bugün

2013 sezonu itibarıyla aykut kocaman'ın taktiğindeki fenerbahçe hem uefa kupasında yarı finalde ve halen devam ediyor,, hem tc. kupasında yarı finalde ve halen devam ediyor, hem lig de şampiyonluk yolunda şansı az da olsa halen devam ediyor.

şimdi soruyorum,

lan allah yok bunlar nasıl halen devam ediyor amk?

selçuk şahin oynuyor lan bi de. kaptan bu hem !!
-her şey kendi kendi nemi oluştu ?
- her şeyde de bir anlam arayamam siktiret.

aldığım cevap tam olarak böyleydi.
bence, işlerine geliyor nefslerine göre hareket etmek sorgulamamak. bir nevi saman gibi yaşamak.
kızmayın, saygı duyuyorum elbette arkadaşım bu soruyu sorduğum kişide.
@8 güldürdün ve aydınlattın kap şukunu.
az önce facede denk gelip gülme krizine sokan sorular. tamam abi bu ateistleri bende sevmiyorum, bende sizin gibi gördüğüm yerde "naber lan it" demek istiyorum da, bu adamlar bu kadar da salak değiller ya. üç buçuk attıkları sorulara gel;

------------------------------------------------------------------------------
hangi özeliğinizden dolayı maymundan geldiniz?
-insana benzerliğinden.
peki o zaman papağanda ola bilirdik, sonuçta papağanda insan gibi konuşuyor.
-şey...hımmmm. kem küm

peki balıklardan da gele bilirdiniz.
-o niye ki?
balıklarda insanlar gibi yüzebiliyor.
- ya bu konuda pek fazla konuşmayalım, ben pek bilmiyorum.
peki çita dan da geliyor ola bilirsiniz
-aaaaa o niye ki?
çitada insanlar gibi koşuyor.
-ya konuyu kapatsak mı? pek hoşlanmıyorumda, bilgili birisine sor.
selmak vereyyim mi? terini silersin.
----------------------------------------------------------------------------------

ya abi bu ney ya? bu nasıl bir mantıkla yazılmış bir şey...adam bunu ciddi ciddi yazmış ya la. karşıdaki malda üç buçuk atmış. sizin ikinizin de tipinizi seveyim ben emi.
insanlar maymunlardan geldiyse şimdiki maymunlar niye insan olmuyor yav?
evrim teorisini tek soruyla çürüttüm hani benim nobelim?
mantıksız iddiadır. yav üç buçuk atacak olsam gider tevbe eder dindar olurum amk. hayır sonra salak filan dediğimizde güceniyorlar.
inanmadığınız şeyi nasıl inkar ediyosunuz?
ya varsa?
anan biliyomu lan ateist olduğunu?
başın sıkıştığı anda neden tanrım tanrım demiyorsun da alah allah diyorsun. nolacak şimdi.
olmayan sorulardır.
kırmızı mercimek neden turuncu ?
neden bu kadar saçma bir görüş içerisindesiniz? ihtimaller üzerine konuşurken "ya varsa" diye düşünmekten aciz olduğunuz için mi? yoksa hem inanmayıp hemde varlığını reddettiğiniz için mi?
Evrim teorisi hakkinda hicbir bilgisi olmayan dindar insanlarin ateistlerin uc bucuk attigini dusundugu sorular butunudur.
ateistin "o halde hıyardan da geliyor olabiliriz" şeklinde karşılık vermesi muhtemel sorular. "aaa niye ki?" diye sorulursa da "ilk kez konuşan hıyar gördüm de" şeklinde tamamlayabilir. ne lan bunlar?
sübhanallah kardeş ibretlik bir paylaşım
adaletsizlik yapan adaletden korkar, haksızlık yapan haktan korkar, dinsiz olanda müslümandan korkar.
belki duzelmistir dedim uludag sozluk ama yine şakirtler yine şakirtler.biliyorum silinecek bu entry zaten kapatiyom uyeligimi.
madem allah yok uludağ sözlük'ü kim yarattı?
Dünya güneşe biraz uzak olsa buz devri biraz yakın olsa çöl olurmuş bunu kim denk getirdi ateyiz hadi açıkla ?

Açıklayamadınız dimi...(ciddiye almayın ateist dostlarım bu işin espri boyutu eheh)
Evrim teorisini x'ten gelmek zanneden embesillerce dizayn edilmiş sorulardır. papağandan mı gelmişiz de maymundan mı gelmişiz... Hepsini geçtim evrim teorisinin ateizm ile direkt bir ilişkisi de yoktur. Bilim insanlarının işi gücü yok da dini reddetmek için teori mi üretecekler ? Yalnızca kendi yaratılış teorisi ile çeliştiği için üstüne alınan embesil bir kitle var, o kadar.
Allah yoksa daha neyi inkar ediyorsun diye örneklenecek soru öbekleridir.
ya varsa?
Peki bi ateistten müslümanlara soru, allah varsa demet akalın neden şarkı söylüyo?
'maymundan mı geliyoruz bilmem ama koyuna gittiğimiz kesin' fikrine cevapla değil de soruyla verilen karşılık.