bugün

Yeni sevgili yine basit kaçmış.
Ben; nişanlananını bile gördüm. Heyt be; ne sevdalar yaşadık aslında hiç biri yokmuş. Boşuna mu böyle nihiliat, gamsız bir haytaya dönüştüm.
Şu zamanlarda giderek azalan kız modeli. Özlemle anıyoruz.
Şimdikiler bir iki gün içinde yenisini buluyor.
çok geç. iki hafta uzun bir süre. ilişki bitmeden hali hazirda bir yedeği olması gerekir. çok eksiksiniz ya.
ilişkinin özgül ağırlığına bağlı olarak değişir.

tam anlamıyla vazgeçtikten sonraki süreç. kimisinde 2 hafta/2 ay kimisinde 2 yıl.

aşık olduğunuz kişiden ayrıldığınız zaman bu süre uzayabiliyor. bir senede sürebilir iki senede. yaşanmışlıklar öyle bir iki haftada silinmiyor.

(bkz: aşk acısının seyri)

(bkz: kadınları tanıyamamış erkek yazar başlıkları)
kız erkekten daha önce ayrılmıştır da tekmeyi göte sonradan atmıştır.
Erkeklerin beceriksizliğine denk gelmiş kizdır.

2 hafta ne lan?

Benim "sevgilinden ayrılırsan beni bi düşün" listem kabardıkça kabarıyor, ağzıma kadar dayandı meret.
Ayrıldıktan iki hafta sonra nişanlanan eski sevgilimi hatırlatmıştır.
iki hafta çok uzun bir süre değil mi ya? Valla sabırlı kızmış. Akranları 2 saniyede yenisini buluyor hemen. 6 yedek de kenarda bekliyor oyuna girmek için.
aq sanki ipotek var kızda da kalkmasını bekliycek . isterse 10 dk. sonra bulur, kimi ne ilgilendirir. takılmayın böyle şeylere.
Aslında içten içe çoktan ayrılmaya hazırdı. Sevmiş olabilir, ama güvenmemiş, erkeğin ne mal olduğunu biliyordu. Kızlar ise yaslanılabilecek sağlam bir omuz ister. Güvenilmez adam için yas tutulmaz.
ertesi gün bile buluyorlar kardeşim ne 2 haftası.
güncel Önemli Başlıklar