bugün

arkadan duhulu u arz eylemiyle işlemden geçirilmesi gereken türkçülerdir. net...
Müslüman olmayan türkten ne olur.üstelik ateistin kutsalıda olmaz. Vatan,bayrak,ezan gibi.
Tengrici falan olsalar en azından daha iyi veya benim gibi simülasyon teorisine falan göz gezdirsinler.
Bence asıl dini inanca mensup birinin Türkçü olması saçma. Dinlerde milliyetçilik yoktur.
mhpli ateist gibi olmuş biraz ama hadi tamam diyelim..
Töreye bağlı olması yeterlidir.
türkçülükten çok holiganlığa kaymışlardır.
biri beni mi cagirdi.
yurtsuz, vatansız ehl-i müslim olmaktan evladır.
Bilge kağanın tanrıya yakarışını inkar ederler.
arap tanrısına tapmadıkları için ülkücülere göre dürüsttürler. arap dini, türk kanı akıtılarak zorla benimsetilmiştir.
kofti milliyetçilerdir. türkçülüğünü yaptıkları milletin kutsal değerlerine saygı duymazlar, bir de türkçü geçinirler. bu kitlenin ataları bile gök tanrı'ya inanıyordu. bunlar ise islam düşmanı ve ateist. türkçülük bahane islam düşmanlığı şahane yani. gezicilerin içindeki ülkücülerin çoğu bunlardandır. tiksindirici kitledir.
Kimsenin ateist e laf attığı yok

Siz adam olun insan olun bize laf atmayın biz de size.
türkçülerin aslı şamanizmden, gök tanrı inancından gelir fakat atalarımız hakikatin islam da olduğunu görüp toplu olarak islama geçmiş, alimler yetiştirmiş, yaşamlarını ona göre şekillendirmişlerdir. bu yolda türkçü olup, turancı olup ateist olmalarına şaşırıyorum. şahsen ben safkan türküm ama yine de din onun inanç onun azabı çekecek de o benim açımdan.
O zatın kendisine laf atan da milletin dini ile kafasını bozan veledin tekidir.
O zat Japonya ile ilgili samuraylardan tut da shogun a oradan dini inançlarına ve japon kadının durumuna kadar çok şey yazmıştır.
Dinler kısmına Şintoizm yazmamıştır çünkü Japonya nın dinlerini o entry e yazmamıştır

Götü ile okuyanlar anlamaz o entry de japonya nın ateist olduğunu söylemiştir.
O zat yazdığı yazıda inanılan dinler kısmına Şintoizm demiştir

Zaten Şintoizm Japonlara özgü bir dindir

(bkz: mallık para ile değil)
(bkz: Allah ım Yaratıyorsun bari takip et)
O zat Japonya nın hiçbir zaman tek olduğunu söylememiştir Japonyada da inançlar seyrektir(Şintoizm,budizm,konfüçyan,islam)

Lakin ülkenin çoğu ateisttir ve ateizm din değildir*
Bak Çinlileri de budist sanarlar çin de Budist var doğru da Taoist,konfüçyan,hui(müslüman) kesimler de bolca bulunur

Yani çin ı tek bir dine inanıyor şeklinde yorumlayamayız inançlar seyrektir

Bunlar böyle zeki işte.
Mustafa kemal ın ateist olduğunu sanan güruh yazık lan içki içiyor diye adamı ateist ilan etmişler

Adam mezarda nasıl olsa atın iftirayı

inançsız türkçülerdir işin ilginç tarafı sadece müslüman türkleri türk kabul etmezler.

Arapların yediği bokları islamiyet e atıyorlarsa beyinde bir sıkıntı var demektir.
türk değillerdir.
Gayet tutarlidir. Ateizm bir siyasal hareket degildir.

(bkz: Sözlüğün kültür seviyesi)
o ırkçı beyinleriyle dünyaya barış getireceğini sanan ahmaklardır.Hanş ateizm herkesi eşit olarak görüyordu?
kendilerine sağcı mı denmelidir solcu mu denmelidir bilemediğimdir.
araplarının dinini sahiplenmezler yahudilerin dinini sahiplenmezler hiç bir dini sahiplenmezler. ama türkçülerdir.
türklük kader inanç seçimdir. düşünceler değişir ama kan değişemez.