bugün

(bkz: ahtapot)

rakiple dalaşmaz, hokkabazlık yapma, performansı her daim yüksektir.

atiba sen bizim herşeyimizsin.
avrupa'da üst düzey takımlarda bile ilk 11'de oynayabilecek bir adam. izleyen herkesin beğenisini kazanan, ciddi manada çok iyi bir profesyonel. türkiye'ye getirene helal olsun, teşekkürler...
Beşiktaş'ın dinamosu ahtapot lakaplı adam gibi adamdır.
o zaman birçok doğru transferin altında önder özen ismi yatıyordu.

atiba için yönetimle çok gerildi. sonra kendisi de itiraf etti zaten. bu adamda komisyon işi dönüyor dedi. baya da direndi ama fikret orman aldı yine de bu adamı. belki özen yerine nur çebiyi ya da torunoğullarını seçti bilmiyorum. bunlar artık hiç konuşulmuyor.

ama şu var nasıl şimdi "sövdüğümüz" selçuk inan galatasaraya değil de fenere gitseydi bambaşka bir hikaye yazılırdı, bence aynısı atiba için de geçerli. 34 yaşında, umarım selçukun yaşadıklarını yaşamaz. çünkü bi galatasaraylı olarak oynadığı topu da karakterini de çoook beğeniyorum.
iyi futbolcu değil, beşiktaş'ın yapısına uygun futbol. beşiktaş ile beraber antalyaspor istemişti kendisini, antalya'ya gitse kariyeri oradan ikinci lig beyaz gruba doğru inerdi.
yeri kolay dolmaz o giderse sistem değişmeli.
Heykeli dikilecek tek beşiktaşlı.
Bu kadar gösterişsiz oynayıp, bu kadar verimli olabilen ender futbolculardandır.
yerine tıpkısının aynısını bulamayacağımız için bastonla dahi oynatılması gereken futbolcudur..

yerine yukarıdaki arkadaşın da dediği gibi yeni bir kurgu gelmezse bi 5 sene kafadan duraklama dönemine girebiliriz thor korusun..

bir de herifin bedavaya oynaması durumu ver ki akıllara zarar..
beşiktaş'ımızın gurur kaynağı, istikrar abidesi oyuncumuz. attığı başarılı pasların yanında çok güçlü bir fiziği olmamasına rağmen vücut koyma ve top saklama konularında tek tek tüm takıma ders verebilecek kapasitede bir adam.
defansif ortasaha olarak ondan iyisi gelmedi bu ülkeye açık ve net.
saygı duyulası insan.
Seviliosun canımın içi.
görsel
(bkz: al ömrümü koy ömrünün üstüne)
(bkz: senden gelsin ölüm başım üstüne)
beşiktaş.
Overrated bi futbolcu bana göre. Tamam atiba iyidir, beşiktaşımızın göz bebeğidir ama o kadarda değil.
(bkz: sensiz cennet bile sürgün sayılır)
Boynuma dola babaaaaa.
Bana harıl harıl heykeltraş numarası aratan oyuncumuz.
Mükemmelsin, başka bir tarifi yok.
kritik maçların kritik kahramanı. tekrar teşekkürler atiba!
birisinin bu adama 35 yaşında olduğunu hatırlatması lazım. oyun kuruyor, pres yapıyor, 2'li mücadele kazanıyor, yeri geliyor son adam olarak savunmadan top çıkarıyor, bir de bunlar yetmezmiş gibi hepsinin üstüne '90'. dakikada hücuma koşu yapıp harika bir gol atıyor. biz de hala tolgalarla, selçuklarla idare etmeye çalışalım. ciddi ciddi rekabet kurumu bu adam yüzden beşiktaşa ceza yazsa, neden diye sormam.
balonun tekidir.hani takım kursam 18 kişilik kadroya bile almam bunu...
(bkz: balon) dur. balon.

ulan tinerciler 35 yaşındaki adamdan medet umuyorsunuz amk..

yuh size.
başkanlık sistemine adaylığını koyarsa, seçimim evettir. o derece.
(bkz: başbuğ)

her derde deva.