan başkan örneğin fenerbahçenin 19 maçta şike yaptığı ilk başta söylenirken sadece ibrahim akın emenike ve sezer öztürk içeri alındı ve savcının ifade verenlere aziz yıldırım hakkında birşey şöyle git dediğini ibrahim akın daha önceden söylemişti yani haklı olduğu birçok taraf var üstelik türk sporu fenerbahçe sayesinde ayrı bir noktaya geldi bu da bir gerçek ve eğer başkan ceza alırsa şikeden de alamaz çünkü şike yapıldıysa bile o tarihte şike ve teşvik suç değildi saygılarla...
aydınlara yine vefat etmiş çocuğu üzerinden vuran kişi

kişi çünkü insan olan böyle bi şeyi ağzına bile almaz,alamaz..
(#16876556)

dön dolaş bozuk cd gibi hep aynı laflar. değişim hep karşıdan bekleniyor. kimse kendine dönüp de bir bakmıyor.
yazıklar olsun. kaç saat konuştu, ya onu bunu suçladı ya da 'hep biz mi anlatacaz amuğa goyıym siz araştırıverin gaari' diyerek geçiştirdi. fenerbahçe'yi nereden nereye getirdin, saygı duyuyorum her yaptığına; ama namusundan vazgeçtiğin gün bittiniz hepiniz. böyle düşünen tek fenerbahçelinin ben olmadığımdan da eminim.
erkeği iki yer adam eder derler. biri mapus damı diğeri asker ocağı. mapus adam edememiş askere gitmesi lazım.