bugün

Ne yürüdünüz be kız diye. Ulan inşallah harun abidir de götümle gülerim size.

Tanım: Bir yazar.
profil fotoğrafındaki kız kendisi ise kimse kusura bakmasın ama çok tatlı bir yazar.
takip ettiğim 3-5 yazardan biri. güçlü kaleminden çıkan vurucu entryleri beğeniyle takip ediyorum. badi tuşu olsa direkt eklerdim.
Kendisi sevgilim olur lan uzak durun kızdan.
Yazılarıyla değil,ayaklarıyla gündeme gelmesi kendisi adına üzücüdür.
yeni ergen olmuş bir beyinsizi sildiremedin gitti.
ben yapamadım ama senden umudum vardı annem ya..

bir yazar, pek de naif.
görsel
Avcılar'da oturan kız tipi var. Sanki metrobüsten inip 7-8 dakika eve yürüyormuş gibi.
Kankam ayaklari sutle yikanasi hatundur. Öbtüm canim *
Kankan ayaklari, sutle yikanasi hatun.
takip ettiğim 3-5 yazardan biri. güçlü kaleminden çıkan vurucu entryleri beğeniyle takip ediyorum. badi tuşu olsa direkt eklerdim
harun abimiz. maşallah.
önceden sevmediğim yazardır. fakat güzel kızmış cidden seni tatlı şey.

hayır anlamıyorum ne yazdım da eksilediniz la.

görüpte eksilemeyen ipnedir.

yeaaah 40 yapar.
Son fotorafı kendisine aitse dişleri çok güzel olan yazardır.Yalnız yaşı küçük gibi geldi bana.
dişler güzel de badem gibi gözler daha güzel. geri kalanı hakkında yorum yapamayacağım yazardır.
bana 1.60lıktan başka laf bilmeyen yazar demiş.

çok kırıldım.
kendisine her akşam özledim seni dediğim yazar. ne de güzel teşekkür ediyor zaa.
(#28722204) eksilemeden geçmeyin.
inci gibin dişli yazar. Ben de şüphesiz ki severim. işbirlikçim, kahramanım.

Bir zıplayıp, iki zıplayıp, üçü garantilediğini zanneden çekirgemize de selam edelim şimdi buradan.

nasıl canım koyduk muuuu zaaxxxx...
Bir yazar.

Edit: nick altına ne yazarsanız yazın eksi yediğiniz bir yazar.
Bugün Nick altında bu kadar entry görünce meme capsi koyduğunu düşündüğüm yazar.
Pardon yanlış başlığa gelmişim, bari şu sözlük bacısının nick altına gideyim belki orada bir şeyler vardır.
Edit. Bugün sözlük kurumuş amk, sözlük bacısından da tık yok.
muhtemelen 98 li ve sivaslı bir yazar.olm niye bu kadar abarttiniz lan? bende güzel bir sey sandim aq.
laik ve çağdaş bir kadına benziyor, evet öyle,öyle. dişleri de güzel, islamla da arası iyi değil, e başka ne olsun yeme de yanında yat yazarı.
fake atmıyorsa http://galeri.uludagsozlu...ının-fotoğrafları-803788/ bu fotoğrafını paylaşmış yazardır.
Sanki reşit değilmiş gibi duran sözlük yazarı.