bugün

Adam gibi adamdır. Sözlüğe gelir milleti aşağılar ve gider. Herkes böyle net olsa keşke. Evet.
adamın dibidir. sözlükte açık ve nettir. o an niyeti neyse söylemekten çekinmez.kendisini kutluyorum. ewed
ar damarı çatlamış tü.
(bkz: aydinoglu covanni)

görsel
Şöyle bir Yeni Delhi akımından Hintçe şiir okusa da üzerimizdeki bulutlu havayı dağıtsak...
Yılların yılışığı, kimsenin peşini bırakmıyor. Düş artık yakamızdan aydinoglu.
Hayatımda denk geldiğim en medeni insan. Bunun gibileri az bulunur.kıymetini bilin.medeniyetin doruk noktasında.ewed
bu ara çok yalnız galiba, en sonunda sapıklık işlerini bırakmış gibi. şarkı-türkü söyleyip sözlüğe atıyor.

geç şöyle otur, çay getirin bi. anlat kardeş...
Ya reyis yanlış anlama da hani sesinin güzel olduğunu sana söyleyen kimdi ilk? Bana gönderme şansın var mı o kişiyi?
kaliteli entryler giren sağlam yazar.ewed
Bu adamın yazdığını ups boobs yazınca 'canım, şekerim, sözlüğün prensesi' oluyor...

Ama Aydınoğlu yazınca 'sapık, abazan, ruh hastası.'

Eyyorlamam bu kadar.

Not: bu entryi kimseyi savunmak için girilmemiştir. Varolan bir ikiyüzlülüğü tespit etmek amacıyla yazılmıştır.
beni mesaj kutumdan taciz eden yazar.
Ses analizleri ...

görsel
görsel

Tahminen: 35-40 arası yaşlarda.

Olgun.

Su sesi incelemesi: havuz veya benzeri bir yerlerde olduğunu tespit etti. Köy olma ihtimali yüksek. Araştırmacılarım analize devam ediyorlar.

(bkz: swh).
(bkz: aydinoğlu havagi) Nicki ile tekrar dönmesini ümit ediyorum.
inşallah geri gelir. Sözlükte en sevdiğim yazar. o olmayacaksa bende yokum. yetkililere sesleniyorum. Birkaç haftaya kadar gelmezse beni de silin gitsin.ewed