bugün

heyecanlandırır. güzeldir...
ne zaman girmiştim ben bu entry ne yazmıştım diye insanı sorulara yönlendirir.
gözlerinden öpülesi insandır.
zaman zaman başıma gelen durumdur. şimdide başıma gelmiştir, ulan şimdi ki solframede çıkan entrylerin iyi oylanmasını anlarım ama ne en beğenilenlerde bulunmayan ne de en son girilenlerde bulunmayan bir kaç ay önce girmiş olduğum bazı entryler 'artı' oylanıyor.
garip ama zevk verici bir durum...
melektir bu elin sahipleri, dediğim gibi gözlerinden öpmek gerekir.
entry'nin şukela olduğuna dalalettir. sevinebilirsin...

sözlüğe yeniden girişte herhangi bir yazarın karşısına gelen ilk entrydir. beğenilirse artılanır, beğenilmezse eksilenir.
kaliteli okuyuculara ait bir vasıf.yazarı bir çocuk gibi sevindirir aynı zamanda.
Kendinizin bile neredeyse unutmuş olduğunuz bir kaç entrynin peşpeşe gece vakti artı oylanmasıdır. Önce bir 'tövbe bismillah' deyip işinize devam edersiniz.
olması gerektiği gibi çok güzel bir okurdur.
seri artılayan melektir o kesin. böyle mutlu eder insanı gördüğün yerde öpmek istersin. ama melektir görünmez. burdan iletirsin sosyal mesajını iyi ki varsın meleğim arada bir gelsen de.*
o el kiminse benimkileri hep sağdan oylamaktadır. olum sola gel lan, solcu ol lan biraz, aylar öncesine eksi mi verilir?
(bkz: avucuna boşalınası gizli el)
sözlükte gerçekten okuyan yazar olduğunun göstergesidir.
yazara değişik duygular yaşatır. Aylar önce bir başlığın altına entry girmişsiniz ve birisi okumuş iyi veya kötü oylamıştır. Aslında aylar önceki düşüncenizle şu anki düşüncelerinizin çok farklı olduğunu görürsünüz. Bir bakıma muhasebe yaparsınız.
sözlükte geçmiş konulara göz atan birilerinin olduğunun göstergesi. okunacak ve yazılacak başlık bulmakta zorlananların tercihidir efendim.
benim de dahil bazı yazarların yaşadığı durum.
başlangıç ekranında çıkıp da oylanmıyor ise ki genellikle öyle olur, biri yazdıklarınızı okuyor, sizi takip ediyor demektir.

- güzel bir histir bu, okunmak güzeldir.
tarifi mümkün olmayan hisler uyandırır yazar kişisinde.
bilgi içerikli başlıklarda sıkça karşılaşılan durumdur.
Uzaktan bir akrabanın ziyareti gibidir. Beklenmiyordur ama hoş karşılanır.
Başlığı görünce lan ben bu konu ile ilgili ne yazmışım denilip entry ilk defa okunurcasına kontrol edilip, harbi güzel yazmışım denip artı oy verilmek istenir.
insanı mutlu eder. malum oylama alışkanlığı pek olmadığı için bu sözlükte...