bugün

Düzgün bir LPG ustası bulursanız arıza vermez. Atikfast obd ürününün yazılımını kendileri yapmıştır ve hertürlü italyan yazılımın eline verir. Kocaeli'de olupta Atiker taktırmak isteyenlere Gölcük Özcan Lpg yi öneririm. Düzgün bir esnaftır, montajı kendi yapar. Bu 2. LPG montajim ikisi de Atiker. Atiker in tek sıkıntısı zamanında yayginlasmak için önüne gelen baltaya bayilik vermesi. Arıza yaşamadım ama duyduğum kadarıyla satis sonrası ilgi alakaları üst düzey. Önemli olan ustadir. Ek olarak o paraya takılacak en kaliteli kit Gold tur. Daha iyisini bulamazsınız.
Araba lastiği firması.
torku gibi konya markası ve yerli malıdır.
Atiker sıralı otogar sistemlerinin sunduğu arka sokaklar devam ediyor.

- bakıyorum keyifler yerinde.
atiker konyaspor'u sundu.

kaliteli marka vesselam.
konya'nın her yerlerini sanayi siteleri ile dolduran firma. sadece gaz değil birçok sektörde ekmekleri var.
konyaspor'a sponsorluk yaptıktan sonra satışları fırlayan ve piyasası yükselen milli değer. ayrıca atiker sıralı otogaz sistemleri'ni adamlar 100'ün üzerinde ülkeye ihraç ediyorlarmış.

helal olsun gerçekten.
Konya'daki yeni büyük sanayi sitelerinin mimarı olan firma. ucu bucağı olmayan sanayi siteleri gayet modern tasarlanmış. sanayici olası geliyor insanın.

şu şekilde dizayn edilmiş: http://www.atikerinsaat.com.tr/ProjeDvm.asp?PiD=78

yardırsınlar düz ovada bakalım.
arka sokaklarla ''atiker sıralı otogaz sistemleri ile arka sokaklar devam edecek'' sloganı ile özdeşmiş firma.
konyadaki petrol istasyonunun restoran kısmında her pazar konya pilavı veren marka.
bir sikime yaramayan lpg sistemidir. sakın atiker taktırmayın, arabanıza yazık. gidin brc taktırın.
fiyat açısından piyasının en uygun markasıdır. servis ağı en yaygın markadır aynı zamanda. brc mi lovato mu atiker mi sorunsalı yaşıyorsanız atiker derim yeterki ustanız iyi olsun. lpg işinin %40 ı ürün kalitesi % 60 ı usta kalitesidir.

not:1.8 ve üstü araçlara prins öneriririm pahalı olmakla birlikte a kalitedir.
sıralı otogaz sistemidir. ama arabadan çok dizilerde kullanılır.
sıralı otogaz sisteminden ayakkabıya her alanda üretim yapan arka sokakların vazgeçilmez markası.
sorunsuz, problemsiz kullanılan, tavsiye edilebilecek olan oto lpg sistemi.
bir vakitler kurtlar vadisini sunuyordu hala devam ediyor mu bilmem ama şimdi de trt 1 de sakarya fırat ı sunuyomuş,demin gördüm. bu kadar.
zannediyorum türkiye'de ya da dünyada da olabilir, bir ilki gerçekleştirerek ramazan ayı boyunca konya'daki merkezlerinde istisnasız tüm çalışanlarını ramazanı daha rahat geçirsinler diye çalışma saatlerini 22:00-04:00'e alan tek şirket.
--spoiler--
gaza getiren teknoloji
--spoiler--
*
dizilere reklam vermezden evvel sıradan bir tank markasıyken (lpg tankı) yaptığı kurtlar vadisi atılımı ile adını yurt çapında duyurmu$tur.

konya men$eilidir.
bazı dizilerin arasında her reklam girdiğinde çıkan, küfretme hissi uyandıran marka.
sahibi mehmet ali atiker, fabrikaya işçileri alırken önce kulağını ısırıp sonra işe alıyor. tuhaf bir insan patronu.
Sahibi Ömer Atiker.
Oğlu daha çok söz sahibi. Her yere reklam vermekteler.Kurtlar vadisi + Arka Sokaklar.
Konyasporlular Derneğinin başına geçip binlerce forma ve atkı yapıp nerdeyse bütün Konya'ya dağıtır hale geldiler.
kurtlar vadisi'nin en heyecanlı yerlerinde dizi kesilerek reklamını gördüğümüz sıralı otogaz sistemleri. bu reklam anlayışıyla vadi hayranlarından bolca küfür yemektedirler efendim. izleyenler küfür edecek bir obje bulmakta pek zorlanmamaktadırlar bu sayede. inadına atiker ürünlerini kullanmayanlar da vardır diye tahmin ediyorum. büyük iskendere saklanmış küfürler, atiker'e sıralı bir şekilde sıralanmaktadır ister istemez.
ilk kurulduğunda boru üretimi yapan firmaymış. hakkında yorum yaparken dikkat etmek gerek, döşerler boruyu alimallah...

http://www.atikerautogas.com
memlekette silahı ve çatışma sahnelerinin en çok göründüğü iki diziye sponsor olan firma.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar