bugün

alma mazulumunkini ağzına kılları batar boğazına boğazına .
ananın amına domates koyar, sike sike salça yaparım.
(#11318320) hala yaratıcı küfür arayan varsa ayakta alkışlarım.

aha buda benim ankara dolaylarında duyduğum bi denesi

-lann çabuk vinç çağır
- noldu la
- anan amına tır kaçtı onu kurtarcaz
-pic kurusu.

Yemin ederim duydugumda icimde bi cosku kipirtisi oluyor. Pic kurusuu pic kurusuuu diye bagirasim geliyor.
kuzenim, yağtığı işi beğenmeyip sürekli söylenen annesine: ' yeter iş miş yapmıyorum. amında tuz yalatıyosun resmen . ' demişti. daha yaratıcı bir küfre rastlamadım desem yalan olmaz.
seni doğduğun hastanenin önünde sikerimde çıktığın yeri ararsın.
göt lalesi.
yarağımın antifirizi.
hassikttir..
sik dedenin bastonu
am teyzenin terlikleri
ananı bi sikerim baban ayakta alkışlar.
boklu .mcık

(bkz: ben bugün bunu gördüm)
keşke sırayı arkandaki sperme verseydin.
işte şu;
(bkz: sana bir güzellik yaparım baban ayakta alkışlar)
(bkz: seni bir s kerim şeytan bile besmele çeker)
Seni gidi kaktüs seni. Pis tuvalet terliği.
hem mana itibariyle hem de fonetik açıdan muazzam bir örnektir: (bkz: amın oğlu) hastasıyım
budur.
(#6896266)
-kulağıma kötü şeyler fısılda
+kulağını sikeyim.
plastik yarrak.

bacını öyle bir sikerim ki tüm türkiye ayakta alkışlar.

tam olarak nerede olduğunu bilmiyorum. bir genel evi kapatılırken, işte polisler falan var götürüyor kadınları, orada polisler tarafından götürülen bir hayat kadını belediye başkanına hitaben: "biz burada elli oruspuyuz, hepimiz birleşsek senin kadar büyük bir oruspu çocuğu doğuramayız."
sikini sikim. yani sikindeki deliğini sikiğim hesanı.
seni sikmesi için bir at kiralayacağım.
Ananın aminı çam ağacına salıncak kurup sallanarak sikiyim piç kurusu.
Ben senin gibi adamın anasını avradını bacısını baldızını soyunu
sopunu sülalesini silsilesini gelmişini geçmişini eşiğindekini beşiğindekini kapının önünden geçmişini testinden su içmişini köpeğini kömecini dedesinin yedi ceddini doğurtan ebesini ağlayan bebesini soluduğu havayı içtiği suyu yediği ekmeği sıçtığı boku kafasının tasını beyninin bardağını ırkını dilini dinini cinsiyetini
milliyetini hürriyetini cumhuriyetini zürriyetini sabahını akşamını öğleden sonrasını sabah seher vaktini akşam eşref saatini kafasındaki saçı arkasındaki kıçı elinin ayarını bahçenin hıyarını kıçındaki kıllarını boş boş geçen yıllarını şaşı bakan gözlerini kütürdeyen dizlerini memleketinin yaylasını gözlerinin ferini alnının terini
babasının kelini anasının saç telini baharda esen yelini düğünündeki gelini beyninin vakkumunu bahçenin zakkumunu tuttuğun kalemini ciğerinin veremini böbreğindeki taşı boynunun üstündeki başı orağını çekicini yedi ceddinin ölüsünü dirisini her gün birisini Edirne'den Kars'a dünya'dan mars'a ne kadar tanıdığın varsa en değişik kamasutra pozisyonlarında si.iyim.
ebenin amına bomba atarım senin.