bugün

içerik bulunamadı.
geldi yine göynümün 23. sultanı.
görsel
"Dağ"a kaçırıp, seveceğimdir.
beraber dağ 3 filmini çevireceğiz. senaryoyu bitirmek üzereyim. çok ateşli sahneler var. seve seve bebeyim dedi.
tantuni ısmarlamak istediğim yazar.*
salaş pislikten geçilmeyen ortamları çok seven bayandır .
Bence o bir kuş o bir leylek hayır hayır o karadenizin yükselen yıldızı.

Böyle buyurdular kendileri.*
(#36275105) ben de açık oyladım beni de ısırsın.
Ateist olup Tayyibi destekleyen türünün tek örneği. Bu nasıl bir ironi la bu nasıl bir paradoks.
Işi gücü boş yapmak olan , troll bile olamayan yazarımsı. asosyalin önde gideni.
görsel
Bir içim su. Taş gibi bir hatun. Sözlükte olduğu için çok mutluyum.
Eskiden çok muhabbet ederdik şimdi beni takmiyor. Küstü herhalde. Bir muhalefet yazar...
hahahaha

http://galeri.uludagsozluk.com/r/1398173/+
trollün dibidir dibi.
hortlamış troll.

gelmiş; hayattan,insanların günlük yaşamından kendine troll malzemesi çıkartmaya çalışan değersiz mahluk.

standart ulu trollüdür. moderasyonu göreve bekliyorum.(her ne kadar gelmeyeceklerini bilsem de.)
Vasat troll.
Olabilir inanır ya da inanmaz bu bizi bağlamaz. Biz inandığımız için hesap vermiyorsak kimseye ve inanmayanların da eleştirilmesi konusu beni çok rahatsız ediyor.
Kendisini tanımam. Ama ateist ise ve sorguya devam ediyorsa elleşmeyin ulen iyi insan olma yolunda demek...
Trol olmayı bile beceremeyin , beyin yoksunu , muhtemelen liseli, cahil bir yazar. seni siklemiyoruz haberin olsun.
Tüm sözlüğün kıskandığı elit yazar.
Siyah giyinir, deri bileklik takar..
(#36416636) şu entrysinden dolayı nick altına gelip saydırmaya niyetlenirken dikkat çekmeye çalışan bir trol olduğunu fark ettiğim yazar.

Şunu anlamıyorum. Kodlarla çalışan basit bir arayüze sahip simulasyon ortamında dikkat çekip göze girsen ne girmesen ne? nasıl bu kadar boş bir amacı olabilir bir insanın?
annen baban duysa üzülmez mi yahu?
iyi niyetli bir troll. ama hakikaten ne gerek var?

En azından küfür, hakaret yok, kişiye saldırıda bulunmuyor; demek ki uğraşırsak sendeki şirinleri görebiliriz. *