bugün

Hem güzel hem yetenekli. ideal eş köy köşeye baktıkça yaşama sevincin artsın.
Ad soyad kombinasyonu fiziki ile aşırı uyumlu olan kadındır.
aklakara'nın handeden sonraki favorisi anlaşılan.

öbürü patates bu safinaz. bir ortayolu bulamadı bu çocuk.
söz dizisine katlanma sebebim hayalimdeki kadın
dünya tatlısı dişleri ve mimikleri beni öldürüyor.
bu kızı güzel diye övmek düpedüz sahtekarlığa teşviktir. makyajla şekilsizliğini kapatmış bir başka balon daha. ışık iyi yerden vurmayınca koko mağdurlarını andırıyor.
zerre oyunculuk yeteneği ve ekran ışığı olmayan bir kız. yeteneksizlikte hande erçel'le yarışır, hatta yarışı alır. okadar yeteneksiz.
Türkiye güzeli. Oyunculuk yeteneği pek yoktur ama Söz isimli dizide Tolga Sarıtaşla başrol oynuyor.
bütün kadın arkadaşlarımın güzel bulduğu fakat güzel olmayan oyuncu, 2014 türkiye güzeli. umarım sıkıntı bende değildir.
10 üzerinden 100 hayalimdeki kızın vücut bulmuş hali <3.
Kendisi esmer güzelinin canlı örneği .
çok tatlı bir hatundur.
sibel kekilliye benzerliği inanılmaz. neyse huyu benzemesin diyelim geçelim.*
abartmayın be oğlum. bundan çok var. ben çarşıya insem bu prototipten görüyorum bir tane. bence kız abartılacak kadar güzel değil ve siz abazasınız.
Standart türk tipi bir kızcağız, oyunculuğu da vasatın altında.
Uygun Türk tipi Turanid fenotipiyle, Türkçe adı soyadıyla, asil hoş Türk kızı. Diriliş Ertuğrul dizisinde oynatılması uygun olur.
şimdi kapının önüne çıkıyım bundan güzel en az 10 tane kız çeviririm sokaktan yarım saat içinde.

nasıl türkiye güzeli oluyorlar anlamıyorum. tamam hoş kız da türkiye güzeli değil.
benzetildiğim tek ünlü galiba. ve evet güzel değil, ben de değilim.
hayatımı birleştirmek istediğim muhteşem kadın.
Guzel elbet ama elalemin gaziyla balon olmaya doğru gidiyor. Klasik Tr milleti...
Şahin tepesi adlı dizide rastladığım güzellik. Fiziği çok güzel, yüzü, dişleri çok tatlı. Allah benim karşıma çıkarır umarım bir gün.
Kadın gibi kadın. Müthiş bir güzelliği var. Çok tatlı. iyi ki anonimim şu sözlükte, bunu rahatça yazabiliyorum.
(img:#1829085)

öl de ölelim. dedirtennnn.
ne zevksiz adamsınız amk. buna ölen bana ölmesin, pefs.
Aklıma gereksiz pusatma o. Ç. Şakasını getiren dişi şahıs.
1994 model corsa sahibiymiş. arabası hala ankara'daymış. arabası için "satar mıyım ya dünyanın en güzel şeyi" dedi.

lan bende de 97 swing vardı. satarken arkasından bakakaldım. iki damla yaş aktı gözümden şerefsizim. corsa ne güzel bir araba lan hakkaten.