bugün

yaz yaz...iki-üç kere yaz hatta.
ilke ve inkılaplara saygı ve özen gösteren, laikliği savunan kişilerdir.
Biri de benimdir.
Yazın benide.
doğrusu kemalist yazarlardır, atatürkçülük sonradan uydurulmuştur. 60'lardan sonra kullanılmaya başlanan bu tanımla solcu, kürtçü ve dinciler zamanla kemalist'i kötülemeyi başarmışlardır.

daima kemalizm.
Dahil et beni dediğim gruptur.

Not:Ali ismail'i öldürenlere katil dendiği için kimse pkklı olmuyor. Gezi surecine destek vermiş Atatürkçü biri olarak, akpliler hariç hiç kimseden hakaret işitmedim. Yapmayın, Atatürk başlıklarını bu sekilde kirletmeyin.
(bkz: lanetli liberal) arıyor iseniz, buradayım. karşınızda Kemalist duruyor.
Donuz butonunun çalışmasını sağlayan yazarlardır. Sıradan geçirdim donuzu kafam rahat. Tavsiye ederim.
Ben öyle.
Ehlihakikat :-D :-D :-D.
yaz kızım
1- (bkz: nobody s)
pulvis isimli yazarın da dahil olduğu güruh. hatta şunu der:

'atatürkü diğer insanlardan ayıran şuydu: o insanlara bir fikir bırakmamıştır. çünkü fikirler zamanla değişebilir, önemsizleşebilir. o insanlara aklın kendisini bırakmıştır. çünkü esas olan akıldır, akıl dinamiktir, mantık ve idrakle doğruya ulaşan gücün ta kendisidir. atatürkü zaman geçtikçe gövdesini aşan ve devleştiren de budur.

Paşamın ne güzel söylemiş, eğer bir gün söylediklerim bilimle çelişirse bilimi seçin!

seçim sizin.
eklesenize allahsızlar dediğim yazarlar.
benide yazınız lütfen. asil üyeler arasına.
(bkz: mustafa kemal in yazarlarıyız)
Yaz; peynirlipogaca.
(bkz: açılın doktorum ben)
evet bir izmirli olarak o benim buyrun !
Atatürk"çü" kelimesini ilginç bir kelime olarak görüyor ve buna içerliyorum.

Yanlış anlaşılmasın yanlış bir kelime değil Atatürkçü kelimesi. Mantıksız ve asılsız sebeplerle Atatürk düşmanlığı öyle bir hal almış ki Atatürkü sevenler buna dikkat çekmek için böyle bir kelime kullanmak zorunda hissediyor kendini.

Ve sonuç olarak Atatürkü çok seven ve öyle bir liderin onca millet içinde bize denk gelmesinin gururunu taşıyan bir yazar olarak insectoidzz'in de +1 olarak listede olduğunun bilinmesini istiyorum.
Bir şekilde girmek istediğim listedir...
yaz, alpertunna.
gözüm görmesin sizi , sorun değil.
gönlümüz bir her daim.
Evet çokça bulunuruz gerçi az olsakta fark etmez.
çomarlara inat beni de yaz. atam izndeyiz sonuna kadar.
tiamat, isminiunutandam.munzevi zikir işçisi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar