Aya gidilmedi. Duvar kağıdının önüne geçip fotoğraf çektirmekle olmuyor o işler eyy Neil Armstrong!!!
ay'a gidildiğini düşünüyorum. gidilmese şimdiye kadar çoktan bir astronot veya nasa görevlisi gidilmediğini azından kaçırırdı.
https://youtu.be/sKjfm3qSmXI

Şu videoya iyi bakın. Özellikle Neil Armstrong'un jest ve mimiklerini iyi izleyin. Sanki büyük bir yalanı kendini kasarak milyonlara anlatiyormuşçasına bir triplerde.
abd aya girdi mi girmedi mi?

7,26 ile dolar bize girdi mi girmedi mi?

not: dolar girdiğine göre aya gidenin de, gitmeyenin de bunu dert edeninde ben taaa...
şaka la şaka.. göte giren şemsiye açılabilir... çaktın mı köfteyi...
bu kadar bariz bir yalana, ancak bu kadar inanılır.

dünyayı sömüren küresel terörist aya bu daha gitmeye finansman bulamayacak öyle mi?

+ piki
bir arkadaşda demişki nasa yetkilisi ağzından kaçırıdı. zaten bir çok kez itiraf dahi ettiler. hem nasa hem amerikan başkanı.
görsel
görsel
daha alçak yörüngeyi insanla 2020 yılında dahi aşamazken yüksek yörüngenin de çok ötesinde van allen kusaklarinın dışındaki aya 1969 gittimize (insanlık olarak) inanmak tabiri caizse deli şaçmasıdır.
Çok düşünce ve çok teori var bunun hakkında. Ama ben de gidilmedi diyenler tarafındayım.
Gidilmedi bunu herkes biliyor ama holywood işte. Rambo rocky süpermen transformers beynimize kazimış işte pezemenkler.
aklımın ermediği sorunsal. ama gidilmediyse de artık daha fazla zorlamamalıyız.

oraya buraya mekik fırlatmaktan, sağa sola adam çıkarmaya çalışmaktan vazgeçmeliyiz.

kurcalamayın şu evreni başımıza iş açacaksınız yahu. rica ediyorum bak.
Bence yarı yoldan dönüldü. Kesin ütüyü prizde unuttular.
Arizona düzlüklerinde ortalık karışıyor.
fotoğraftaki o uzay aracı dedikleri oyuncak gibi şeyle değil ay amerikada eyalet dışına bile gidileceğini sanmıyorum. bildiğin 2-3 değnek dayanmış aluminyum folya lan bu ne ??