öldükleri zaman sorgudan sonra direkt cehenneme postalanacak olmalarıdır. sadece bu seçenek bile yeterli durumdur. gerçekten çok yazık..

görsel
Vicdanı esas almaları. Vicdanları yoksa sorun. Ama varsa iyi insandırlar.

(bkz: efe aydal)
süzme mal olmaları ve cahil cühela olup boş hava atmalarıdır.

görende atomu parçaladılar sanar amk.
Namuslu, dürüst, yardım sever, doğa sever olmaları. Yani hak dine inandığını söyleyenlerde olmayan herşey.
düzgün ve karakterli insanlar olmalarıdır. inançlıyız deyip gece gündüz kul hakkı yemezler. Biz ahlaklıyız, ahlakın bekçisiyiz deyip kibirlenmezler. Ahlaklı olmak ve yaşamak için okur, yazar, düşünürler. Yemek için kestikleri bir hayvan olursa, o hayvan için üzülür bir zerresi ziyan olmasın isterler. Yaptıkları yardımı cennete gitmek için değil, karşılıksızca yaparlar. Millete inançları yüzünden hakaret edip durmazlar.
imam bayıldı en sevdikleri yemektir.
yobazları kudurtmaları. hayali cennetinizde ütopik tanrınızla mutluluklar dileriz tabi ama her zaman gerçeği söyleyeceğiz. ateizm çünkü budur.

sen hayal kurup kendini bir köşede tatmin edebilirsin tabi, bu senin özgürlüğün ama bir yere kadar o da ateizme laf dediğin anda senin özgürlüğün biter.
özgür olamadıklarını düşünmeleri. bir inanca sahip olmadıklarında özgür bir iradeye sahip olduklarını hissederler. inanç onları kısıtlayan bir unsurdur.

halbuki inanç özgürlüğünün sınırlarını genişleten bir şeydir. düşünsene.. inanca göre ruhun ebedi sonsuz. bir kere var oldun ve bir daha geri dönüşü yok var olacaksın. ölüm bir son değil boşuna demiyorlar. asıl olay ölümden sonra başlıyor.

şimdi soruyorum. 60 yıllık yaşam mı seni tatmin ediyor kardeşim?

sonsuz ebediyete giden yolu düşün.

bak diyorum. inan veya inanma. ruhun daim kalacak. belki azap belki güzel bir sonsuzluk çekeceksin.

he ruh yoktu dimi? pardon.
inanmayı bir inanç olarak değil bir araç olarak görmeleri.
genelinin aile yapısı bozuk ve sorunlu çocukluk geçirmiş kişiler. evet.
Israrla anlatmamiza rağmen hala isid i müslüman zannetmeleri.
kendisini yaratana inanmaması.

allah a.

rabbine.
ateistler müslümanlardan daha zekidir.
o pis koku. off iğrenç bak midem kalktı. evet.
ben ateistleri ikiye ayırırım bir gerçekten sorguluyup kendince doğru yolu bulan bide sırf dininin şeyleri zor gelen vb. durumlardan atesit olan.
En azından boş muhabbet yapmıyoruz. Ve sizin iliklerinize kadar korktuğunuz dini biz çok rahat eleştirebiliyoruz.
Radikal olmaları dinle alay etmeleri inananlara gerizekağlı gibi bakmaları genel olarak narsist olmaları vs vs
Edit:Elhamdülillah
Hiç bir şey bilmeyip çok şey biliyorum modunda takilmalari, bir iki kitap okuyup bilim adamı olmuş havasına bürünmeleri.
sıradan insan olmaları. kendi manyaklığınızın farkında değilsiniz be arkadaş.
islamı bilimsel gerçeklerle çürütürken müsloları susturmaları.

adamlar apışıp kalıyor ya konuyu değiştirip alakasız şeyler hakkında arapça meal döşüyorlar.

ya da küfür edip çirkefe yatıyorlar.
ergen olmaları ve pis kokmaları. evet.
müslümanlar kadar kibirli değillerdir.
Aslında inandıkları halde işlerine gelmediği için inkar etmeleri. * işte müslüman kafası.
Uzaylıların piramit yaptıklarına inanmaları.
cinlerden korkmaları.