Güzel çekmeyen çekim gücüdür.

görsel
yer çekiminden daha kötüdür. dolayısıyla yerlerde sürünür.
görsel
3000 dk 3000 sms 4 gb 39 lira ile gayet kendine çeken güçtür.
bulunduğum şehirde vodafone dan iyi çekmektedir. vodafone un arada bi giden şebekesinden illallah demiş biri olarak bunun sebebini bilen bi yazar varsa beni aydınlatabilir mi?
Avea önce kendini çeksin denilen güçtür.
yanlış başlıkdır. Bu operatörün çekim gücü falan yoktur. izmir' in göbeğinde internet çekimi berbat olan, sık sık konuşma esnasında konuşma kesilen kullanmaktan pişman olduğum yapıdır. O son taahütü yapmıyacaktım.
şehirle pek de alakası olmayan alt yapının tüm türkiyede yetersiz olduğu çekmeyen güçtür. neyse ki paketleri ucuz yoksa çekilecek dert değil.
nedendir bilmiyorum turkcell kullandım 15 sende 2 yıldır avea kullanıyorum. turkcellin o müthiş sol ayağıylan tek tüp zor çeken yerde avea 3g veriyo. bana denk geliyodur belki de bilmiyorum.
Bokum gibi çekim gücüdür.

Bu direkleri nerelerine sokuyorlar bilmiyorum.
Yoktur. Çatıya çıktığımda 1 dilim çeken bir gsmden beklenti olamaz.
Götüme anten taksan ondan iyi çeker.
internet açısından pek olmayandır. Bulunduğum şehirden kaynaklanıyor olsa gerek.
bir topun 31 çekim gücüyle aynı orandadır.

çükü bile kalkmaz ibne operatörün.
Sağ elimin çekim gücü daha fazladır, bekle veni vodafone geliyorum.
sadece kadınların olduğu seksi taytlarla dolaşan kızların spor yaptığı fitness salonuna giren genç ergen abazanın çekim gücü gibi demek isterdim ama
maalesef 95 yaş üstü bi ayağı çukurda hayattan vazgeçmiş karı görünce kaçan dedenin kuşu kadar zayıf.
(bkz: o ne la ne arar la avea da)
Senelerdir kullandığım fiyat performans bakımından 10 üzerinden 8 vereceğim operatörün çekim gücüdür.
Berbattır. insanı çıldırtır.
Daha kirk firin ekmek yemesi lazim.
Çekmiyor amına koyim dedirten çekim gücüdür.
cepten parayı çekim gücü iyidir. türksele geçeli 4 yıl oluyor. 35 lira fix.
çok olumsuz eleştiri olmasına rağmen memnun olduğum güçtür.
Baz istasyonunun dibin de bile internet 2 mbps hızında. Oysa vodafone evin içinde 7 mbps.
sikimin 22 yıldır çekemediği kuku kadar çekici değildir. huzur turkcell'de.