bugün

yıllarca türk futbolunun kanını emmiş muhterem.

https://twitter.com/eyupk...14703648368885760/photo/1

gün geçmiyor ki, başka bir kirli yüzünü görelim...
haftaya cuma ancak yan koğuşa, ya da karşı koğuşa tahliye olabilecek şike zanlısı.

sene devriyesine de az kaldı hani.

(bkz: 3 temmuz)
haftaya mahkeme tarafından suçlu bulunsa bile hala yalanacak olan şike zanlısı.

hayır feneri sevip de bu adama 'yazıklar olsun sana, şike lekesini bize nasıl süreresin' diyecek bir fenerli yok mu?

herkes azizsporlu mu la? ahahah.
metriste ikamet etmektedir.
hak ettiği yerde olan, türk futbolunu 10 yıl geriye götüren olayların baş mimarı insan!..
Cahil insanlar Aziz Yıldırım gibi bir insanın değerini nereden anlasınlar? Türk sporuna yağtığı katkılarla ülkemize olimpiyatlardan gelen madalyaları hiçmi görmezsiniz? Türkiye atletizm de 1. lige yükseldiyse Aziz yıldırımın çabaları ve amatör ruhlu sporculara verdiği desteklerle olmuştur. Saçma sapan konuşan tiplere sadece gülüyoruz he he he ..
yakalası bol şike insanı.

istediğin kadar eksile gerçek değişmeyecek, türk futbol tarihine altın harfler ile yazıldı. aziz yıldırım şikecidir.

siyasi yönü vardır, yoktur o ayrı konudur.

hadi eksilemeye devam bakalım şikeci aziz aklanacakmı.
aziz yıldırım'ın değeri, şike değeridir. bu ülkede şikenin babasını yapmaktır.

metriste ne yapıyor şu an acaba? o da timsaha yatanlardan mı?
fenerbahçe futbol ve basketbol şubelerinde transferlerin ağustos'a sarkmaması için talimat vermiş süper başkan.
şu an hapiste olan fenerbahçe başkanıdır. şike yapmaktan ceza almıştır, hala şike yapmadı diyen insanlar vardır.
Hrant Dinki öldürene 22 sene verdiler. Münevverin kafasını testereyle kesip, çöpe atana 24 sene.

Henüz 13 yaşındaki N.Ç. ye tecavüz eden sapıklara iyi hallerinden ötürü 4 sene yeterli bulundu.
insanları boğup oturma odasına gömenleri serbest bıraktılar,
insanları otelde diri diri yakanları zaten yakalamıyorlar.

Rüşvetten tutuklu sanığı tahliye etmek için rüşvet isteyen savcı, alt tarafı 2 ay meslekten uzaklaştırıldı.
13 milyon liralık Hazine arazisini, avanta alıp 4 bin liraya tescil eden hâkim ise, 2 ay 15 gün uzaklaştırmayla kurtuldu.

8 kişiyi 49 dakikada katarakt ameliyatı yapıp, hepsini kör eden doktor, başka şehre tayin edilirken,
Katarakt ameliyatı olması gereken kadının rahmini alan doktora hepi topu 3 ay hapis isteniyor.
Kuvözdeki bebeler öldü, klimadan,.
üniversiteliler rahmetli oldu. kombiden.
uçak düştü, radardan.
sürat yaptırılan dandik tren şarampole uçtu, contadan.
ruhsatsız fabrika patladı, kazandan.
Kuran kursu çöktü, tüpten.
çocuklar lağıma düşüp can verdi, rögardan dediler.

Marmara depreminde 20 bin kişi hayatını kaybetti, 2100 dava açıldı, 1800'ü affa girdi, 110'u zamanaşımına uğradı, 189unun cezası ertelendi, sadece 1'i günah keçisi ilan edildi, Veli Göçer, o da 7 senede yırttı.

Ağca bile, Papa'yı vurdu anca 19 sene yattı, Abdi ipekçi yi katletti, 10 senede sıyırdı, çıktı.

Aziz Yıldırım için,
138 sene isteniyor.

Gazeteci vursaydı,
Münevveri doğrasaydı,
N.Ç.nin ırzına geçseydi,
domuz bağı yapıp,
Madımaka kibrit çaksaydı,
rüşvet alsaydı,
göz çıkarıp, sakat bıraksaydı,
uçak düşürüp,
tren uçursaydı,
çürük stat dikip,
Papayı mıhlasaydı,
52 sene daha az yerdi.

ister misin, soykırımı da Aziz Yıldırıma bağlasın?

not: yılmaz özdil den alıntı.
görsel

(bkz: aziz yıldırım tayyip erdoğan ve beşar esad üçlüsü)
(bkz: trabzonspor/#15969301) *
trabzonspor'u 4. büyük ben yaptım demiş mahkemede.

aziz yıldırım'ın ve ona tapan ergenlerin nasıl bir kafa yaşadığını özetleyen bir cümle olmuş.
yine çekmiş. utanmasa trabzonspor'un 6 şampiyonluğunu da ben kazandırdım diyecek. şikeci adam.
mahkeme başkanının kulağından tutup dışarı atmakla tehdit ettiği fenerbahçe başkanıdır.
fenerbahçe spor kulübünün gelmiş geçmiş en büyük başkanı.
Takımına sahip çıkan, taraftarını seven, kaliteli bir başkandır.
Yalan konuşup trabzon'u ben büyük yaptım demiştir. Bu vizyonsuz laz kafalılar asla büyük olamadı ki büyük başkan, sen bile bu çirkefleri büyük yapamazsın.
kendisini zerre kadar sevmem fakat tff şike yok diyor, uefa buna destek veriyorsa ve şike yapılmadığına kanaat getiriliyorsa bu adam niye hala içerde? hiç bi takım ceza almaz bu olay böyle kapanır ve aziz yıldırım hapisten çıkamazsa acırım bu adama. ya adalet geç işliyor ya adalet işlerken tff ve uefa bu adaleti unutuyor ya da bok yoluna gitti bizim niyazi.
köpeklerin her zaman ki gibi bok atmaya devam ettiği adam.

içerden çıkarsa hepsinin amına koyulacak biliyorlar tabi.
''sikerim böyle fenerbahçe'Yi'' dedikten sonra ''fenerbahçe türk sporunun motorudur'' cümlesini kuran şike zanlısı.

söylediklerinin altına imzamı atarım.
kendisinden tiksinmeme rağmen

içerde olduğu sürece hakkında çok az şey yazmama ve düşünmeme rağmen

son açıklamasıyla hakikatten içerden çıkması gerektiği net olarak belirginleşen kişi

trabzonsporu ben 4. büyük yaptım demek ne lan?

harbi adamın durumu ciddi çıksın arkadaş artık şike yaptığı kesin zaten de mahkemece de kesinleşmesi durumunda

salınsın bana kalırsa yeterli bu süre diye..
çıkınca herkes kaçacak delik arayacak diye savunulan fb başkanı

daha ne yazalım ki durum buysa çıkmasın abi içerden..
hapisten taramalıyla çıkacağını düşünen aptallar var. aahaha.

yalnız 5 seneden önce çıkamaz söyleyeyim.
güncel Önemli Başlıklar